Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Stanowisko WPS wobec wyborów prezydenckich

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedynym zachowaniem wyborczym odpowiedzialnie myślących środowisk politycznych jest bojkot zbliżających się wyborów. Ale rozumiany nie jako wycofanie się z życia politycznego i publicznego, lecz wręcz przeciwnie- bojkot aktywny.

logo-wps

Za tydzień, 16 marca upływa termin zgłaszania przez komitety wyborcze kandydatów na urząd prezydenta RP. Ostateczną datą weryfikującą nie tyle popularność i poparcie społeczne, co stopień powiązania kandydatów z systemem okrągłostołowym, będzie data 26 marca 2015 r. Wówczas pełnomocnicy komitetów wyborczych kandydatów na prezydenta złożą formularze list poparcia uzyskane sposobem, nad którym tak naprawdę nikt nie ma kontroli. Formalna weryfikacja list poparcia przez Państwową Komisję Wyborczą jest jedynie listkiem figowym przykrywającym już na etapie „zbierania” poparcia wstydliwy proces deformacji i manipulacji wolą narodu.

Układ magdalenkowy, mający na wiele sposobów dostęp do systemu PESEL, nie ma żadnych problemów ze skompletowaniem list poparcia. W gorszej sytuacji są tzw. poza systemowi kandydaci. Ci zmuszeni są do mozolnego kompletowania ok. 120-130 tys. deklaracji poparcia, aby mieć pewność, że PKW spośród nich wybierze minimum 100 tys. niewadliwych formalnie głosów poparcia.

Gdy dotrzemy do magicznej daty 26 marca 2015 r. wtedy dopiero tak naprawdę zacznie się kampania wyborcza. Ale i wówczas mafijny system magdalenkowy ma wiele sposobów, aby z kampanii zrobić karykaturę, gdyż już obecnie wyrażany jest oficjalny pogląd, że „poważnymi „ kandydatami są tylko dwaj kandydaci – wystawieni przez PO i PiS, a zatem kandydaci w stu procentach partyjni, pomimo, że formalnie komitety wyborcze kandydatów na prezydenta działają w formule komitetów wyborczych wyborców.

Następna farsa dotyczy systemu finansowania kampanii kandydatów na prezydenta. Niemal wszyscy tzw. systemowi, okrągłostołowi kandydaci, posiadający zaplecze partii parlamentarnych, korzystają z dotacji budżetowych do funduszy partyjnych, czyli de facto pośrednio finansowani są z podatków obywateli. Natomiast kandydaci pozaparlamentarni, a zwłaszcza poza systemowi (gdyż tu nie zachodzi tożsamość), zdani są na dobrowolną hojność obywateli.

Całkowita asymetryczność zachodzi w dziedzinie dostępu do mediów. „Żelaźni” kandydaci PO i PiSu oraz ich nieudolne tło w postaci pozostałych kandydatów partii parlamentarnych, to główni aktorzy mediów już nie tylko od dnia formalnego rozpoczęcia kampanii wyborczej, ale znacznie wcześniej. Zaś obecnie, jeszcze przed krótkim, dwutygodniowym okresem tzw. bezpłatnych audycji wyborczych w TVP i PR, obserwujemy niemal całkowite zdominowanie przekazu medialnego przez dwóch kandydatów- B. Komorowskiego i A. Dudę.

Odrębną sprawą jest format kandydatów. Ich powaga państwowa, doniosłość programów oraz przywódcze cechy osobowościowe. Pomimo, że na dzień 9 marca 2015 zgłoszonych zostało już 21 kandydatów, a należy się spodziewać dalszego parcia na pałac i zgłoszenia się jeszcze kilku kandydatów – to nie przekłada się to na ich rangę, stosowną do wielkich wyzwań przed jakimi stoi Polska i Europa.

Na koniec należy wspomnieć o sprawie najważniejszej jaką jest stan świadomości narodowej i gotowość Polaków do działań na rzecz odzyskania państwa z rąk magdalenkowej, okrągłostołowej mafii i bezkarnych, gospodarczych i medialnych okupantów zagranicznych. Niestety póki co konsumpcjonizm i atrofia narodowego, suwerenistycznego myślenia oraz praktyka małej stabilizacji za wszelką cenę, dominują w postawach większości Rodaków.

W tej sytuacji jedynym zachowaniem wyborczym odpowiedzialnie myślących środowisk politycznych jest bojkot zbliżających się wyborów. Ale rozumiany nie jako wycofanie się z życia politycznego i publicznego lecz wręcz przeciwnie- bojkot aktywny, dążący do obnażenia wyłącznie destrukcyjnego charakteru obecnych władz, jak i bezprogramowości oraz antypolskości głównych sił opozycyjnych, które tak jak i obecne władze wywodzą się z układu okrągłostołowego i wpisują się w niebezpieczny proces wasalizacji i marginalizacji Polski.

