Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Bojkotujmy wybory prezydenckie 2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Warto porównać specyficzne racje na rzecz udziału w wyborach z rzeczowymi argumentami na rzecz bojkotu wyborów

 307781_120407971398436_967836710_n

 

 

 
 

Zachęcamy PT Czytelników do zapoznania się z argumentami przeciwnymi bojkotowaniu wyborów, jakie zaprezentował prof. dr hab. Artur Śliwiński, skądinąd bardzo rozsądny ekonomista, w tygodniku „Myśl Polska”, a który zamieściła przejęta przez żydo-agenturę dawna strona WierniPolsce.

„Wygrać wybory, wygrać pokój.”

https://wiernipolsce.wordpress.com/2015/04/01/wygrac-wybory-wygrac-pokoj/

Warto porównać specyficzne racje na rzecz udziału w wyborach, wyłuszczane chyba na polityczne zamówienie żydo-reżimu przez profesora A.Śliwińskiego, bo trudno dopatrzeć się w nich innej intencji, np. politycznej logiki, z rzeczowymi argumentami na rzecz bojkotu wyborów w poniższym tekście.

„10 argumentów na rzecz bojkotu wyborów”

//www.bojkotwyborow.rdl.pl/?p=19

square

 

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/04/bojkotujmy-wybory-prezydenckie-2015/

 

 

 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  Proszę słuchać ze zrozumieniem. Komorowski jest wart Dudy i odwrotnie.A tzw. "antysystemowcy: Wilk, JKM, Kowalski, Tanajno, Kukiz, Braun, to rewers tej samej monety POPiS .Jeśli "nocny gryzoń" tego nie zrozumiał,tom usi się bardziej wgryźć w rzeczywistość :))
 • @
  Ten kto glosuje na powyższych gdyż nie ma na kogo innego jak i ten
  kto ogólnie bojkotuje wybory, są zwykłymi politycznymi przegrańcami.
  Niczym te dwie postacie się od siebie nie różnią. Indolencja i brak wyobraźni,
  nic poza tym. Lepiej najnaturalniej zapomnieć o glosowaniu gdyż w tym czasie było się na rybach! Przynajmniej milo spędzony czas. Glosować aby oddać głos lub bojkot jest jednym wielkim oszustwem samego siebie.
  Inaczej sprawy się maja do naganiacz na glosowanie lub naganiaczy w celu bojkotu. Trzeba mieć swój cel aby takie rozwiązania ludziom proponować.
  Glosowanie na powyższych lub bojkot wszystkich maja ten sam skutek. Wybranie starego establishmentu! Tak Polski zmienić się nie da!
 • @Stara Baba 23:39:24
  "Ten kto glosuje na powyższych gdyż nie ma na kogo innego jak i ten
  kto ogólnie bojkotuje wybory, są zwykłymi politycznymi przegrańcami."

  "Glosowanie na powyższych lub bojkot wszystkich maja ten sam skutek."

