Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

WPS odpowiada na „żądanie” Agora S.A.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto wzywa do przestrzegania prawa sam także winien je przestrzegać.

logo-wps

 

Kto wzywa do przestrzegania prawa sam także winien je przestrzegać.

 

 

 

Warszawa – Łódź, 23 kwietnia 2015r.

 

Stowarzyszenie

Wierni Polsce Suwerennej,

Administrator strony internetowej:

wiernipolsce1.wordpress.com

 

Sz.P. Renata Luścińska

Kierownik Działu

Licencjonowania Treści

Sz.P. Michalina Guzikowska

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

i Sprzedaży Treści

Agora S.A.

 

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Wasze pismo z dnia 20.04.2015r., nazywane eufemistycznie

„wezwaniem do zaniechania naruszeń prawa”, stwierdzamy:

1)W działaniach politycznych i publicystycznych naszego stowarzyszenia – Wierni Polsce Suwerennej, kierujemy się wykładnią ustawy zasadniczej, czyli Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, jako najwyższego prawa obowiązującego Polaków oraz inne narodowości zamieszkujące państwo polskie. W przedmiotowej sprawie mają zastosowanie art. 1, art. 2, art. 4, art. 5, art. 8, art. 9, art.12, art.13, art.14, art.28, art.30, art.31, art.32, art.37, art.42, art.45, art.49, art.51, art.53, art.54, art.73, art.77, art.78, art.79, art.80, art.81, art.82, art.83, art.85, art.87, art.173, art.174, art.175, art.176, art.177, art.208, art.209, art.210, Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997r.

2) O ile nam wiadomo, Grupa Agora S.A. nie jest instytucją sądową i trudno nam uznać prezentowaną przez Państwa wykładnię prawa za jedynie słuszną i zobowiązującą – przedstawioną zresztą w tonie ultymatywnym, którego forma bliska jest szantażowi

3) działalność Agora S.A. w historycznym okresie tzw. transformacji ustrojowej Polski oraz późniejszym, budzi wiele uzasadnionych zastrzeżeń, co do zgodności z konstytucyjnym nakazem dbałości o interes publiczny i państwowy. Stąd także nasze wątpliwości, czy żądanie Państwa wobec portalu WPS jest podyktowane dbałością o zachowanie tzw. praw autorskich, czy raczej o ukrycie antypolskich działań, które – być może nieopatrznie – Wasza gazeta ujawniła. Zarówno jedno, jak i drugie winno ustąpić przed dobrem najwyższym, czyli dobrem Państwa i jego Obywateli. 

4)w odniesieniu do Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, a także do poszczególnych członków naszego stowarzyszenia, Agora S.A. dopuszczała się w przeszłości tak wielu nierzetelności, kłamstw i przeinaczeń oraz naruszeń dobrego imienia, a zatem godziła w dobra osobiste, że wyklucza to traktowanie Państwa Grupy jako autorytetu w sprawach przestrzegania prawa. Między innymianalizując Państwa „żądanie” nie zauważyliśmy z Waszej strony próby ustosunkowania się chociażby do paszkwilu przeciw nam, jaki ukazał się w Gazecie Wyborczej oraz do zamieszczenia w nim nieautoryzowanego wywiadu, podstępnie uzyskanego przez Waszych dziennikarzy, którzy zataili fakt pracy w Waszej gazecie: //wyborcza.pl/1,76842,9819759,Polskie_wtyczki_Lukaszenki.html


Kto wzywa do przestrzegania prawa sam także winien je przestrzegać.

Wychodząc więc naprzeciw Państwa oczekiwaniom okazujemy dobrą wolę i ograniczamy się do zamieszczenia cytatów, patrz: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/10/jak-zydzi-przejmuja-nie-tylko-warszawskie-nieruchomosci/.
Oczekujemy jednocześnie na akt dobrej woli z drugiej strony, czyli na ustosunkowanie się Państwa do kwestii zamieszczonego przez Was paszkwilu przeciw WPS oraz bezprawnie i podstępnie zdobytego i zamieszczonego wywiadu, patrz: //wyborcza.pl/1,76842,9819759,Polskie_wtyczki_Lukaszenki.html .

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

dr Paweł Ziemiński

Prezes Stowarzyszenia

Wierni Polsce Suwerennej

 

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/23/wps-odpowiada-na-zadanie-agora-s-a/

KOMENTARZE

 • Prawniczy majstersztyk
  Do Trybunału Stanu z antypolską hołotą!
 • Na szlonsku
  ludziska gazyty Michnika nie czytajoom, chyba, że gorole ale tyż chyba niy.
  Panoszoom sie jak u siebie.
  Co mogymy zdziałać?
  Aby nos usadzić polikfidowali gruby i stocznie coby niy boło skupisk ludzi
  Trzimta sie jako.
 • @Szlonski karlus 02:11:42
  Moom dobry artykuł do tropicieli antysemityzmu ze Wyborczyj.
  Poniyważ to tzajtung kiery kieruje sie jedynie prowdoom może by sie tym zajyli?
  http://www.kamilbazelak.pl/dosc-klamstw-to-zydzi-mordowali-polakow/
 • Ludkowie
  Dzisioj rewelka, naszym pod przwodnictwym Gorzelika tysz uodbiyro rozum.
  Ludziska zajmujeta sie geszichte żydów a tutek uośmiornica niymiecko atakuje i uogupio chanysóf.
  Gorzelik to niy naszo bajka.
  Trza sie zastonowić i podumać skąd uon mo geld na propaganda?
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/polskie-obozy-koncentracyjne-w-audycji-mniejszosci-niemieckiej&utm_source=rss&utm_campaign=rss
  Mnie sie zdo, że Niymce kcom zrobić drugi majdan

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031