Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
567 postów 2092 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Międzynarodowy Żyd chce wojny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Według koncepcji Sorosa, wspomożona przez pieniądze UE Ukraina powinna stać się polem stałego osaczania Rosji przez siły euroatlantyckie.

UE: Soros podjudza do wojny

 

za stroną: //xportal.pl/?p=17087

10672204_301231083402778_1590965790171568325_n

Znany oligarcha i spekulant żydowskiego pochodzenia, ikona globalistycznego dyskursu i samozwańczy „uczeń Karla Poppera”, fundator służącej amerykańskiej polityce zagranicznej „Fundacji Stefana Batorego”, wystąpił z kolejnym w swej karierze hucpiarskim oświadczeniem.

Obszerny list Georga Sorosa opublikował „New York Review of Books”.

Soros udekorowany przez KomorowskiegoSoros z Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej udekorowany przez Komorowskiego

W swojej analizie Soros dochodzi do jakże zaskakującego wniosku, że „putinowska Rosja zagraża podstawom, na których zbudowano Unię Europejską”. Jego zdaniem aby się temu przeciwstawić Unia powinna „pomóc stanąć na nogi Ukrainie”, najlepiej dając jej bezzwrotnie… 20mld dolarów. Odwołując się do zramolałej koncepcji „społeczeństwa otwartego„, Soros przekonuje, że: autorytarny, agresywny reżim Putina zbudowany jest na wartościach całkowicie sprzecznych z tymi, które legły u podstaw tworzenia Wspólnot Europejskich. „Rosja stanowi zagrożenie dla istoty Europy. Ani przywódcy, ani obywatele Europy nie zdają sobie sprawy z tego jak wielkie jest to wyzwanie i jak należy na nie odpowiedzieć”.

Posiadacz nieprzeliczonego majątku zrodzonego ze spekulacji (spekulacja = kradzież zalegalizowana przez żydo-reżimy Zachodu – przyp. D.Kosiur) zauważa, że w Unii Europejskiej powszechne jest niezadowolenie, którego źródłem jest kryzys, krytykując te państwa, które bazując na przesłankach ekonomicznych kontynuują współpracę z Rosją, m.in. niewymienione z nazwy Węgry.

Według koncepcji Sorosa, wspomożona przez pieniądze UE Ukraina powinna stać się polem stałego osaczania Rosji przez siły euroatlantyckie.

Na podst. RP.pl

Komentarz Redakcji:Motywy przeróżnych Sorosów i Kołomojskich są jasne i wspólne dla całej ich banksterskiej kasty. Pytanie, jaki interes w popieraniu ich linii politycznej mają środowiska nominalnie antyglobalistyczne, czyli w przypadku Polski, niektóre grupy uważające się za „nacjonalistyczne” czy, z drugiej strony, „anarchistyczne”?

                                                                        *                       *                         *

//wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/03/aaa.jpeg?w=594

Bernard-Henri Levy (w środku), Żyd – doradca prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego, podający się za filozofa aktywny syjonista, zwolennik Izraela,  wśród rebeliantów w Darfurze, marzec 2007 r. (nie tylko wojna w Sudanie, arabska wiosna to także dzieło syjonistów, m.in. Bernard-Henri Levy’ego)

template_clip_image028                                               Ten sam „filozof” z bandziorem Poroszenką

bernard_henri_levy_2                                                            Lata młodzieńcze „filozofa”

ilustracje zamieściła: Redakcja WPS

 

 

więcej://suwerenna.wordpress.com/2014/10/25/miedzynarodowy-zyd-chce-wojny/#comment-1447

KOMENTARZE

 • --------w Panu jest polski punkt widzenia
  ----------------- bez skromności dodam :)) - i we mnie :)))
 • Żydzi RĘKOMA gojów ELIMINUJĄ kolejnych WROGÓW Izraela
  .
  Po Iraku, Libii, Syrii, przyjdzie pora na Iran. W międzyczasie żydzi przejęli Ukrainę a Rosja czeka w kolejce. Zły koniecznie chce wywołać III wojnę światową http://goo.gl/DjBhIu
 • @autor
  //„putinowska Rosja zagraża podstawom, na których zbudowano Unię Europejską”....Soros przekonuje, że: autorytarny, agresywny reżim Putina zbudowany jest na wartościach całkowicie sprzecznych [czyżby?] z tymi, które legły u podstaw tworzenia Wspólnot Europejskich.//

  To na jakich podstawach ideologicznych [wartościach] buduje Putin swój reżim?