  Treść powyższych stwierdzeń jest wewnętrznie sprzeczna - są to zdania nielogiczne.
  Przydałoby się choćby jakieś uzasadnienie, bo nic z takiego stwierdzenia nie wynika - może poza jednym: brak u Komentatorki politycznego rozeznania rzeczywistej sytuacji.
 • @Rzeczpospolita 01:17:53
  :-))) na pozór tak to sprzecznie wygląda, jednak gwoli prawdy tak autentycznie jest jak właśnie opisuje!!!!!!
  Jeżeli chodzi o moje polityczne rozeznanie, w dzisiejszych realiach gdy nawołuje się do demokratycznego organizowania, stworzenia planów polityczno-społecznych odbudowy Polski oraz dzięki w ten sposób nowo powstałym silom do prawnego i demokratycznego przejęcia władzy faktycznie nawołuje się do nieuniknionej w takim wypadku krwawej rewolucji. No ale jest to już "wyższa szkoła jazdy" panie @Rzeczpospolita!
 • @nocny gryzoń 22:55:39
  Naprawdę jesteś taki głupi że wierzysz w to co napisałeś??Jakie szanse w wyborach które są fałszowane ma kandydat z poza układu(czy taki jest?)bez dostępu do mediów i takich pieniędzy jakimi dysponują kandydaci partii mafii??Udział w wyborach w chwili obecnej to legalizowanie władzy okupującej Polskę .trzeba być idiotą albo draniem Żeby tego nie rozumieć Udział w wyborach TO KOLABORACJA Z REŻIMEM OKUPUJĄCYM POLSKĘ TO ZDRADA NARODOWA
 • @Stara Baba 23:39:24 STARA I GŁUPIA
  Skąd u ciebie ta pewność że bojkotowanie wyborów niczego nie zmieni Czy po II wojnie ktoś organizował w Polsce bojkot wyborów>?Na jakiej podstawie więc twierdzisz że bojkot niczego nie zmieni??Dlaczego Duda i Komorowski wydaja taką kasę aby naganiać BARANY do urn Widocznie mają w tym powód Tym powodem jest mistyfikacja Bez tej szumnej kampanii nie mogli by powiedzieć że wybrał ich Naród Jak bardzo trzeba być ograniczonym umysłowo żeby tego nie zauważyć
 • @Stara Baba 01:45:49
  Jesteś jak Max Kolonko który się lansuje hasłem MÓWIę JAK JEST a tak naprawdę mówi jak mówi Bojkot wyborów przyniesie oczekiwany skutek jeśli zostanie zorganizowany na w skali całej Polski Dzisiaj 65% uprawnionych do głosowania bojkotuje wybory na własna rękę
 • @nocny gryzoń 02:12:00
  To zorganizowany bojkot wyborów będzie konfrontacja To może być bezkrwawa konfrontacja z tymi KURWAMI KTÓRE UZURPUJĄ SOBIE PRAWA DO SPRAWOWANIA WŁADZY W POLSCE
 • @amadeusz2006 08:27:41
  https://www.youtube.com/watch?v=JOL2lyFlW1w
 • @amadeusz2006 08:23:20
  ....Duda i Komorowski wydaja taką kasę aby naganiać BARANY do urn....

  Manipulujesz i to w bardzo prostacki sposób
  Oni nie zaganiają do urn by powiększyć ogólną frekwencję wyborczą, wydają kasę wyłącznie by dorwać się do fotelika pod żyrandolem, wydają kasę by dostać w łapska władzę.

  W tych wyborach sprawą fundamentalną jest zachowanie dla Polski pokoju, nie angażowanie się w konflikt na Ukrainie, nie angażowanie się w jakiekolwiek wojny gospodarcze czy wręcz militarne z Rosją.
  W tych wyborach musimy utrącić kandydatów prowojennych takich jak Komorowski i Duda
  Wzbierzmy kandydata, który opowiada się za pokojem i współpracą, kandydata którzy ma tą odwagę już w czasie kampanii wyborczej sprzeciwiać się opcji wojennej narzucanej co wszyscy przecież wiemy przez USA

  Wybieramy wojnę czy pokój?
 • @amadeusz2006 08:30:48
  .....To zorganizowany bojkot wyborów będzie konfrontacja....

  Nie będzie żadną konfrontacją, będzie jedynie większym procentem niebiorących udział w wyborach, a są to w większości ludzie, którzy w du…...e mają wszystko wokół siebie i samych siebie, no może z wyjątkiem butelki piwa
  W takim układzie władza wybierze sama siebie i będzie kolejny raz z rzędu fetować zwycięstwo PO nad PiS, lub PiS nad PO i nad narodem Polskim, a później w dół po równi pochyłej, w wojnę na Ukrainie za banderowców i za Kołomojskiego
 • @Oświat 11:06:56
  Obywatelu "Oświat" (może vel Dylak) z Waści kompletny ignorant polityczny albo nieudolny manipulant.

  Po pierwsze IIIRP jest członkiem UE, jest także członkiem NATO, z czego wypływają konkretne zobowiązania polityczne i militarne.

  Po drugie prezydent nie posiada uprawnień do zablokowania realizacji zobowiązań wypływających z przynależności do NATO i UE.

  Po trzecie, gdyby nawet podjął taką próbę zostanie usunięty z urzędu: a) legalnie (konstytucja daje taką możliwość), b) odstrzelony, c) lub obalony jak W.Janukowycz.

