Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Wybory prezydenckie 2015. Bojkotujmy wyborczą hucpę!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Głos polskiego wyborcy nie ma żadnego znaczenia – wybory może wygrać tylko kandydat (partia) wskazany i dopuszczony przez żydo-reżim IIIRP.

10169365_621976167887194_465756965_nWszystkie wybory organizuje żydo-reżim IIIRP. O wyniku wyborów decyduje także żydo-reżim IIIRP. Głos polskiego wyborcy nie ma tu żadnego znaczenia – wybory może wygrać tylko kandydat (partia) wskazany i dopuszczony przez żydo-reżim IIIRP.

 

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/15/wybory-prezydenckie-2015-bojkotujmy-wyborcza-hucpe/

KOMENTARZE

 • Trata, tata...
  ...w USA to nikt nikogo nie wskazuje. Tam to dopiero idź Pan nawoływać do bojkotu. Gdzie Pan żyjesz? Na całym "cywilizowanym" świecie wybory są fałszowane a kandydaci do tych "wyborów" wskazywani i podsuwani głupkom jak szuszi na talerzu. Jak w Polsce udało by się przekonać ludków do totalnego bojkotu (o co apeluję od wielu lat), to zaraz nam przyjdą naprawiać demokrację.
  Wiesz Pan od czego trzeba zacząć? Od przekonania Polaków, żeby bojkotowali KREDYTY! Żeby nauczyli się żyć z tego, co zarobią i "biznes" robić po kroczkach odkładając zysk na kupkę. i "żeby pieniądz w pieniądz nie porastał" (Żyd Tuwim tak napisał).
 • w Kraju gdzie trójka jest liczbą parzystą wyboru niema.
  .
  Domeną demokracji jest idealna równowaga.

  Liczby nieparzyste 1 , 3 osobno pokazują ciemny obraz demokracji w dwóch osobnych kawałkach.

  (1.) z art 4 konstytucji może organizować nieważne wybory demokratyczne jak (3.) z art. 10 konstytucji.

  Ważne wybory demokratyczne tylko przy 4 władzy. ( 1 + 3 = 4 )

  Polska Demokracja Kwantowa
 • WPS
  http://wps.neon24.pl/post/120052,stanowisko-wps-wobec-wyborow-prezydenckich
 • WPS
  @tuskożer, @night rat  Obaj czytacie, a niby nie rozumiecie. Przecież aktywny bojkot, to właśnie bojkot medialnie i społecznie głośny, którego jednym z najskuteczniejszych narzędzi może być bojkot KREDYTÓW udzielanych przez żydowskie banki ( czyli niemal przez wszystkie w Polsce); to działania na rzecz suwerenności gospodarczej, a więc i finansowej ( w tym demaskowanie lichwy i nacisk na instytucje "państwa" kolaborujące z lichwiarzami i różnymi funduszami itd.), to zorganizowany bojkot świadczeń podatkowych( gdy podatek nie jest ekwiwalentem za dwustronnie realizowaną umową społeczną między obywatelem a państwem, a staje się kontrybucją na rzecz okupanta). Nie wylewajcie zatem wiadra słów po próżnicy, a formułujcie jedynie pozytywne, praktyczne postulaty!
 • ----NIELEGALNIE NAGRANE ::))) UKRYTE przed Narodem !
  -----------co na to Naród ?? NIC !!!

  http://gmyz.dorzeczy.pl/id,5758/Tykajaca-bomba-podsluchowa.html
 • @stanislav 17:28:31
  Witam

  Nasza inicjatywa: http://nikander.neon24.pl/post/120080,sejmik-konfederacji-na-rzecz-reform-ustrojowych zapełnia się konkretami. Kiedy ruszy Mazowsze?

  Pozdrawiam
 • @stanislav 17:16:57
  Prawdziwy protest, to nie Bojkot, nie pokazywanie negatywów które wszyscy znają, lecz aktywne pokazanie pozytywów demokracji.

  W naturalnych warunkach nieobecność jest nieobecnością, a nie aktywnym protestem, proszę bajek nie opowiadać.:)

  Precyzyjnie zbudowana obecna patowa sytuacja - aktywnej false flag nie koniecznie musi szkodzi najwyższej władzy ludu.

