Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Wybory prezydenckie: Groteska, czy bojkot?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedynym racjonalnym i politycznie efektywnym zachowaniem Polaków jest aktywny bojkot nadchodzących wyborów i konsekwentna budowa alternatywnych struktur politycznych, zarówno kadrowo-programowych, jak i ich zaplecza medialnego.

Trwająca kampania wyborcza jest żenującym widowiskiem.

Z jednej strony „żelaźni kandydaci” POPiSu, czyli przepoczwarzonej wersji Magdalenki, udający konflikt, a w ostateczności podporządkowani zagranicznym instrukcjom. Z tą tylko różnicą, że Komorowskiego bardziej moderują europejskie środowiska żydowskie o retoryce paneuropejskiej, a Duda wyreżyserowany jest przez  neokonserwatywne środowiska syjonistyczne, posługujące się retoryką pseudo patriotyczną i judeochrześcijańską. Obie magdalenkowe orientacje są w swych narzuconych ramach programowych wojująco antyrosyjskie, a rezultacie są partiami wojny z Rosją, w których polski interes narodowo-państwowy ma być złożony na ołtarzu walki syjonizmu o swą obecność w Europie i świecie, której stanowcze NIET postawiła polityka prezydenta Putina i budowany przez politykę rosyjską sojusz anty anglosasko-syjonistyczny.

Drugą grupę pretendentów na kandydatów na prezydenta RP stanowią  różne marionetkowe postaci w rodzaju przybudówek do pomagdalenkowego układu (kandydaci SLD, PSL, TR, UP) oraz tzw. opozycja pozaparlamentarna (RN, KORWiN i inni „niezależni kandydaci”), która w istocie jest próbą dezorientacji Polaków oraz zapędzenia ich suwerennościowych i narodowych dążeń na manowce pseudo działań i w ręce pseudo autorytetów typu Kukiz, Braun i innych samozwańczych przywódców, a w istocie marionetek i narzędzi do antypolskich działań, mających zakłócić przebieg inicjatyw konsolidacyjnych środowisk narodowych.

Jedynym racjonalnym i politycznie efektywnym zachowaniem Polaków jest aktywny bojkot nadchodzących wyborów i konsekwentna budowa alternatywnych struktur politycznych,zarówno kadrowo – programowych, jak i ich zaplecza medialnego.

W strategii aktywnego bojkotu należy ujawniać całą bezprogramowość układu z Magdalenki oraz pełną wasalizację tzw,polityków i mediów oficjalnych. Nadchodzi potrzeba zintensyfikowania budowy struktur narodowo-obywatelskich przeciwnych partiom wojny oraz zdolnym do przejęcia odpowiedzialności za Polskę w perspektywie intensyfikującego się kryzysu światowego. Kryzysu -grożącego konfliktem wojennym za naszą granicą wschodnią.

PZ

 

 

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/01/wybory-prezydenckie-groteskaczy-bojkot/

KOMENTARZE

 • WPS
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/01/wybory-prezydenckie-groteskaczy-bojkot/
 • @stanislav 16:16:19
  .
  Autor przestań narzekać.

  Wszyscy w III RP udają, że widzą piękne nowe szaty króla i trójkę, jako liczbę parzystą.

  Patologiczna sytuacja.

  Debilnie - odhumanizowany naród (jak proste zwierze) nie wierzy matematyce, to sobie może bojkotować pod rzeźnią, ryczeć. Takim sposobem nic nie zmieni.

  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Polska Demokracja Kwantowa
  Serdecznie Pozdrawiam
 • TO...nie zadna groteska- ale podly kabaret....
  Bojkot....to zorganizowana forma aktywnosci obywatelskiej, swiadomych , wolnych ludzi. Pozwala policzyc... ilu takich zostalo:-))
 • @RomanKa 17:39:51
  .
  TO...nie zadna groteska- ale podly kabaret....
  Bojkot....to zorganizowana forma aktywnosci obywatelskiej, swiadomych , wolnych ludzi. Pozwala policzyc... ilu takich zostalo:-))...................

  Swoim twierdzeniem omijasz błąd matematyczny.
  Dalsze przedłużanie czasu działania błędu spowoduje zagładę Polski i Polaków.
 • @Nibiru 18:01:01
  Tylko umysłowo chory idzie na wybory !
  Chcesz Sodomy i Gomory to zapieprzaj na wybory !.............

  Nawet nie wiesz w którym momencie masz rację?

  Podpowiem Ci.
  Liczone w systemem dziesiętnym wszystkie wybory są fałszywe i niedemokratyczne. Ten błąd teraz musimy naprawić dokładniejszym dwunastkowym liczeniem wyborów demokratycznych.

