Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Armenia- kolejny cel eksportu „amerykańskiej demokracji”.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wydarzenia w Armenii przypominają pierwszą fazę przewrotu na Ukrainie, którego główną sceną był kijowski Majdan.

Armenia1
Wydarzenia w Armenii przypominają pierwszą fazę przewrotu na Ukrainie, którego główną sceną był kijowski Majdan.

 

Policja aresztowała już ponad 230 osób.

Kilka tysięcy osób zablokowało w Erywaniu prospekt, gdzie znajduje się rezydencja prezydenta kraju Serża Sargsiana. Mieszkańcy stolicy wyszli na ulice, protestując przeciwko podniesieniu ceny za usługi komunalne. Akcja protestacyjna rozpoczęła się jeszcze 19 czerwca, liczba protestujących rośnie.
 
 
 
 

Uczestnicy odbywającej się w Erywaniu akcji protestacyjnej przeciwko podniesieniu cen energii elektrycznej, odmówili spotkania z prezydentem Serżem Sargsianem – podaje agencja Nowosti-Armenia.

Armenia

Wcześniej poinformowano, że policja zaproponowała pięciu demonstrantom spotkanie z przywódcą państwa w celu omówienia istniejących problemów.

Grupa koordynacyjna oznajmiła, że rezygnuje ze spotkania z prezydentem, proponując przywódcy państwa podczas transmisji na żywo unieważnienie decyzji Komisji ds. regulacji usług komunalnych o podniesieniu ceny energii elektrycznej.

Wczoraj przywódca państwa był gotów do przyjęcia reprezentującej uczestników akcji grupy, składającej się z 3-4 osób. Zastępca szefa policji Erywania Walerij Osipian, powołując się na szefa Policji republiki Władimira Gaspariana, poinformował o tym uczestników akcji, lecz organizatorzy akcji odrzucili tę propozycję.Członek komisji Rady Federacji ds. zagranicznych Igor Morozow uważa, że obecne wydarzenia w Armenii „jeden do jednego” powtarzają pierwszą fazę przewrotu państwowego na Ukrainie.

„Wówczas ukraińska opozycja także zrezygnowała ze spotkania z prezydentem Wiktorem Janukowyczem i zaczęła apelować do społeczeństwa europejskiego, przed protestującymi zaczęli występować przyjeżdżający z Europy politycy” — przypomniał senator.

„Ambasada USA w Armenii także aktywnie uczestniczy w obecnych wydarzeniach w Erywaniu. Jednocześnie trzeba podkreślić, że amerykańska placówka dyplomatyczna w Armenii stanowi jedno z największych przedstawicielstw USA za granicą, pod względem liczby pracowników znajduje się na drugim po placówce dyplomatycznej USA w Iraku, aczkolwiek Armenia to bardzo niewielki kraj” — powiedział Morozow.

Akcja protestacyjna rozpoczęła się w ubiegły piątek na Placu Wolności w Erewaniu i wieczorem w poniedziałek przerodziła się w marsz pod rezydencję prezydenta.Wczoraj rano policjanci, używając sprzętu specjalnego, rozpędzili demonstrantów. Prawie 240 osób, w tym dziennikarze, zostało zawiezionych na komisariat, 25 osób zwróciło się o pomoc medyczną.
Wiceszef policji Erywania Walerij Osipian poinformował, że wszyscy zatrzymani uczestnicy akcji zostali uwolnieni.Protestujący domagają się unieważnienia decyzji Komisji ds. regulacji usług komunalnych z 17 czerwca w sprawie podniesienia cen energii elektrycznej.
Czytaj więcej: //pl.sputniknews.com/polityka/20150624/562737.html#ixzz3dy0BPCS1

 

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/24/armenia-kolejny-cel-eksportu-amerykanskiej-demokracji/

KOMENTARZE

 • Z żydowskiej gadzinówki Michnika
  Tytuł: Policja spałowała Majdan w stolicy Armenii. "Bili jak leci, to była bezprecedensowa brutalność"

  Nie wiem, czy żydo-żurnaliści już całkiem zgłupieli, czy MŻ kompletnie stracił kontrolę nad swoimi mediami, ale zdarza się w ich publikacja ziarno prawdy, jak poniżej, które tłumaczy kto stoi za rebelią - za żydo-rebelią.

  Cytat z gadzinówki:
  "W kolejnych wyborach prezydenckich w 2013 r. Sarkisjan zdecydowanie wygrał w pierwszej turze.

  Sarkisjan jest zwolennikiem zacieśnienia współpracy Armenii z Rosją. 1 stycznia Armenia dołączyła do sztandarowego integracyjnego projektu Władimira Putina, stając się członkiem Unii Eurazjatyckiej. Właśnie geopolitycznego tła wydarzeń dopatruje się w erywańskich protestach rosyjska prasa."


  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,18218012,Policja_spalowala_Majdan_w_stolicy_Armenii___Bili.html#ixzz3dyCCk0Zm
 • @Rzeczpospolita 11:27:41
  gdybym potrafiła :) wrzuciłabym w internet Armenii -trochę prawdy. Może PRAWDA z // ZACHODNIEGO // kraju w jakimś % dotrze.

  OSTRZEC zawsze można ! ...... może się uda
 • Kaganek oświaty
  http://www.opensocietyfoundations.org/about/offices-foundations/open-society-foundations-armenia

  Wszędzie, gdzie się pojawi, tam jakaś rewolucja.
 • Relacja na żywo z Erewania
  https://www.youtube.com/watch?v=Ap8g-wnzJ8g
 • @lorenco 14:14:35
  JEDYNY RATUNEK !! dla nich ! TELEBIM z relacjami z UKRAINY -POKAZAĆ morderstwa ,zbombardowane wsie i miasta -kaleki !!.

  NA ŻYWO niech leci przekaz !.

  NAJSZYBCIEJ POSKUTKUJE !!.
 • Trudno to zrozumiec
  Jesli wladze wiedzą ze jest to zewnetrzna inspiracja . I znaja nazwiska tych pieciu osob jako prowodyrow ktorych trzeba jasno okreslic jako agenci i zdrajcy to w czym problem postawic przed sadem za dzialania wywrotowe i po sprawie...
 • Walka o marżę trwa
  http://cs628323.vk.me/v628323018/a6b3/E_yG7xZdp6o.jpg

  Znana burdelmama w akcji.
 • @Rzeczpospolita 11:27:41
  Skoro "GW" sympatyzuje z wywrotowcami, to wiadomo o co chodzi i trzeba być przeciw nim. Miejmy nadzieję, że Rosja i sojusznicze wobec Rosji władze Armenii wyciągną wnioski z wydarzeń na Ukrainie i nie będą się cackały. Bo jeśli zachowają się tak, jak Janukowycz, to jedyne pytanie, jakie nam pozostaje, to jak mają na nazwiska ormiańscy Żydzi, którzy po przewrocie obejmą władzę nad tym krajem i jego ludzkimi oraz materialnymi zasobami.
 • Warto też przeczytać poniższą relację, opisującą analogiczne wydarzenia w Macedonii:
  http://xportal.pl/?p=21182
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=U-IATf_Llg8
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=vT5YhtNntWY

  https://www.youtube.com/watch?v=nBFoT107wt0

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031