  Najwyższa władza ludu, może też skorzystać z aktywnej usługi False flagi, jako liczba nieparzysta, lecz parzysta zgodnie z obowiązującą konstytucją może zorganizować wybory równoległe, lepsze ze wzorem naprawy systemu równowagi, to dopiero jest aktywny protest.

  Aż do chwili naprawienia błędu systemu, który sam potrafi naprawić wszystkie ułomności, bez postulatów solidarności i podobnych duplikatów.
 • @goodness 18:18:39
  Pan też czyta u udaje , że nie rozumie? :))
 • @stanislav 18:20:24
  Oczywiście rozumiem już raz nieświadomie poprawiłem frekwencje głosując na "Nie"

  Fałszywość wyborów jest oczywista, jak fałszywa liczba 100 senatorów, fałszywa liczba 460 posłów z sufitu wzięte, nie wspomnę o niedokładnym systemie dziesiętnym wyrzucającym całe społeczeństwo i demokrację do rynsztoka.

  Wszystko może naprawić tylko usunięcie błędu, a nie jakieś bojkoty.

  Pan opisuje oczywistości i proponuje bierność, zamiast aktywnego organizowania równoległych wyborów w " CELU" wybrania prawdziwego prezydenta odpowiedzialnego materialnie za każdą polską złotówkę.
 • @stanislav 17:28:31
  Toć sformułowałem, i nie po próżnicy: nawoływać do bojkotowania kredytów. Hm... co z tego, kiedy 90 proc. Polaków już je ma i nie wie jak się ich pozbyć.
 • @goodness 18:38:58
  P.s.

  Aktywnym bojkotem jest Uczestnictwo w prawdziwym systemie dwunastkowym demokratycznych wyborów, przy okazji nieuczestniczenie w niedemokratycznych wyborach systemu dziesiętnego.

  Prawdziwa równowaga trudna do zrozumienia?
 • @tuskożer 16:12:53
  Bojkot wyborów trzeba dobrze przygotować Może się udać ponieważ frekwencja w wyborach do sejmu w 2011 roku wyniosła zaledwie 35,65% PKW fałszuje zarówno wybory jak i poziom frekwencji Zainteresowanych współpracą przy bojkocie wyborów do sejmu zapraszam stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Dembowski
 • @goodness 18:18:39
  Zorganizowany bojkot w skali całej polski będzie protestem Zainteresowanych bojkotem wyborów do sejmu zapraszamy do współpracy stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @goodness 18:38:58
  Panu coś się pojebałoś Zorganizowany bojkot może dorowadzić do zmiany ordynacji wyborczej na JOW, może doprowadzić do wymuszenia na władzy prawa do odwoływania posłów w prosty sposób na drodze pozwu sądowego i do uzyskania obligatoryjnych referendów Coś panu ten bojkot nie pasuje Ciekawe dla czego ??Odpowie pan >?? 513- 326-440 Stefan Dembowski
 • @night rat 22:47:26
  Szczurze a skąd ty to wiesz ze samym bojkotem się nie wygra?? Był juz taki bojkot w Polsce??nie było wiec nie gadaj głupot Wiemy z całą pewnością że wybory niczego nie zmi9enią bo sa fałszowane dlatego trzeba sprobowac czegoś odwrotnego czyli bojkotu
 • @amadeusz2006 00:48:27
  To Panu się pojebałoś ordynacja JOW w systemie dziesiętnym nie przedstawia żadnej wartości równowagi domeny Demokracji.

  Więc jest kierunkiem prowadzenia Polaków w następne bagno.

  Tylko porządek dwunastkowego systemu gwarantuje prawdziwe demokratyczne wybory w których równolegle czynnie mogą uczestniczyć kandydaci na prezydenta i głosujący.
  http://m.neon24.pl/b246272dfbb9509d5766b857742e923d,0,0.png
  Polska Demokracja Kwantowa
  http://nwsn.neon24.pl/post/120219,jednostka-polskiej-demokracji-kwantowej-jest-szescian

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031