Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

„Pokojowy” podbój Polski przez armię USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak długo cała ta pookrągłostołowa banda, tym razem pod przywództwem nowo wybranego prezydenta A.Dudy i ministra „obrony” T.Siemoniaka, będzie prowadziła do samozagłady Polski i Polaków?

 bazy nato

Kiedy 11 grudnia 2009 r. ówczesny Podsekretarz Stanu w MON ds. polityki obronnej St. Komorowski oraz Podsekretarz Stanu USA ds.bezpieczeństwa międzynarodowego i kontroli zbrojeń E.Tauscher podpisywali Umowę  o statusie Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych Ameryki na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (tzw. SOFA Supplemental) sprawa wyglądała „rozwojowo”.

Następnie, gdy ta umowa podpisana przez premiera D.Tuska i prezydenta L.Kaczyńskiego i ratyfikowana przez Sejm RP przy pełnym i zgodnym  poparciu „ponad podziałami” przez PO, PiS, SLD i PSL oraz przystawki weszła w życie 31 marca 2010 r. – wszyscy ci, którzy zdawali sobie sprawę do czego to zmierza, wiedzieli, iż tworzy się warunki do zainstalowania w Polsce wojskowych baz USA oraz wprzęgnięcia Polski w wasalne i jakże niebezpieczne dla istnienia Polski jarzmo najemnej służby w interesie globalnej polityki Stanów Zjednoczonych, zwróconej głównie przeciw Rosji.

Po 5 latach od wejścia tej umowy w życie efekty są już widoczne. Wojsko Polskie jest armią najemną, wysługującą się USA. Polska zamiast czuć się „bezpieczniej” staje na frontowej rubieży ewentualnego konfliktu amerykańsko-rosyjskiego,w międzyczasie zmieniając swój status na armię agresorsko-okupacyjną.

Pytanie tylko, co na to Polacy? Czy „pokojowy” podbój Polski, najpierw przez żydowsko-anglosaski kapitał finansowy, a obecnie przez armię USA, będącą jego zbrojnym ramieniem, ma przebiegać w dalszym ciągu bez żadnych reakcji i sprzeciwów rdzennego narodu polskiego? A być może jest mu to zupełnie obojętne lub jest już ON w mniejszości? Jeśli nie, to jakie przedsięwziąć należy środki? Czy winny być już one tylko pokojowe i łagodne, czy może „buszujący bezkarnie w polskim zbożu” przekroczyli cienką, czerwoną linię i winni zostać przywołanie do odpowiedzialności i rzeczywistości?

Jak długo cała ta pookrągłostołowa banda, tym razem pod przywództwem nowo wybranego prezydenta A.Dudy i ministra „obrony” T.Siemoniaka, będzie prowadziła do samozagłady Polski i Polaków?

PZ

 

Powstaną bazy sprzętu amerykańskiego w Polsce

Polska i USA zawarły porozumienie określające lokalizacje przyszłych składów amerykańskiego sprzętu wojskowego na terenie naszego kraju.

Porozumienie zostało wynegocjowane między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Strona polska udostępniła do wykorzystania tereny i obiekty należące do: Bazy Lotniczej w Łasku, Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko Pomorskie w Drawsku Pomorskim, kompleksów wojskowych w Skwierzynie, Ciechanowie i Choszcznie.

Dokument ma charakter wykonawczy w stosunku do Umowy o statusie sił zbrojnych USA na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (SOFA). Jego celem jest udostępnienie siłom amerykańskim uzgodnionych obiektów i terenów służących realizacji wspólnych celów obronnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu Polska stała się jednym z beneficjentów amerykańskiej Europejskiej Inicjatywy Wzmocnienia ogłoszonej przez prezydenta Baracka Obamę w Warszawie w ubiegłym roku.

Porozumienie umożliwia stronie amerykańskiej wydatkowanie z własnego budżetu środków na rozwój niezbędnej infrastruktury, umożliwiającej obecność sił zbrojnych USA na terenie Polski. Może ona przybrać postać rozlokowania żołnierzy oraz składowania mienia, sprzętu, zaopatrzenia oraz materiałów.