  Na to pytanie odpowiada główny ideolog Putina, Aleksander Dugin:

  Niżej wywiad z Bolszewikiem A. Duginem., kolesiem Leonida Savina, [nie] warto ich czytać, żeby wiedzieć z kim ma się do czynienia. Toż to żydowski Bolszewizm w czystej postaci.
  Miłej lektury.

  //Na Zachodzie jest Pan [Aleksander Dugin] postrzegany jako nacjonalista rosyjski. Czy identyfikuje się Pan z takimi opiniami?

  Koncepcja narodu jest koncepcją kapitalistyczną, zachodnią. Eurazjatyzm odwołuje się do różnic etnicznych i kulturowych a nie do unifikacji na bazie jednostki proponowanej przez nacjonalizm…//

  http://www.counter-currents.com/2012/08/aleksandr-dugin-ponowoczesnosc-to-ziejaca-otchlan/#more-29384
 • Oni dobrze wiedzą że Rosji skuteczni nie osaczą.
  Ale różni gangsterzy liczą że Rosja pod naciskiem pomoże zniszczyć Polskę. Ta gra ma ewidentnie drugi dno. Ewidentnie jest do zrobienia deal. Katolicka, wolnościowa Polaka jest solą w oku wielu potężnych sił na zachodnie (antykatolickich, totalitarnych) i to nie od dzisiaj, od kilku stuleci. Oni nas od setek lat niszczą niezmiennie wskazując palcem na Rosję jako głównego winowajcę, gdy Rosja tylko czasem pomagała. Ciekawy, bardzo dobry występ G. Brauna.

  http://www.youtube.com/watch?v=0HEfmiVXeYA
 • @Arjanek 08:01:59
  Dugin nie jest już doradcą prezydenta Rosji, został z tej funkcji zwolniony. Dugin spotyka się teraz chętnie z syjonistą Z.Brzezińskim. Niezależnie od żydowskiego pochodzenia obydwu, warto czytać ich wypowiedzi.
 • ---------- Mell Gibson - WAŻNE
  http://vod.pl/programy-tv/hollywoodzkie-skandale-mel-gibson/tregg#0
 • O narzekaniu
  .
  Narzekania nauczyli się Polacy od Żydów którym ciągle źle i źle http://goo.gl/5U0SKq
 • Według niemieckiego dziennikarza Udo Ulfkotte Amerykanie przygotowują jądrową dywersję /prowokację/ na Ukrainie
  z przerzuceniem winy na Rosjan lub prorosyjskich separatystów.

  http://3rm.info/52129-amerikancy-gotovyat-yadernuyu-diversiyu-na-ukraine-logicheskoe-prodolzhenie-borby-protiv-rossii.html

  W jednym ze zdań Udo Ulfkotte mówi :

  "Jeśli ktoś mówi, że Amerykanie to szlachetny cywilizowany naród, krzywdy nikomu nie zrobi, to niech nie zapomina wspomnieć i dodać , iż to właśnie Amerykanie zbombardowali w jądrowym ataku dwa japońskie miasta i zabili pół miliona Japończyków; niech doda barbarzyńskie nocne zbombardowanie Drezna i zabicie 120 tysięcy cywilów, niech doda zniszczenia zabytkowego centrum tego wspaniałego miasta ;niech doda zabójstwo śpiących wnuków Kaddafiego i jego brutalne zabójstwo wyreżyserowane w Waszyngtonie; niech zapozna się z pojęciem "kontrolowanego chaosu", przewodnika dla administracji USA; niech pamięta o milionie zabitych w Iraku wraz z nadejściem Amerykanów w tym kraju stabilnym monolityczne; niech spojrzy na to, co się dzieje obecnie w Syrii już czwarty rok z rzędu, i policzy syryjskie ofiary. Wreszcie, niech spojrzy na to, co Amerykanie zainicjowali na Ukrainie ... "

  Udo Ulfkotte jest byłym dziennikarzem niemieckiej gazety Frankfurter Allgemeine Zeitung oraz autorem książki bestsellera na niemieckim rynku wydawniczym pt. „Sprzedajni dziennikarze”

  https://www.youtube.com/watch?v=WKD772ZNVHc

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728