Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Żydzi i Putin. Od miłości do nienawiści.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gotowość na sojusz z Rosją pod kierownictwem Putina, to prosty test na wiarygodność partii i środowisk politycznych w naszym kraju, które deklarują się jako patriotyczne lub narodowe.

link_RsWUjkqMjXMYUVBm9nkflZiRsTgh62sU,w300h223

Zachęcamy do obejrzenia filmu, dostępnego niestety tylko w wersji rosyjskojęzycznej, który pokazuje stosunki prezydenckiej władzy Władimira Putina z bardzo wpływowymi środowiskami żydowskimi współczesnej Rosji.

Piętnastoletnie, zwycięskie zmagania się W.Putina z niszczącą Rosję żydowską oligarchią- posiadającą potężne wsparcie w głównych ośrodkach światowego syjonizmu i antyludzkiego globalizmu – pokazują z jednej strony wielki format przywódcy współczesnej Rosji i lidera sojuszu suwerennych narodów przeciwko syjonistycznemu i anglosaskiemu, zbrodniczemu imperializmowi, z drugiej zaś strony ukazują ogrom i główne cele walki współczesnych narodów i państw, które mają wolę i ambicję wybić się na niepodległość i suwerenność.

PolRus

Sojusz z Rosją pod kierownictwem Putina, popieranie jego regionalnej i globalnej polityki, to jedyna droga do odzyskania suwerenności przez naród i państwo polskie, a jasna deklaracja za lub przeciw temu sojuszowi, to prosty test na wiarygodność partii i środowisk politycznych w naszym kraju, które deklarują się jako patriotyczne lub narodowe.

PZ

 

więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/08/zydzi-i-putin-od-milosci-do-nienawisci/

KOMENTARZE

 • @partyzant 10:34:24
  Siemoniuk oświadczył że i polscy żołnierze nie pojadą na Ukrainę szkolić, lecz podobno mamy tych Ukraińców szkolić w Polsce.

  To już chyba łabędzi śpiew "Samostijnej".
  Wszystkie znaki na niebie i na ziemi mówią że UE już odpuściła sobie Ukrainę,bo zorientowała się że jest to dziura bez dna.

  Tylko kto zrobi teraz porządek z banderowcami ?
 • @Ptasznik z Trotylu 13:33:43
  A gen. Polko dodał, że to nie ma sensu bo on miał z nimi styczność w Kosowie, że to pijacy, skorumpowani złodzieje, etc...Ot opinię ukropom wystawił, podobną major SAS który ich szkolił i uznał to za bezsens.
 • @Kula Lis 62 13:50:31
  Polko się ocknął...
 • @partyzant 10:34:24
  Moja odpowiedź :

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Bronislaw_Komorowski_Protestuje_przeciwko_finansowaniu_zydobanderowskiej_junty_w_Kij/

  Dziękuję wszystkim Polakom z całego świata , w tym z USA, Rosji, Wk. Brytanii , Irlandii, Niemiec, Francji, Kanady, Tajlandii i innych państw , których nie wymieniłem , a skąd pisali Internauci za udział w akcji składania podpisów pod petycją do Prezydenta RP w Polsce w sprawie politycznego, finansowego i militarnego angażowania się władz publicznych w Polsce , w tym zwłaszcza rządu, sejmu oraz polityków różnych partii w wewnętrzny konflikt na Ukrainie. Ten konflikt nie jest Nam Polsce i Polakom do niczego potrzebny , bowiem został wymyślony przez zaoceanicznych i zachodnich syjonistów będąc częścią ich globalnego planu podboju i zniewolenia świata w ramach nowego porządku świata /NWO/, który pomimo protestów ludzi z całego świata z determinacją i przy udziale marionetkowych rządów min. na Ukrainie i Polsce oraz własnej agentury umieszczonej w centrach decyzyjnych tych państw i innych starają się narzucić całemu światu, nie bacząc na ludzkie krzywdy, ludobójstwo ludzi , morze rozlanej krwi, śmierć matek i ich małych dzieci itd.

  Przyjmowanie przez wielu ludzi postawy , iż ta sprawa Nas bezpośrednio nie dotyczy jest błędem , bowiem wymyślony i tworzony przez syjonistów wir historii może Nas wszystkich do niego wciągnąć i pochłonąć. Stąd protest Nasz jest jak najbardziej słuszny i potrzebny i wart kontynuowania, ponieważ służy szerzeniu wiedzy i podnoszeniu świadomości ludzi zdezorientowanych i obojętnych. Jeszcze raz Wam wszystkim jako autor tej petycji gorąco dziękuje , informując i meldując, iż wczoraj osiągnęliśmy pod petycją magiczną liczbę 1390 osób /według mnie liczba ta jest faktycznie o wiele większa , lecz czasami licznik na Avaaz nie zawsze działał tak jak powinien/. Już za chwilę nie czekając na Avaaz osobiście wyślę kolejny raz / pierwszy raz zrobiłem to przy liczbie podpisów 500, drugi raz przy 1000/ tę petycję do jego adresata i wielu innych osób z rządu , w tym zwłaszcza do ministrów obrony, spraw zagranicznych , spraw wewnętrznych oraz osób z parlamentu, by wiedzieli , że Polska i Polacy patrzą im cały czas na ręce i w wielu przypadkach są przeciwni ich antypolskim zachowaniom, szkodzącym Polsce i Polakom na całym świecie.


  Łódź, dnia 9 marca 2015 r. kapitan Michał Jarzyński
 • @partyzant 10:34:24
  Jak już ci zdrajcy i upaińskie prostytuty wrócą do kraju,to trzeba będzie te k.... postawić pod murem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728