Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
624 posty 2552 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

R.Sikorski – pies mafii z USA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

R.Sikorski dał się poznać jako żołnierz mafii Międzynarodowego Żyda (USA), jako zwyczajny gangster do wynajęcia.

Dla nas, Polaków, nie ma większego znaczenia, czy w 2008r. prezydent W.Putin rzeczywiście proponował D.Tuskowi zwrot części Ukrainy, czy nie.

Po pierwsze: Polska i Polacy nie posiadali i nie posiadają własnego rządu, który taką ewentualną propozycję byłby w stanie przyjąć i politycznie ją skonsumować, czyli zagospodarować powrót dawnych ziem i zlikwidować problem żydo-banderyzmu na tych terenach, z czego prezydent W.Putin doskonale zdawał i zdaje sobie sprawę.

Po drugie: prezydent W.Putin z pewnością także wie, że podobną propozycję złożył w 1989r. gen. W.Jaruzelskiemu I sek. KC KPZR, M.Gorbaczow. Wtedy żydowska delegacja, Michnik, Kuroń, Mazowiecki, Geremek, wybłagała u Gorbaczowa wycofanie się z tej propozycji. Żydzi nigdy nie chcieli odbudowy Państwa Polskiego, więc tym bardziej byli przeciwni jego powiększaniu po 1989r. (stąd także brak traktatowego uregulowania obecnej granicy między Polską a RFN).

Jeśli nawet ze strony prezydenta Rosji podobna propozycja padła, to mogła być ona wyłącznie sarkastycznym żartem pod adresem żydowskich, okupacyjnych władz IIIRP i ich zawiadowców z Waszyngtonu, czyli pod adresem Międzynarodowego Żyda. Taka propozycja byłaby jednak obliczona na konsternację żydowskich zawiadowców polityki Zachodu z USA i Międzynarodowy Żyd stanąłby wobec problemu: zgodzić się na kawek Ukrainy pod jurysdykcją żydo-reżimu IIIRP, czy walczyć o całą? Jak widzimy dzisiaj wejście w posiadanie całej Ukrainy jest dla Międzynarodowego Żyda wielce problematyczne i bardzo mało prawdopodobne.
Warto postawić sobie pytanie, czy wypowiedź Sikorskiego, na temat domniemanej propozycji W.Putina, ma dla nas, Polaków, jakąkolwiek wartość? Jeśli na tę propozycję nie było aprobującej odpowiedzi Tuska, to otrzymujemy tylko potwierdzenie, że Tusk, jako potomek żydowskich folksdojczy, z polskim patriotyzmem nie ma nic wspólnego – ale przecież my o tym doskonale wiemy i opowiastka Sikorskiego niczego nowego nie wnosi.
Zatem wolno nam postawić wniosek, że wypowiedź Sikorskiego, którą ekscytują się wszystkie powszechne żydo-media IIIRP, a nawet poza nią, nie była adresowana do Polaków. Jest ona przeznaczona wyłącznie dla skonfliktowanych środowisk żydowskich w IIIRP, które zaczynają się gubić: czy wiązać się bardziej z żydostwem anglosaskim, czy z europejskim, która opcja jest bardziej przyszłościowa i zagwarantuje lepszy geszeft na Polsce i na Polakach?

Anne-Applebaum-i-Radek-Sikorski                          A.Applebaum z R.Sikorskim lub R.Sikorski w rękach Mossadu

R.Sikorski dał się poznać jako żołnierz mafii Międzynarodowego Żyda (USA), jako zwyczajny gangster do wynajęcia. To on składał prezydentowi Białorusi „propozycję nie do odrzucenia”, drugi raz zrobił to wobec prezydenta Ukrainy, W.Janukowycza. Teraz dostał kolejne polecenie: skompromitować Tuska, szefa Rady UE i nowy rząd PO, który w IIIRP stanowi opcję żydostwa europejskiego (rząd E.Kopacz stonował antyrosyjską retorykę w kwestii Ukrainy).
Niektórych może zmylić krytyczne wobec Sikorskiego stanowisko PiS – opcja żydostwa anglosaskiego. Trzeba jednak zauważyć, że PiS nie krytykuje Sikorskiego za osłabianie wizerunku rządu IIIRP – teraz rządu PO, ale za brak radykalnej postawy wobec propozycji W.Putina już w 2008r.
Sikorski nie zostanie jednak usunięty z funkcji marszałka sejmu – to oficjalne stanowisko żydo-rządu E.Kopacz (?) , mimo, iż podjął próbę kompromitacji tego rządu. A kto wie, może za kilka lat będzie kandydował na urząd prezydenta IIIRP -? Oznacza to, że pozycja żydostwa anglosaskiego w IIIRP jest mocna. Jego siła nie wynika tylko ze znanych z brutalności i stosowania terroryzmu USA w szerzeniu demokracji z gwiazdą Dawida. Wynika także z aprobaty na tę działalność, której udziela żydostwo europejskie widząc w USA – w żydostwie anglosaskim -, jedynego gwaranta utrzymania żydo-reżimu w Polsce (sytuacja większości państw UE jest analogiczna).
Tak, więc mimo rozbieżności, a nawet pewnej nienawiści między żydowskimi opcjami, znajdują się one w obezwładniającym klinczu, żydostwo europejskie nie jest w stanie samo utrzymać żydo-system władzy. Z drugiej strony żydostwo anglosaskie pogrążone w upadku pociąga za sobą w otchłań gospodarczej zapaści i społeczno-kulturowego regresu żydostwo europejskie, czyli żydo-reżimy Europy – niestety, także i narody europejskie.

