Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Obóz koncentracyjny w Oświęcimiu wyzwolili Ukraińcy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ciekawe, czy minister Schetyna będzie oskarżony i ścigany za kłamstwo oświęcimskie?

 

Szef MSZ Polski: obóz koncentracyjny w Oświęcimiu wyzwolili Ukraińcy

Ciekawe, czy minister Schetyna będzie oskarżony i ścigany za kłamstwo oświęcimskie?
 
PZ
 
Szef MSZ Polski: obóz koncentracyjny w Oświęcimiu wyzwolili Ukraińcy

 

Obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu wyzwolili Ukraińcy – oznajmił dzisiaj na antenie Polskiego Radia szef MSZ Polski Grzegorz Schetyna, odpowiadając na pytanie o zaproszenie prezydenta Rosji Władimira Putina na 70. rocznicę wyzwolenia obozu przez Armię Czerwoną.

 

„A może lepiej byłoby powiedzieć, że to 1 Front Ukraiński i Ukraińcy wyzwalali, bo tam żołnierze ukraińscy byli wtedy w ten dzień styczniowy i to oni otwierali bramy i wyzwalali obóz” – oświadczył szef MSZ Polski.

Według niego, rosyjskie władze same podjęły decyzję, aby nie uczestniczyć w uroczystościach. Polski minister podkreślił, że żaden z prezydentów w tym roku nie otrzymał osobistego zaproszenia, ponieważ organizacją obchodów zajmowało się Muzeum w Oświęcimiu i Międzynarodowa Rada Oświęcimia.
Czytaj dalej: //polish.ruvr.ru/news/2015_01_21/Szef-MSZ-Polski-oboz-koncentracyjny-w-Oswiecimiu-wyzwolili-Ukraincy-6244/

więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/21/szef-msz-polski-oboz-koncentracyjny-w-oswiecimiu-wyzwolili-ukraincy/#more-1041

 

KOMENTARZE

  • Wyzwalanie obozu
    Z tego wynika, ze oboz w Oswiecimiu wyzwalaly bandy UPA.
  • Czemu się czepiacie Schetyny ?
    Przecież on tą wypowiedzią próbuje ratować nieszczęsną politykę wobec Ukrainy, słuszność sankcji oraz przede wszystkim nieszczęsne zaproszenie przez nieszczęsną Kopacz na uroczystości w Auschwitz nieszczęsnego Paraszenkę ( od ros. paracha - kibel ). A cała ta sprawa to "auch Witz" że tak określę to w mowie potomków Volksdeutsch-ów którzy w tej chwili rządzą tym krajem ...
  • ...
    Komorowski powiedział że Auschwitz wyzwoliła dywizja Lwowska frontu ukraińskiego. To się zgadza, ale była to dywizja sformowana w Rosji, a nazwana "lwowską" została dlatego, iż to ona zdobyła wcześniej Lwów. Ten mądrala, z wykształcenia historyk, otaczający się doradcami musi świadomie kłamać i upolityczniać tą sprawę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031