  Zatem swoje argumenty schowaj do kieszeni.
 • @Stara Baba 01:45:49
  Nikt, kto kieruje się zdrowym rozsądkiem, a to cechuje autentyczną politykę narodową, nie może nawoływać do jakiegokolwiek siłowego rozwiązania. O siłowym rozwiązaniu można myśleć jedynie w przypadku, gdy dysponuje się minimum 51% szans. Obecnie szanse społeczeństwa na wygranie siłowego konfliktu są równe zeru "0".

  W obecnej sytuacji trzeba budować narodową świadomość polityczną oraz świadomość konieczności narodowej samoorganizacji, co w efekcie pozwoli na wykorzystanie konstytucji IIIRP:
  Art. 4.

  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub
  bezpośrednio.

  do organizacji własnych, narodowych wyborów bez uciekania się do siłowych rozwiązań.
 • @Rzeczpospolita 12:07:27
  Powtórzę jeszcze raz to co napisałem.
  W tych wyborach sprawą fundamentalną jest zachowanie dla Polski pokoju, nie angażowanie się w konflikt na Ukrainie, nie angażowanie się w jakiekolwiek wojny gospodarcze czy wręcz militarne z Rosją.....
  Zatem wybierzmy najpierw na prezydenta osobę opowiadającą się za pokojem, a następnie zróbmy to samo podczas wyborów do sejmu i senatu, odrzucając PO PiS i wszystkich tych, którzy pchają nas w wojnę na Ukrainie
  Przynależność do NATO nie obliguje nas do wojny za rządy banderowców, jak by pan to ujął za żydo -rządy w Kijowie.
  --------------------------
  S. Markow: Ukrainę tresują jak bulteriera

  Rozmowy Mińsk 2 – to parawan, za którym postępuje formowanie infrastruktury dla wielkiej wojny, utrzymuje politolog

  zachodzą wielkie przemiany, których wielu nie zauważa. Rosyjskie massmedia pokazują narastanie chaosu na Ukrainie, no to nie tak. Istnieje jawna rozbieżność propagandy i rzeczywistości. Chaos band neonazistowskich był wcześniej. A obecnie na Ukrainie następuje szybkie umacnianie policyjnego państwa. Hunta pod przywództwem doradców z USA w sposób efektywny zlikwidowała autonomię Kołomojskiego, który kontrolował kilka dużych regionów. Obecnie szybko sie organizuje neonazistowskie bataliony. Zadusza się wszystkie potencjalne punkty niezadowolenia.

  Został stworzony totalny system propagandy. Niezadługo zarówno tłumy na ulicach jak i w telestudiach będą potrzebowały bombardowań i zamachów terrorystycznych. Nie ma dla tego masowego poparcia, ale jego nie potrzeba w warunkach dyktatury policyjnej, hunta siłą przeprowadza mobilizację i siłą będzie wysyłać żołnierzy na wojnę.

  Zmieniają się szybko kadry wojskowe. Nowi starsi oficerowie SBU oraz MSW są gotowi wojować z Rosją, gotowi rozstrzeliwać demonstracje, gotowi organizować oraz dokonywać zamachów. W ten sposób hunta przygotowuje się do ewentualności tłumienia buntów głodowych.

  Armia systematycznie się wzmacnia. Za rok na granicach Rosji oraz Donbasu będzie stać półmilionowa bojowo przygotowana armia, z totalną propagandą i twadą dyscypliną, armia gotowa utopić we krwi i Donbas i Naddniestrze i Krym i Kubań.

  Jej jądrem będą zagraniczni najemnicy z prywatnych wojennych kompanii, zorganizowani jako ochotnicy i wyposażeni w nową broń ogniową, a także ukraiński specnaz, majacy doświadczenie bojowe i wyszkolony przez amerykanskich i brytyjskich instruktorów.

  Ukrainę się tresuje jak bulteriera, robiąc z niej żywe narzędzie mordu. Mińsk-2 to zwykły parawan, za którym odbywa się formowanie infrastruktury wielkiej wojny, którą się planuje się rozpocząć przeciw Rosji z okazji wyborów 2016 roku.

  Czas tam nie pracuje dla nas. Reżym okupacyjny umacnia swą władzę coraz bardziej efektywnie i jego uścisk nie słabnie.

