Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
567 postów 2093 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Prometeizm i rusofobia przepustką na urząd prezydenta RP ?!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przerażającym jest fakt, że środowiska rzekomo zatroskane bezpieczeństwem i pomyślnością Polaków gotowe są powierzyć urząd prezydenta Polski człowiekowi bezkrytycznie zapatrzonemu w neokonserwatywny, amerykański globalny terroryzm

Chazarski rusofob, rozważanym kandydatem środowisk „patriotyczno-katolickich” na prezydenta Polski?!

Marczak3

Prometejska idea Międzymorza zdawałoby się dostatecznie skompromitowana klęską polityki piłsudczykowskiej, rzezią wołyńską i galicyjską Polaków oraz współczesną bezpłodną koncepcją tzw. Partnerstwa Wschodniego znowu odżywa. Tym razem jest ona natchnieniem prof. Tadeusza Marczaka, którego niektóre środowiska tzw. patriotyczno-katolickie widziałyby w roli kandydata na urząd prezydenta RP w zbliżających się wyborach.

Ten żarliwy zwolennik „sojuszu” amerykańsko-polskiego, jako głównego narzędzia powstrzymania putinowskiej koncepcji euroazjatyckiej ( sic!) oraz zatrzymania ekspansji niemieckiej w Europie, nawet przez moment nie zastanawia się nad wskazaniem głównych rozgrywających obecnego przesilenia globalnego, czyli lichwiarsko-imperialistycznego układu żydowsko-anglosaskiego.

Przerażającym jest fakt, że środowiska rzekomo zatroskane bezpieczeństwem i pomyślnością Polaków gotowe są powierzyć urząd prezydenta Polski człowiekowi bezkrytycznie zapatrzonemu w neokonserwatywny, amerykański globalny terroryzm oraz ekonomiczny cynizm i neokolonializm żydowskiej finansjery spod znaku nowojorskiego Wall Street i londyńskiego City.

Czyżby znowu zadziałało błogosławieństwo ojca dyrektora i dyskretny urok loży?!

Nie wierzycie to posłuchajcie:

 

 

więcej://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/13/chazarski-rusofob-rozwazanym-kandydatem-srodowisk-patriotyczno-katolickich-na-prezydenta-polski/comment-page-1/#comment-418

KOMENTARZE

 • --------AUTOR
  Myślę ,że POWINIEN Pan być teraz u GÓRNIKÓW !!!! potężna siła wsparcia !!
 • Zaczadziałym pod rozwagę
  łatwo tylko krytykować Marczak to jednak orędownik walki z germanizacją Polski:
  http://www.youtube.com/watch?v=CO_l9Yk36QU
 • @Miksa 10:55:36
  Panie Arku,

  czy byłby pan uprzejmy głębiej uzasadnić ten epitet "zaczadziali",wobec kogo pan go stosuje i na jakiej podstawie?

  Z tym konsulem niemieckim, to tak jak z tą "niemiecką prasą" w Polsce, albo tak jak z tym "amerykańskim" ambasadorem w Polsce, albo z "katarskimi" inwestorami w Szczecinie lub "ukraińskim"kapitałem w FSO i Stoczni Gdańskiej.

  Albo dyskutujemy poważnie o Polsce, albo pozostajemy przy schematach oraz historycznych i medialnych stereotypach i kłamstwach ?!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728