Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Reaktywacja szubrawców z tzw. „demokratycznej opozycji”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

G.Braun, nowe wcielenie Adama Michnika

Polacy!

Czy jeszcze raz pozwolimy szubrawcom z KOR-u, ROPCiO, KPN-u koordynować protesty Polaków? Pod szyldami Słomek, Sakiewiczów, Wildsteinów…..? Pod przewodnictwem „Gazety Polskiej”, TV Republika”…. Koordynatorem ma tu być Z. Miernik znany z poparcia dla banderowców na Fajdanie i w Polsce. Czy można dwa razy wchodzić do tej samej cieczy, żeby sprawdzić, że to ciągle jest szambo?

 

Z wyrazami głębokiego zażenowania.

Dariusz Benedykt Ciesielski

 

W celuujawnienia budowy współczesnego mitu neoKORu, tym razem z G.Braunem na czele, polecam, szczególnie fragmenty od 11:30  i 29:45,

 

 

—————————————————

Rroześlij znajomym na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/412661712214952/?pnref=story

 

**********

 

RUCH BYŁYCH I PRZYSZŁYCH WIĘŹNIÓW POLITYCZNYCH

„NIEZŁOMNI”

 

 

Warszwa, 27.11.2014 r.

 

 

 

DOŚĆ  OSZUSTW  WYBORCZYCH !

 

Zapraszamy Patriotów na wiec w obronie elementarnych zasad wolnych i demokratycznych wyborów. Protest rozpocznie się wieczorem, w niedzielę 30 listopada 2014 r  o godz. 21:00, pod gmachem Państwowej Komisji Wyborczej w Warszawie przy ul. Wiejskiej 10 /tuż obok Sejmu RP/

.

Zgromadzenie koordynuje Ruch Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych – NIEZŁOMNI.

 

Jest to INCJATYWA PONAD PODZIAŁAMI dla wszystkich świadomych Patriotów i obywateli Rzeczpospolitej.

Szczegółowe informacje na stronie: //www.protest-pod-pkw.pl/

 

oraz

telefonicznie u koordynatora Pana Zygmunta Miernika,

tel.
505 770 567

 

Nie bądź bierny! Zawiadom innych.

STOP  BEZKARNOŚCI OSZUSTW  WYBORCZYCH !

Polecamy także:

Grzegorz Braun w sądzie– dobitne przemówienie

//www.youtube.com/watch?v=eQzEZhu5DYs

 

———————————————————————————————————-

 

Oświadczenie Ewy Stankiewicz

//niezalezna.pl/61693-oswiadczenie-ewy-stankiewicz

———————————————————————————————————-

Adam Słomka „Wolne wybory” to m.in. efekt tajności procedur i likwidacji nadzoru

 

//kpn-1979.pl/artykuly/item/521-wolne-wybory-to-m-in-efekt-tajnosci-procedur-i-likwidacji-sadowego-nadzoru

———————————————————————————————————-

 

Jadwiga Chmielowska:   Po prostu ŻENADA

 

//solidarni2010.pl/29491-jadwiga-chmielowska-po-prostu-zenada.html

———————————————————————————————————-

Relacje „na żywo” podczas protestu w PKW (niepoprawneradio.pl) oraz podczas procesów politycznych E.Stankiewicz i G.Brauna. To było prawdziwe dziennikarstwo a nie klepanie ozorem mądrali w ciepłych pieleszach studia. Polska potrzebuje czynu!

———————————————————————————————————–

 

Obecne państwo, III RPRL jest względnie szczelne, co oznacza, że ogniwa łańcucha niewoli zachodzą jedno na drugie, jedno drugie warunkuje. Jedne są ważniejsze od innych (nadrzędne), inne mniej ważne (poślednie) itd. Dlatego niewiele sensu ma „reforma państwa” wycinkowa, bowiem system każdą zmianę przekształci w zaprzeczenie jej istoty, adaptuje do swych celów. Zmiana musi być całościowa i nie może zaczynać się od komina albo dymu z komina, a od fundamentów. Od zworników totalitarnego państwa. Od najważniejszych ogniw łańcucha niewoli.