  Należy mieć śmiałość spojrzeć tej rzeczywistości w oczy.

  http://www.km.ru/world/2015/04/03/protivostoyanie-na-ukraine-2013-2015/757010-smarkov-ukrainu-dressiruyut-kak-bultere
  ---------------------
  Zatem chodzi o to, by nas tam nie było.
 • @Oświat 12:28:12
  Nie kombinuj, bo już przekombinowałeś. Masz zadanie wszelkimi sposobami zachęcić do zrobienia żydo-reżimowi frekwencji wyborczej, nawet za cenę opluwania żydo-reżimu.

  W krótki, żołnierski sposób wyjaśniłem, że piszesz brednie - patrz komentarz @Oświat 11:06:56. Wyborcy nie mają w obecnych wyborach żadnej szansy wpłynięcia na zmianę kursu politycznego III żydo-RP. Jedynym dobrym rozwiązaniem jest całkowity

  BOJKOT WYBORÓW.
 • Czy obywatel Polski
  nie biorący udział w "wyborach" ,ma możliwość sprawdzenia ,czy nie "głosowano za niego" ?
 • @Rzeczpospolita 12:19:02
  "Nikt, kto kieruje się zdrowym rozsądkiem, a to cechuje autentyczną politykę narodową, nie może nawoływać do jakiegokolwiek siłowego rozwiązania."

  Jak widzę nie zrozumiał mnie Pan kompletnie.
 • @Stara Baba 15:28:19
  Ignorując wszystko pra do przodu z tym bojkotem. Frekwencja nie ma znaczenia. Należy w drugiej turze oddać glos nieważny. Skutki tego będą widoczne w przeciwieństwie do bojkotu. Bojkot to pomysl suwnicowej, oddawanie glosu niewaznego to moj pomysl. Panowie, ktorym blizej do suwnicowej sa intelektualna elita posrod chlopo robotnikow, niestety tylko pośród tych niewyksztalconych.. z resztą będzie co ma być, mój ani suwnicowy postulat nie zostanie wysluchany i tak :(

  Frekwencja czy ilość nieważnych głosów jest bardziej istotna? Podpowiem~ostatnie wybory samorządowe..
 • @wk..ny 16:03:57
  Moja odpowiedź :

  " Bojkotuję , nie kolaboruję "
 • Podpisz Protest Antywojenny
  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Bronislaw_Komorowski_Protestuje_przeciwko_finansowaniu_zydobanderowskiej_junty_w_Kij/
 • @detektywmjarzynski 19:47:25
  Pomyśl o konsekwencjach.. 80% bojkotujacych nic nie zmienia, 80% głosów niewaznych to wojna przynajmniej na górze.. myśl!!!! Bojkot nic nie zmienia.. duża ilość głosów nieważnych wywoła tsunami.. przynajmniej przegrani podniosą głos o falszerstwu.. to wyższa szkoła jazdy, miałem nadzieję że myślicie choć trochę..banda debili :( bez urazy, po prostu wasz intelekt nie starczy do wprowadzenia zmian w Polsce.. nie potraficie analizować, planować, współgrać, organizowac, tak zawsze z zydami przegracie.. jako jednostki sa rownie głupi jak Wy,ale w jedności ich przewaga nad Polakami :(((

  Problemem nie są żydzi, tylko glupota Polaków....

  Nie kolaborujesz? Fajnie, tylko co z tego?
 • Krach majdanu na Ukrainie. Wezwanie do antymajdanu na Ukrainie na Dzień Zwycięstwa tj. 9 maja
  http://cassad.net/tv/videos/6832/
 • Bojkotując wybory delegalizujemy władze w Polsce !
  http://trzcinska.neon24.pl/post/120718,bojkotujac-wybory-zdelegitymizujemy-wladze-w-polsce