Mamy, więc w Polsce odprysk konfliktu w łonie światowego żydostwa, który można zapisać następująco: syjonistyczne USA kontra syjonistyczna UE.
Im coraz słabsza gospodarczo i politycznie pozycja USA, tym konflikt przybiera na sile. Pozycja żydostwa anglosaskiego, czyli USA (także Wlk.Brytanii i także Izraela) będzie tak długo silna, jak długo będzie miał on dostęp do resortów siłowych i do arsenału nuklearnego USA. Międzynarodowy Żyd z Wall Street i z londyńskiego City szukając dla siebie ratunku chce wymusić na Europie gospodarcze spowolnienie przez narzucenie tzw. ekologicznych standardów – do których sam się nie stosuje -, czyli przez ograniczenie emisji CO2, co przekłada się na wzrost kosztów energii, a ta jako składnik w kosztach wszystkich produktów i usług spowoduje wzrost kosztów w gospodarce, czyli pogorszenie koniunktury, wzrost bezrobocia itd., itp.
Już niebawem USA wymuszą na UE rozszerzenie strefy „wolnego handlu” na tańszą produkcję firmowaną przez USA (nie koniecznie wytworzona w USA). Dla europejskiego konsumenta w końcowym rozrachunku ta produkcja okaże się jednak znacznie droższa, ponieważ uszczuplone dochody państw UE, z braku własnej produkcji, będą rekompensowane wzrostem podatków.
Międzynarodowy Żyd z USA wkłada ogromny wysiłek polityczny, żeby ograniczyć wymianę handlową i gospodarcza współpracę UE – Rosja. Zbliżenie UE z Rosją mogłoby w naturalny sposób wyeliminować USA – Międzynarodowego Żyda z Europy, z czego on doskonale zdaje sobie sprawę.

Naszej uwadze nie powinna umknąć także inna ważna prawda: biała rasa jest najbardziej znienawidzoną przez Żyda, który do naszej rasy nie należy. Czy wyciągniemy z tego faktu właściwe wnioski?

Dariusz Kosiur

1959477_257757047741860_6403105591184565715_nPS

Nie upokarza się publicznie kogoś takiego jak Sikorski„, powiedział Aleksander Smolar radiu Zet. – A.Smolar, Żyd, prezes założonej w NY w 1988r. przez G.Sorosa Fundacji S.Batorego. W tej samej fundacji J.Kaczyński składał obietnicę, że jeśli zostanie premierem zrobi wszystko, żeby usunąć z sejmu Samoobronę i LPR. – http://www.rp.pl/artykul/1151383.html

 

więcej:http://suwerenna.wordpress.com/2014/10/23/r-sikorski-pies-mafii-z-usa-zydzi-z-usa-kontra-zydzi-z-ue/

KOMENTARZE

 • Może niezbyt zręcznie , ale porównam polityków do sportowców...
  Lewandowski, Piszczyk grają w lidze niemieckiej a Szczęsny w lidze angielskiej i wszystko jest ok . Ba, możemy przeczytać , że poziom tamtych lig pomaga w rozwoju ich talentów...

  Czy politycy polscy pracujący w standardach MI,NSA,Mossad, GRU_FSB, Watykanu.... nie rozwijają swoich talentów ???

  Zupełnie inną sprawą jest natomiast, czy podatnicy polscy umieją wykorzystać umiejętności tak przeszkolonych rodaków ???