  Zmiana obliczania energii demokracji nowym właściwym systemem 12 jest konieczna w erze większych szybkości XXI wieku.

  http://3.bp.blogspot.com/-n0ZB9GupasU/VILwxIbXosI/AAAAAAAAA_o/kXNMPaolbII/s1600/ZESTAW.JPG

  Naprawimy błąd i można będzie demokratycznie głosować na czwór władzę.
  Lecz, z przyzwyczajenia trójka, będzie broniła błędnie otrzymanego prawa wpisanego w ustawie tzw. "znamion równowagi";)

  Ale dlaczego szkoły i nauczyciele udają, że nie widzą błędu przez paragraf nieudzielenia pomocy krzywdzonemu Narodowi???

  Polska Demokracja Kwantowa
 • @Nibiru 20:10:34
  Prawdziwą demokracją nie można sterować stałą przewagą w jedną stronę, ponieważ prawdziwa demokracja jest uniwersalnym systemem utrzymującym prosty kierunek rozwoju ludzkości dzięki domenie naturalnej równowagi.
  Nie widzisz małego błędu matematycznego na początku w ustawie, to później masz tysiące opisów różnych wielkich tragedii z wyborami niby demokratycznymi, co 4 lata. Takie to ma znaczenie:)
  http://m.neon24.pl/a0ad103d53c25e7ed95710f30b63454f,14,0.jpg
 • @
  Nie kolaboruję z rzydoreżimem III RP, nie głosuję.
 • @Pope Nimrod 21:35:15
  ty się parchu nie męczysz w Polsce przypadkiem ? no to droga wolna
 • Zbigniew Stonoga
  Polecam Shoguna, najnowszy odcinek. (na wesoło)
  Niby nie do końca w temacie, ale ciekawie...
  http://sejmowewiezienie.pl
 • @goodness 17:58:06
  OK..licz..tzn wiaz po dwunastu...ale wez grubszy powroz, bo ten na dziesiatek sie urwie...


  Stawiaj na Polske- glosuj na parchatych!
 • popieram apel
  i podpisuję się pod nim obiema rękami
 • Polecam wszystkim artykuł znanego blogera Andrzeja Szuberta z Niemiec
  pt.” Do niszowych kandydatów i kandydatów na „urząd” prezydęta III Rzydopospolitej ” w którym jego autor zapomniał dodać o swoim stosunku do tych pseudowyborów, a który ,przypomnę brzmi tak : „Bojkotuję – Nie Kolaboruję”

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/27/do-niszowych-kandydatow-i-kandydatow-na-kandydatow-na-urzad-prezydeta-iii-rzydopospolitej/

  Nadmieniam , iż w pełni zgadzam sie z tym co pisze Andrzej Szubert w swoim artykule i w pełni go popieram. Popieram też głoszone przez niego hasło wyborcze : „Bojkotuję – Nie Kolaboruję”

  Łódź, dnia 28 luty 2015 r. Michał Jarzyński
 • @RomanKa 17:39:51
  co ci da bojkot? 100% ludzi uprawnionych do głosowania nie przekonasz aby zbojkotowały wybory. Zrozum żę dla obecnej władzy im mniejsza frekwencja tym lepiej. Nawet jak wyniesie ona 5% czyli ok. 1,5 mln głosujących to wybory i tak będą ważne. Niestety ale tak to jest że przy naszym bojkocie i bierności oni wybiorą się sami.
 • @dv80 08:25:32
  Jeśli świadomie nie kolaborujesz, to tym co piszesz dajesz dowód na to, że jesteś w przedszkolu politycznego myślenia.

  Głosując, nie tylko, że pomagasz im się wybrać( co tak cie oburza ?!), ale jeszcze stwarzasz im ten komfort, że mogą to przedstawić jako efekt procesu, iż wybrali się w "wolnej grze wyborczej". Głos przeciw jest też głosem wspierającym system- gdy nie masz realnego wpływu na jego zasad, a stwarzasz frekwencję

  Bojkot( ale powtarzam to raz jeszcze dobitnie:świadomy) jest narzędziem konsolidacji, identyfikacji i samo uświadamiania narodu oraz poznawania własnej siły. Bojkotowany stwarza atmosferę i realne środowisko izolacji społecznej. Za bojkotem muszą naturalnie iść działania oddolnej samoorganizacji i budowy sprawnych i efektywnych struktur działania bezpośredniego - organizacyjnego, medialnego i jak przyjdzie potrzeba samoobrony fizycznej.
 • @stanislav 09:53:36
  Mała literówka, a zmienia sens, winno być:

  Bojkotowanym stwarza atmosferę i realne środowisko izolacji społecznej. Za bojkotem muszą naturalnie iść działania oddolnej samoorganizacji i budowy sprawnych i efektywnych struktur działania bezpośredniego - organizacyjnego, medialnego i jak przyjdzie potrzeba - samoobrony fizycznej.
 • "Wielki Amerykański Show".
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a8i5ZVZC6uI

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dZ8DkeabDKc

  https://www.youtube.com/watch?v=zURyKc_B5ME&list=TLQZW8zSLddHA
 • @RomanKa 00:44:08
  .
  Zgrywy robisz z dokładnego liczenia, jakbyś był cudotwórcą i bez dokładnej sumy kropek kodu mógł pisać na NEon24.pl :-)

  Polska Demokracja Kwantowa
 • @stanislav 09:59:09
  .
  Miałbyś rację posądzając dv80 o kolaborowanie, gdyby brak kworum unieważniało wybory demokratyczne np: 47% frekwencji.

  Był bojkot 53% i nikt tego nawet nie zauważył:-)

  Jak wcześniej 01.03.2015 18:34:39 napisałem " naprawimy błąd " , bo bez tego Twoje marzenia o samoorganizacji, sprawnych, efektywnych i strukturach pozostaną zawsze marzeniami.

  Wstąp do Klubu Polskiej Demokracji Kwantowej©, to przedstawimy system wyborów demokratycznych, który nie zoztawia reszty w rysztoku.:-)

  Polska Demokracja Kwantowa
 • @goodness 12:23:32
  Przepraszam za literówkę: powinno być, który nie zostawia reszty w rynsztoku:-)
 • @goodness 12:23:32
  To Ty jak gdyby nie chcesz mnie zrozumieć. Wybory w tym systemie zawsze są bez sensu- jeśli liczysz, że wskaźnik poparcia jest poważnie branym pod uwagę parametrem. Wskaźnik frekwencji ma natomiast głównie niepodważalny walor samoidentyfikacji i psychologiczno - socjotechnicznej delegalizacji systemu. Frekwencja poniżej 30%, to trzęsące się portki systemu, a poniżej 20% to jego samozagłada i hasło bezpośredniej ofensywy dla narodu.

  Reszta procedury demokratycznej ma sens jedynie dla wyłonienia upełnomocnionego narodowego systemu dyrektywnego. Inne rozwiązania to mrzonki. Czas jest wojenny.

  To początek wojny z systemem.
 • @stanislav 12:44:22
  Zrozumiałem doskonale, ja liczę frekwencję 100%, a większość z przyzwyczajenia liczy 50% za 100% realnych w możliwości frekwencji na dzień dzisiejszy.

  Większość Polaków w takim bałaganie jest niebezpiecznie obojętna, dlatego po wstąpieniu do Klubu Polskiej demokracji Kwantowej© , będzie można „demokratycznie głosować i kandydować”.

  Taki wzór na przyszłość, aby pokazać jak uzyskać połączenie w Sejmie art. 4 z art. 10 konstytucji w celu uzyskania po 250 latach pierwszą możliwość równowagi demokracji, dla możliwego wyłonienia upełnomocnionego narodowego systemu dyrektywnego.
 • chazarskie wybory dla goyów
  jedna kukła zastępuje drugą
 • @stanislav 12:44:22
  Dokladnie...
  antidotum jest tzw,,polskie" laczenie sie przez podzial i panczkowanie :-)))) Powstaje partia za partia i kazda dostaje rejestracje, swizd -gwizd:-)))) i rejestruje swego kandydata do wyborow:-))swizd- gwizd..i nic- ino poprzec przez gosowanie swizd -gwzd:-))))
  Tak sie robi frekwencje.... na ktorej nie zalezy NIKOMU..bo i po co..i tak wybiora juz wybranych:-))))
  No wlasnie nikt nie zwroci uwagi na to, ze rano po upalnej nocy lod na ulicy:-))))i sniegu po kolana:-))) Zwlaszcza TiVi nie zobaczy i prasa...:-)))
  Mowi pan- Panie Stanslawie- ze gupich nie sieja:-))))
  Dlatego propaguje haslo dla ludzi swiatlych i w kwantowej matematyce obtrzaskanych..jak woz gnojem..:-))
  Stawiasz na Polske..glosujac na parchatych!
 • @stanislav 12:44:22
  Autor idziesz z tłumem.
  Dlatego słuchać gawiedzi jest niebezpiecznie:)

  http://mirekkabala.pl/wp-content/uploads/2014/11/477.jpg

  http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/119733,wiosna-kolejnym-etapem-upadku-iii-rp

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728