  PS. Oddając nieważny głos - do czego niektórzy starają się nas przekonać - legalizujemy okupacyjną władzę w Polsce.
 • @Oświat 11:06:56
  Manipulujesz i to w bardzo prostacki sposób
  Oni nie zaganiają do urn by powiększyć ogólną frekwencję wyborczą, wydają kasę wyłącznie by dorwać się do fotelika pod żyrandolem, wydają kasę by dostać w łapska władzę.TO TY MANIPULUJESZ ONI WYDAJĄ DZIESIĄTKI MILIONÓW KTÓRE WYCIĄGNĘLI Z NASZYCH KIESZENI W CELU NAGONIENIA JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY BARANOW DO URN ABY STWORZYĆ POZORY DEMOKRACJI W PAŃSTWIE POLIN JAK BARDZO JESTEŚ GŁUPI ALBO NIEUCZCIWY TWIERDZĄC ŻE WYBIERZEMY SWOJEGO KANDYDATA MY TAKIEGO KANDYDATA NIE MAMY A NAWET GDYBYŚMY GO DZISIAJ MIELI TO ŻYDOSTWO Z IZRAELA I USA NIE POZWOLIŁO BY NAM GO WYBRAĆ
 • @Oświat 11:39:39 pierdolisz głodne kawałki
  W 2001 roku kiedy toczyły się rozmowy w domu państwa Gwiazdów ,na temat bojkotu wyborów ,pan Andrzej Gwiazda powiedział do pani Anny Walentynowicz ANIU A WIESZ ŻE TO MOŻE SIĘ UDAĆ TO SIĘ UDA JAK LUDZIE ZMĄDRZEJĄ Bojkot wyborów będzie wypowiedzeniem nastojaszczym kurwom posłuszeństwa Pierdolisz że ludzie nie biorący udziału w wyborach to mający w dupie wszystko i samych siebie Jesteś zwykłym palantem, manipulantem Znam co najmniej setki ludzi w Polsce zaangażowanych w sprawy publiczne ,którzy bojkotują wybory w sposób świadomy Ci ludzie nie chcą swoją obecnością przy urnach wyborczych LEGALIZOWAĆ TEGO KUREWSKIEGO SYSTEMU WŁADZY PARTII MAFII Dla tych ludzi UDZIAŁ W WYBORACH TO KOLABORACJA Z OKUPANTAMI POLSKI Jak trzeba być głupim i zakłamanym żeby twierdzić że dla uzurpatorów frekwencja wyborcza nie ma znaczenia Ma i to ogromne ,dlatego wszystkie łżemedia , polityczne prostytutki oraz skurwiony Episkopat Niepolski robią wszystko żeby do urn wyborczych zagonić jak najwięcej baranów TE BARANY PRZY URNACH TO WARUNEK DLA SPRAWOWANIA WŁADZY W POLSCE PRZEZ SPRZEDAJNE KURWY Stefan Dembowski
 • @kfakfa 13:22:30 BOJKOT WYBORÓW
  I NIE BIORĄCY I BIORĄCY UDZIAŁ W WYBORACH NIE MA ŻADNYCH MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA CZEGOKOLWIEK BIORĄCY UDZIAŁ W WYBORACH W POLSCE MOŻE POSTAWIĆ SOBIE KRZYŻYK NA DROGĘ
 • @wk..ny 16:03:57 ALE TY JESTEŚ LUJ
  Wara od suwnicowej kutasie bo cie znajdę i skuje ci tą parszywą mordę Z podobnym apelem o BOJKOT WYBORÓW w 2007 roku zwrócił się do Polaków Stanisław Tymiński ON nie był suwnicowym Jesteś zwykłą kurwą i bydlakiem Tylko ktoś taki może się dopuścić takiej manipulacji Widać jak bardzo zależy ci na naganianiu baranów do urn wyborczych Ty dobrze wiesz czym się może skończyć BOJKOT WYBORÓW i to nie daje ci spokoju
 • @wk..ny 20:07:20 jaki ty jesteś głupi
  Ty naprawdę wierzysz w to że te kurwy z PKW podadzą do publicznej wiadomości że 80% uprawnionych do wyborów czyli 24 miliony Polaków oddało nieważne głosy Jesteś taki głupi czy NAS masz za głupców??PKW fałszuje nie tylko wynik wyborów PKW fałszuje frekwencję wyborczą W 2011 roku frekwencja wyniosła 35,65% a PKW podała że aż 48,92%
 • @Agitacja "za" demo-sracja
  przekonuje mnie ,że :

  olej chazara i jego demo-srację ciepłym moczem
 • Poniżej kolejny przykład dezinformacyjnych działań, by w Polsce doszło do wyborów, skomentowany przeze mnie tak :
  " Chybiony pomysł ! Prościej i skuteczniej w Polsce jest zbojkotować , niż kontrolować wybory......."

  https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10995470_360718994125612_3132176609881938581_n.jpg?oh=fbcd56a5699d0bc9242dab3680d0185c&oe=55BC2396

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728