  Skoro przez 25 lat wolności, bez zagrożenia życia, polscy mężczyźni , sprzedawali swoje stanowiska pracy za "paciorki lub muszelki", to mam uzasadnione wątpliwości , czy potrafią dostrzec wartość współczesnych Hallerów, Rozwadowskich,Sikorskich (z Gibraltaru)


  I jeszcze jedno uwaga....Pompowanie mózgów wszchmocą syjonistów.
  Czy chodzi o zamierzony paraliż woli ???
  Polska ginie...Słyszę takie słowa od prawie czterdziestu lat ...
  Odkiedy zainteresowalem się sprawami państwa kroczy obok mnie "duch narodu ukrzyżowanego przez żydów" i to ciągłe zwalanie winy na nich plus masonów plus komunistów plus ateistów.....itd.itp. Rzadko kiedy spotkasz opinię, że to nam wszystko zwisa i wystarczy puszka piwa....

  Żydzi i przyjaciele robią tylko tyle, na ile im pozwalali wcześniej katoliccy królowie polscy a współcześnie katoliccy posłowie... Chyba , że zaprzeczymy, iż na Wiejskiej jest polska większość katolicka...
  Zatem, jeżeli pretensje, to do samych siebie...

  Przytoczę opinię( nie Polaka) o Anglosasach i Żydach ;

  "....Na przykład Brytyjczycy nie kojarzą Żydów wyłącznie ze szczęściem, przebiegłością, majątkiem lub inną urojoną wyższością lub wrodzoną nikczemnością. Oni po prostu nie uważają ich za bardziej inteligentnych od siebie i nie mają obsesji na punkcie Żydów jako wcielenia diabła. Wszystkie ich spiski, podstępy, itp szczególnie u nas podkreślane, bezpiecznie wyrównują odpowiedzialnością wobec prawa...."""

  Może za bałagan w naszych móżgach odpowiada nasze lenistwo ???

  XX X
  Zapraszam http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/11/wazniejszy-niz-wszystkie-swieta.html
 • @Zbigniew Jacniacki 11:33:10
  Pan Zbigniew Jacniacki dotyka ważnego aspektu rozważań na temat tzw. „żydowskiego fenomenu”. Nic tak dobrze nie służy światowej mafii żydowskiej jak nieustanne uznawanie jej za wszechobecną i wszechmogącą. Na tym polega przewrotność różnych „radykalnych”antyżydowskich środowisk i mediów, że one w swym ostatecznym skutku tak naprawdę,to umacniają żydostwo światowe ( i dlatego wiele z nich zostało zainicjowanych i prowadzone jest jawnie lub dyskretnie przez Żydów). Bo gdy prześledzimy historię ludzkiej cywilizacji, to Żydzi nie należą do najwybitniejszych: wodzów, wojowników, artystów, naukowców, podróżników, odkrywców, filozofów, przedsiębiorców, sportowców itd.
  Ci z ww.- żydowskiego pochodzenia są jednak znani najbardziej, gdyż znani są z tego, że są znani, a nie dlatego, że obiektywnie byli lub są wybitni.
  Jedną rzecz potrafili i potrafią zatem znakomicie Żydzi używać, a mianowicie informację i dezinformację.I dlatego przełamanie ich siły i wpływów medialnych jest sprawą podstawową!
 • @stanislav 12:49:10
  Na portalu http://suwerenna.wordpress.com w komentarzach pod tym postem pojawiło się stwierdzenie….”Po prostu syjonistyczna mafia rządząca światem kreuje się…" moim zdaniem powinno być ono wskazówką dla osób poruszających zagadnienia polityczne, aby zachowywać proporcje w swoich wywodach... i nie pracować za darmo dla tej mafii.
  Wyżej, w Twoim komentarzu , znaduje się opinia , że żydzi są znani , bo są znani..
  Coś w tym jest…
  Wykorzystali starożytny internet, czyli pisanie listów i książek do promocji swojego plemienia ... Oni, inni nie, spotkali się z Bogiem , ich były lub są najpiękniejsze kurtyzany, swojej wersji początku swiata…załatwili status prawdy objawionej…
  Proszę teraz zwrocić uwagę na przypadek Nikola Tesli…
  Słowianin-chorwacki Serb, który swoimi wynalazkami i wdrożeniami przekształcił cywilizację białego czowieka w XX wieku w stopniu tak zdumiewającym, że nie potrafimy chyba sobie tego wyobrazić...
  Ale nie byl Żydem… I z trudem prawda o jego wielkości przebija się pod strzechu wiejskich chat oświetlonych nie kaganakami a zarówkami na prąd zmienny ….
  Gdyby był Żydem , to mielibyśmy już za sobą oczekiwane przez nich przyjście Mesjasza , a kult połnocnokoreańskich przywodców byłby marną atrapą kultu Teslasteina…
 • @stanislav 12:49:10
  http://www.youtube.com/watch?v=XK6oV5BBOeo
 • Wyjaśnijmy rolę
  pani Applebaum przy tym błaźnie.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/wybrane-teksty-1.html#Metody_walki_5

  czy w tym przypadku było omamianie, to nie sądzę.