Aktywny bojkot ma na celu delegitymizację okrągłostołowych i kolaborujących z systemem kandydatów oraz poruszenie świadomości Polaków i włączenie większości z nich w proces odzyskiwania Polski. Musimy od nowa zbudować polskie instytucje życia państwowego i narodowego. Musimy powołać Obywatelskie Zgromadzenie Narodowe, wyłonić Polską Radę Stanu i narodowego prezydenta - nie bacząc na plany polityczne pookrągłostołowej mafii.

Prezes Stowarzyszenia

Wierni Polsce Suwerennej

Paweł Ziemiński

 

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/10/stanowisko-wps-wobec-wyborow-prezydenckich/

 

 

KOMENTARZE

 • Macie moje pełne poparcie dla Waszego stanowiska dotyczącego aktywnego bojkotu.
  Moje hasło wyborcze :

  "Bojkotuję - nie kolaboruję "

  Poproszę Kierownictwo WPS o doprecyzowanie tego jakie formy i metody mają być zastosowane w ramach postulowanego przez Was "aktywnego bojkotu" tj. na czym ma on polegać. Moim zdaniem na jednym z czołowych miejsc tego aktywnego bojkotu powinna znaleźć się kwestia demaskacji osób pretendujących do fotela Prezydenta RP i ich programów. Przypomnę , iż demaskacja jest częścią mojego manifestu/ odezwy do Polaków, która wraz z komentarzem znanego blogera z Niemiec Andrzeja Szuberta została przedstawiona tutaj :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/
 • stanislav
  -
  Bez szacunku dla prawdziwego systemu demokracji nie będzie wyniku:-)

  https://intheknow7.files.wordpress.com/2011/05/ratzinger-mitre-hexagram.jpg
 • @detektywmjarzynski 09:20:49
  -
  Dziwny jesteś dedektyw, który nie chce ujawnić wirusa niszczącego cały system demokracji od 2,5 wieku?

  Potocznie - milczenie ciche przyzwolenie:-)
 • @goodness 09:42:10
  Syjoniści całe wieki wszczynali wojny, w tym wojny religijne, rewolucje , zamachy stanu itd. a teraz przygotowują dla ludzi na planecie Ziemia nowy porządek świata....i co ....otóż świat ma ich serdecznie dość. Polakom i Polsce zabranie w tym momencie wiary w Boga to nóż w ich plecy. Polakom potrzebny jest jak rybom woda kościół, lecz nie taki jak jest teraz , lecz kościół odrodzony . A co trzeba zrobić , ażeby się odrodził kościół w Polsce o tym , w tym materiale :

  https://www.youtube.com/watch?v=ySJUq4VSOrw#t=22
 • @detektywmjarzynski 10:19:27
  -
  Moim skromnym zdaniem Polska Rada Stanu na początku musi, odzyskać z piwnic muzeum " insygnia władzy ludu " które wręczy wybranemu prezydentowi, po demokratycznych wyborach.

  Dlaczego tej tradycji niema, dlaczego jest skasowana?

  Prawdziwy system demokracji na czele stada zawsze stawia lwa:-)
 • @goodness 10:56:08
  Dodam, że mądra piękna lwica, też może prowadzić stado:-)
 • @goodness 11:14:56
  Ale czy lwica może się nazywać Ogórek i robić rybi pyszczek, który zupełnie z inną specjalnością się kojarzy? :))
 • @stanislav 13:52:06
  Wedlug Wincentego Kadłubka, kobieta jest najsroższym ze wszystkich stworzeń na Ziemi. Prawdą dla niego był fakt, że królewna Wanda kazała obedrzeć ze skóry posłów Aleksandra Macedońskiego, wypchać ich trawą i wysłać z powrotem.:-)
 • @ Autor
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/03/0-e1426001245878.jpg
 • @Rzeczpospolita 17:17:00
  -
  Jeszcze dwa tygodnie na walkę o prawo istnienia w Polsce demokratycznych wyborów i prawdziwej demokracji z domeną równowagi

  A tym czasem -
  Zbyt wczesne, "Nie idę na wybory", pokazuje bezsilność polityków opozycji i brak szacunku dla kostruktywistów i odważnych samotnych ludzi startujących w wyborach.