Porozumienie otwiera m.in. drogę do stworzenia baz sprzętu amerykańskiego na terenie naszego kraju, tym samym do wzmocnienia obecności sojuszniczej i podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Polsce i w całym regionie. Jest to kontynuacja dynamicznie rozwijającej się współpracy wojskowej między obydwoma krajami w ostatnich latach. Przykładem tego są realizowane przedsięwzięcia szkoleniowe w ramach Aviation Detachment, Heavy Detachment, czy rotacyjna obecność baterii rakiet Patriot na terenie Polski.

RZECZNIK PRASOWY
MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

płk Jacek SOŃTA

za: //mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/2015-10-08-powstana-bazy-sprzetu-amerykanskiego-w-polsce/

 

 Pod koniec czerwca szef Pentagon Ashton Carter powiedział, że Stany Zjednoczone rozmieszczą w siedmiu krajach europejskich 250 czołgów, pojazdy opancerzone i inny sprzęt wojskowy. Przy tym, powiedział minister, jednostki w rozmiarze roty lub batalionu zostaną rozmieszczone, przynajmniej tymczasowo, w Bułgarii, Estonii, Litwie, Łotwie, Polsce, Rumunii i Niemczech. Według Cartera w celu prowadzenia ćwiczeń warto byłoby, aby sprzęt wojskowy kursował w regionie europejskim.

Z kolei premier Polski Ewa Kopacz powiedziała, że amerykańskie magazyny wojskowe w Polsce przyczynią się „wzmocnieniu wschodniej flanki NATO” i są „efektem dobrych stosunków ze Stanami Zjednoczonymi, dobrą odpowiedzią na to, co dzieje się na Ukrainie” 

Czytaj więcej://pl.sputniknews.com/polska/20151009/1183509.html#ixzz3o4mGCo4e

 

Dla ciekawych i odpowiedzialnych:

https://www.msz.gov.pl/…/0fe77cae-ad90-499a-b2d7-8e7cf4554092

 

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Ola/Moje%20dokumenty/Downloads/D20100422.pdf

 

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Ola/Moje%20dokumenty/Downloads/2034_fileot.pdf

 

//ww2.senat.pl/k7/dok/sejm/049/2677.pdf

 

https://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/polityka_bezpieczenstwa/obrona_przeciwrakietowa/polska/sofasuplemental

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/10/09/pokojowy-podboj-polski-przez-armie-usa/  

 

Suplement:

KOMENTARZE

 • WPS
  http://www.vesti.ru/doc.html?id=2673251&tid=95994#/video/https%3A%2F%2Fplayer.vgtrk.com%2Fiframe%2Fvideo%2Fid%2F1428661%2Fstart_zoom%2Ftrue%2FshowZoomBtn%2Ffalse%2Fsid%2Fvesti%2FisPlay%2Ftrue%2F%3Facc_video_id%3D658947
 • WPS
  http://pl.sputniknews.com/polska/20150312/108375.html
 • Żydo-reżim IIIRP tak jak żydo-sanacja IIRP świadomie dąży do likwidacji Polski
  Uważam, że żydo-medialny szum n/t amerykańskich baz w Polsce to zdecydowanie działania propagandowe Międzynarodowego Żyda (USA) i poza wymiarem propagandowym nie idą za tym żadne realne działania.
  W Polsce oraz w innych państwach słowiańskich i na bratnich Węgrzech jak do tej pory nie ma baz NATO w takiej formie, jak w NRF, czy w Japonii – i chyba nie jest to przypadek. MŻ mimo wszystko respektuje pozycję polityczno-militarną Rosji oraz liczy się z możliwością utraty naszych państw, ale także i z możliwością działań wojennych na tym obszarze, a więc także z możliwością natychmiastowego zniszczenia ewentualnych baz NATO.
  Oczywiście miejscowe żydostwo sprawujące reżimową władzę w IIIŻydo-RP domaga się utworzenia baz NATO w Polsce rozumując logicznie, że stworzy to dodatkową gwarancję dla trwania żydowskiej władzy.