Obecne „sądy” są zależne od rządu – to twarde fakty, statystyki – i na rozkaz orzekają co im się każe. Nawet gdy kamera zarejestruje morderstwo to sędzia powie, że np. to go nie przekonuje, i tyle. Dlatego sądy niezależne od rządu to w większości przypadków podstawa istnienia państwa, społeczeństwa, jakkolwiek rozumianej społeczności. Sądy niezależne – to dziś tylko ławy przysięgłych o składzie losowanym do każdej sprawy, jak w USA i W. Brytanii.

Na  blogu M.Cysewskiego często opisywane są sprawy sądowe. Sądy bowiem są ważniejsze od wyborów. Zresztą… zaraz przekonają się państwo sami – wkrótce rusza konkurs kabaretów, jakim będzie sądowe rozpatrywanie protestów wyborczych.

Powagę sytuacji w kontekście wyborów podkreśla i przy tej okazji swe postulaty zmian przypomina Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu z Bielska-Białej, bardzo zasłużone w walce z bezprawiem sądów, kierowane przez pana Jerzego Jachnika. Wklejam in extenso(kursywą) z tekstu ogłoszonego na Facebooku

Przypominamy wszystkim o co walczymy. Czy jeszcze nie zauważyliście Państwo, że fundamentem państwa jest wymiar sprawiedliwości.Każdej komisji wyborczej przewodniczy sędzia. No i mamy co sami chcemy. Zamiast politykować, tworzyć beznadziejne partie utwórzmy ruch, który zbuduje fundament demokracji. Zacząć musimy od sądownictwa i prokuratury. Tymczasem w sejmie jest nowelizacja kpc – tak samo durna jak wprowadzona już nowelizacja kpk. Np. nagrywać rozprawę w sprawie cywilnej będzie można wyłącznie za zgodą genialnego jak zwykle sędziego !!!!! Czy nie widzicie co z nami wyprawiają.

Tymczasem:

Konieczne są radykalne, a nie pozorne zmiany w polskiej prokuraturze i sądach. 

W zastraszającym tempie od 20 lat szerzy się zakaźna choroba bezprawia – w wydaniu prokuratorów i sędziów (w tym wielu  dyspozycyjnych i bezkarnych zbrodniarzy komunistycznych). Panuje w wśród nich wszechwładna arogancja, nepotyzm a także nieczytanie akt spraw. Akty oskarżenia i wyroki zależne są od wpływów politycznych, lokalnych układów oraz zasobności portfela.

To jest katastrofa polskiej demokracji, ponieważ nie ma państwa bez sprawiedliwości i nie ma sprawiedliwości bez prawa. Tymczasem w Polsce brakuje jednego i drugiego.

 

Fragment  z  bloga

Mariusz Cysewski

 

//www.youtube.com/user/WolnyCzyn

//mariuszcysewski.blogspot.com

//www.facebook.com/cysewski1

 

 

więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/11/28/reaktywacja-antypolskich-szubrawcow-z-tzw-demokratycznej-opozycji/

 

KOMENTARZE

 • ZAPRASZAM W DNIU 30-11-2014 NA KONFERENCJĘ PRASOWĄ PRZED PKW
  Trzeba tam przyjść i mieć swoje źródło światła i swoją kamerę. My się wybieramy już o 21:00. No i koniecznie trzeba mieć termosy z gorącą herbatą, dobrze osłodzoną. Myślę, że Wrogowie będą chcieli doprowadzić do zamieszek, dlatego tak ważna jest duża ilość kamer. Żeby wypłoszyć prowokatorów. To, że 20-go listopada 2014 nie doszło do krwawych zamieszek to właśnie dzięki nam, ludziom mediów niezależnych.
  Tutaj link do informacji o trzech rodzajach bojkotu. Oczywiście bojkot proponowany przez Grzegorza Świderskiego (GPS) na NEonie24.pl jest najrozsądniejszy;
  https://www.youtube.com/watch?v=vEFBefMeVvM
 • Bełkot
  "G.Braun, nowe wcielenie Adama Michnika"
  Jak mówił i pisał skrótowo Waldemar Łysiak o takich wypocinach j.w. i osobach pieprzących od rzeczy-filmik od 11:30- "something pojebałoś".
  Z jedynką:D
 • @Atanatari 13:57:48
  Szanowny panie i ty wyżej podpisany Koniu,namówcie panu G.braunowi żeby te swoje pseudo Rejtańskie gesty uskuteczniał przed jerozolimską ściana płaczu, albo przed Białym Domem.