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/120041,zdzislaw-jankowski-kandydat-na-prezydenta-polski
 • @Rzeczpospolita 17:17:00
  .
  http://m.neon24.pl/d77913bf27b8da7462f03943504b45d8,0,0.jpg

  Czy 2 tygodnie, przez własne lenistwo i zaniedbanie obrony i ochrony wartości moralnej demokracji wszyscy mogą się starać o bilet do nieba?
 • Aktywny bojkot
  "Aktywny bojkot" to coś takiego, jak sucha woda? Prawda?
 • @Naczelny 21:15:48
  Aktywny bojkot, coś takiego?
  https://www.youtube.com/watch?v=HVXEq75sXr4
 • @goodness 20:00:45
  "Nie idę na wybory" pokazuje nie tylko bezsilność polityków opozycji, ale wskazuje na totalitarny charakter żydo-reżimu, na pozbawienie społeczeństwa komunikacji społecznej, czyli zablokowanie społeczeństwu dostępu do mediów, na fikcję wyborów, na zawłaszczenie wszystkich struktur administracji przez żydo-reżim, itd., itp.

  Mam własne doświadczenia z udziału w wyborach prezydenckich w 2010r. Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi od SN na złożoną w trybie wyborczym skargę na PKW.
  PKW nie dopuścił do obecności szefa mojego komitetu wyborczego przy liczeniu i sprawdzaniu przez PKW list z podpisami oraz nie wykazał wad adresowych złożonych podpisów.
  Żaden autentyczny kandydat strony narodowej polskiej nie zostanie dopuszczony przez żydo-system do udziału w wyborach.
 • Chyba Wam na głowę padło...?!
  Także tyle w kwestii komentarza...
 • @Naczelny 21:15:48
  Z porównania, które pan zastosował wynika głębokie niezrozumienie istoty koncepcji "aktywnego bojkotu". W kilku zdaniach zatem wyjaśniam. Główny cel wyborów, to oczywiście utrwalenie i kontynuacja układu okrągłostołowego. Jednym z najważniejszych narzędzi tej strategii obezwładnienia rzeczywistej opozycji, czyli polskiego ruchu narodowego( nie mylić z fikcyjnym tworem spod znaku Kowalskiego, Winnickiego, Zawiszy, Bosaka i innych żydowskich wydmuszek) jest wysoka frekwencja wyborcza oraz w oparciu o nią legitymizacja spreparowanej walki wyborczej. Frekwencja ma być dowodem, że "wybrany" prezydent, to efekt decyzji świadomych i aktywnych obywateli.Zestaw kandydatów( odwołuję się do stanu na dzień 9 marca 2015 r.) , to beneficjenci okrągłego stołu ( Komorowski, Duda, Ogórek, Jarubas, Nowicka,), hucpiarze polityczni ( JKM, Słomka, Palikot , Grodzka), wykreowane wydmuszki udające kandydatów pozasystemowych ( Kowalski, Braun , Kukiz. Korab-Karpowicz) oraz tzw, grupa panów nikt. Nie ma żadnego poważnego polityka, ani osobowości na miarę koniecznego dzieła odzyskania Polski z rąk magdalenkowej mafii.Istotą aktywnego bojkotu jest wyłonienie autentycznych kadr pozasystemowej zmiany władzy w Polsce na miarę potrzeb, zagrożeń i wyzwań współczesności. Konieczne jest zbudowanie alternatywnych struktur państwowych i wiarygodnych ośrodków programowych. Stworzenie ośrodków partnerskich dla władz tych państw, które zakwestionowały syjonistyczno-anglosaski NWO. Aktywny bojkot to szkoła publicznego działania w opozycji do systemu, który dąży do zupełnego wykluczenia myślenia i działania w kategoriach narodowych i suwerenistycznych. Aktywny bojkot, to wzmocnienie niezależnych mediów oraz samoorganizacji i samoobrony narodu polskiego.
 • @Optymista1930 23:58:37
  Tak samo opisujesz sytuację, bez podania alternatywy:-)
 • @Rzeczpospolita 23:41:24
  Niebezpiecznie blisko siedzieć w bezczynności przy otwartej Puszce Pandory i wmawiać wytresowany brak fikcji wyboru:-)

  Alternatywa - czas ma zawsze dwie równoległe drogi, dla dobra i zla na starcie.

  1. - w systemie dziesiętnym, źle organizowane demokratyczne wybory.

  2. - w systemie dwunastkowym, prawidłowo organizowane demokratyczne wybory.

  Jagienka w ostatniej chwili uratowała Zbyszka z Bogdańca.
 • @stanislav 00:50:40
  Szanowny Panie Pawle

  Wygląda na to, ze zakiwaliśmy się na śmierć. Śmierć polityczną. Uważam za celną konstatację Stanisława Tymińskiego: ani wyborcy nie mają zaufania do kandydata ani kandydat (trzeźwy) do wyborców. No to będziemy wybierać wśród ulegałków.

  Aktywny bojkot to - według mnie - powrót do Pacta Conventa

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728