  W każdym razie taki stan rzeczy jest dla nas korzystny, ponieważ czyni z szansy wyzwolenia spod żydowskiej okupacji realną możliwość. Oczywiście pod warunkiem, że stworzymy prawdziwe polską organizację narodową, która wykaże się zrozumieniem warunków geopolitycznych i zaproponuje rozsądne sojusze polityczne i strategiczne o słowiańskim charakterze.
 • @Rzeczpospolita 19:29:01
  Niech zakładają "bazy",sprowadzają uzbrojenie ,broń.Potem wejdziemy do tych baz,łby im ukręcimy i sprawy się rozwiążą .
 • @Rzeczpospolita 19:29:01
  Nie możemy lekceważyć faktu, że Polska z zakorzenianą i pielęgnowaną wszelkimi sposobami antyrosyjskością, jest niezwykle ważnym narzędziem globalnej polityki żydoamerykańskiej. Nie możemy żyć w samouspokajającym przekonaniu, że żydosystem się wkrótce rozpadnie. Bez aktywności narodowej, to źle wróży Polakom. Nie zapominajmy poza tym, jak ważną rolę w świadomości żydostwa światowego, pozostającego w obecnej chwili pod przemożnym wpływem żydostwa o korzeniach wschodnioeuropejskich- gra Polin. To przywiązanie i poszukiwanie utraconego raju ( mentalno-religijnego) ulokowanego na terenie wschodniej Polski, zachodniej i centralnej Ukrainy oraz zachodniej Białorusi jest ważnym motywem działania żydoamerykańskich neokonserwatystów używających żelaznego ramienia, jaką jest US Army i płatni najmici. Bazy amerykańskie w Polsce, to niestety nie jest blef, a może być program na ochronę żydoamerykańskich i izraelskich imigrantów.
 • A wszystko zaczęło się od....
  starych kserografów i jakichś tam drobnych (w skali przejęcia takiego kraju jak Polska) dolarów dla Solidarności.
  No!, teraz te zainwestowane pieniądze muszą procentować.
  Niemcy, to przynajmniej sprzedali się za grubą kasę (Plan Marschalla)...
  Ktoś musi pilnować tych zainwestowanych interesów.
  Przecież nie można ufać służbom polskim.
 • ---- co mam powiedzieć ! - dziesięć bab na moje pytanie ODPOWIADA !!
  ------a mnie polityka nie interesuje !! -MATKA + rodzina

  http://1.bp.blogspot.com/--cJdRhhLZxw/VheIu88PulI/AAAAAAAAT4c/QkS4fzCqSlk/s1600/Selection_054.png
 • @ninanonimowa 22:09:33
  "a mnie polityka nie interesuje !! "

  Jak ktoś się nie interesuje polityką, to inni zainteresują się zamiast niego. Życie uczy, że z korzyścią dla siebie. Niestety, na załączonym obrazku (Polska) widać czym to grozi.

  Ukłony
 • @Jan Paweł 21:48:01
  Przecież nie można ufać służbom polskim.

  ----------------------------------------------------------------------------------------

  W Polsce nie ma polskich służb, lecz służby z nadania CIA i Mossadu i im służące.
 • @Rzeczpospolita 19:29:01
  "Oczywiście pod warunkiem, że stworzymy prawdziwe polską organizację narodową, która wykaże się zrozumieniem warunków geopolitycznych i zaproponuje rozsądne sojusze polityczne i strategiczne o słowiańskim charakterze."

  Obecnie nie widzę możliwości spełnienia takiego warunku. Gdzie dwóch Polaków, tam trzy partie polityczne. Polacy żyja nienawiścią jeden do drugiego. Nienawidzą też samych siebie, czego dowodem jest masowa emigracja (2 miliony w r. 2014). Uciekają przed samym sobą, gdyż jakakolwiek działalność w grupie, choćby tak znikomej jak NEon 24 jest niemożliwa.
  Gdyby jeszcze umożliwiono wjazd bez wizy do również znienawidzonych Stanów Zjedn., w Polsce zostaliby tylko ... Żydzi i ich Użyteczni Idioci aż do końca, czyli do momentu, kiedy pozostała grupa Katolików wyssana zostanie zupełnie z możliwości płacenia podatków i zakupów żydowskich produktów. Czyżby WPS stanęli w ich obronie? ...
  Żadna okupacja nie jest potrzebna. W takie sytuacji nie ma komu i czego wyzwalać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728