  Nieźle z niego wyuczony prowokator, ale nabrać się na tego typu gesty i orację mogą jedynie "wierni" ojca Tadeusza, albo sekta smoleńska Kaczystanu lub naszej żydowskiej :Gazety Polskiej"
 • @Cheval Noir 11:00:53
  Ten jazgot, który obecny był na sali, i który usiłował zagłuszyć P. Ziemińskiego, to typowy żydowski rejwach
 • @stanislav 14:50:43
  No pacz Pan,na spotkania z Grzegorzem Braunem,straszliwyn neo_KOR-owskim prowokatorem,same żydy chodzą.Aj,waj. A rodzina zdrowa?Ciotunia,znajomi?
 • @stanislav 14:50:43
  Cóż.Obserwuję poczynania Brauna od kilku lat i rzeczywiście - trochę dziwna ta postać.
  Dziwna, bo nie zakotwiczona w żadnych strukturach o polskiej prowenincji.
  Niech robi to, co robi, ale w żadnym wypadku nie wolno oddawać w jego ręce nawet pomniejszych form przywództwa.
 • Głupich nie sieją ...
  Cóż, zawsze znajdą się głupcy, którzy uwierzą nowym męczennikom lansowanym przez służby żydo-reżimu. Kiedyś wpatrywali się w kaprawe gęby Kuronia, Michnika, Geremka i innej żydowskiej hałastry "walczącej o wolność", a dzisiaj wpatrują się w Brauna i w Stankiewicz.

  G.Braun jest bratankiem J.Brauna, prezesa zarządu TVP - TVP jest w rękach żydo-reżimowej władzy - ot, taka ciekawostka.

  Dariusz Kosiur
 • Dlaczego Braun, Slomka, Cysewski i inni
  Dlaczego Braun, Slomka, Cysewski inni im podobni sa tu opluwani. Dlatego, ze oni rozumieja, ze najwiekszym problemem Polski jest imperialistyczno-bolszewicka-faszystowska Rosja niezaleznie kto jest jej przywodca. Ale najczesciej przywodcami jej byli I sa bandyci. Obecny Putler jest wychowankiem najbardziej w swiecie zbrodniczej organizacji KGB, ktorej korzenie tkwia w Czeka, GPU I NKwD.
 • @Atanatari @ Cheval Noir/ Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi
  .
  Nie traćmy głowy na widok ludzi, jak G. Braun. Czy naprawdę nie nauczyliśmy się niczego z przykrych doświadczeń ostatnich choćby 60 lat?
 • @zak 20:26:11/ W kwestii korzeni
  .
  Sięgnij do korzeni korzeni i rozejrzyj się nieco, a być może dotrzesz do źródła.
 • @Atanatari 13:57:48
  ------posłuchaj dobry człowieku !! Braun vel MICHNIK vel STEFAN MICHNIK vel Juliusz Braun --ZŁODZIEJ Polaków własności TVP

  ----- masz wybór !
  albo określisz się jako GŁUPIEC / to się wybacza/ alboś ŻYDOSKA KANALIA a to się bierze pod but !! i rozgniata jak PLUSKWĘ !

  tym razem !! NIE UDA SIĘ !! wkręcić na głowę polskiego tułowia żydoskiej głowy !!

  --------i tysiąc klap z matką boską wam nie pomoże -SŁOWIAŃSKA Polska z słowiańską Rosją !! prędzej czy pózniej ZAWRĄ PRZYMIERZE

  -------SŁOWIAŃSKIE PRZYMIERZE !!!!!!!!!!!! TAK BĘDZIE !!!!!!!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728