  i żartu Putina

  - http://marucha.wordpress.com/2014/10/23/nadbaltycki-psychiatryk/#comment-423229
 • @stanislav
  Proszę porównać z moja ostatnia notką.
  Pańskie rozważania trochę się "nie kleją", bo niby dlaczego Putin składał taką prpozycję Tuskowi, gdy wiadomo, że Tusk to figurant a polski rząd nie prowadzi samodzielnej polityki.

  Moim zdaniem - Tusk miał być tylko środkiem przekazu informacji na zachód.

  Z kolei Sikorski; jak pisałem - jego wypowiedź obnaża debilizm zachodnich elit; to durnie dające się brać na lep "okazjonalnych" sytuacji.

  Można sądzić, że to była zemsta Sikorskiego za to, że nie dostał lukratywnej posadki w EU.
 • @Krzysztof J. Wojtas , @stanislav
  Kusi mnie , aby przypomnieć tzw.pojednanie polsko-rosyjskie podpisane
  w sierpiu 2012 roku przez Michalika i Cyryla . Mieści się w harmonogramie wydarzeń...

  Czy nie uważacie Panowie, że tym ruchem Rosja pozyskała sprzymierzeńców lub neutralność przynajmniej u części polskich rojalistów watykańskich ???
 • @Zbigniew Jacniacki 08:27:01
  Sądzę, że to przesłanie miało zupełnie inny wymiar - było i miało być poszukiwaniem wspólnej tradycji chrześcijańskiej, a tę można wypracować sięgając głębszych warstw - czyli Słowiańszczyzny.
  Było sondażem, czy na gruncie narodowym znajdzie odzew taka myśl .
  I raczej bez pośrednictwa Watykanu.
  Może to mieć miejsce , jak napisałem, na bazie Słowiańszczyzny, gdzie forma chrześcijańska będzie akceptowana społecznie.
  W takim wypadku idea Intronizacji - ale bez udziału struktur KRK - wyłącznie na gruncie społecznym, stanowiłaby pomost łączący na bazie chrześcijaństwa oba narody.
  Może określenie "łączące" jest niewłaściwe. Raczej dające podstawę dialigu z opcją rozszerzenia na inne narody słowiańskie.

  Bo jeśli tworzyć taką wspólnotę narodów - to co może być czynnikiem łączącym?
  Fura, skóra i komóra - jak w świecie Zachodu?
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:00:40....było i miało być poszukiwaniem wspólnej tradycji chrześcijańskiej,....
  Ależ pamiętam taką narrację...
  Zapamiętalem jednak też zdziwienie tym wydarzeniem, polityczną oprawą (Zamek w Warszawie a nie świątynia katolicka lub prawoslawna )
  i brak jakiejkolwiek akcji duszpasterskiej jako kontynuacji .
  Chyba , że Pan coś wie na temat takiej pracy religijnej ???
  To nie był moim zdaniem sondaż , to było raczej ogłoszenie wyników sondażu prowadzonego wcześniej....

  Oczywiście nie mam zamiaru deprecjonować wiary w prawdomówność funkcjonariuszy państwa watykańskiego.
  Jednak w świetle słów Radosława S., bardziej podoba mi się wersja,
  że była to deklaracja lojalności lub conajmniej życzliwej neutralności.

  x x x
  Zapraszam http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2014/10/bez-zmian-w-polskiej-blogosferze-tzn.html
 • Tak to wszystko prawda:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/energetyka-surowce-europie-wschodniej-celowniku-nat-rothschilda-40-letniego-spadkobierce-bankowego-imperium-2014-07
 • @Laznik 23:12:02 Uzupełniając
  - http://marucha.wordpress.com/2014/10/25/program-polityki-zydowskiej-wobec-kosciola-katolickiego-paryz-1936-rok/#comment-423591

  (link może być jeszcze nieaktywny)
 • @Zbigniew Jacniacki 09:27:40
  Wśród hierarchów też są różne opcje. Sądzę, że była to próba nawiązania kontaktu ze społeczeństwem polskim obok władz, a częściowo też poza strukturą watykańską.

  I jak widać reakcja obu stron "zapobiegła" takiej opcji.

  Dlatego możliwość istnieje obecnie w kształtowaniu idei - ja proponuję to jako Słowiańska Akademia Cywilizacyjna.
  Idea jest potrzeba wsparcia - nawet nie tyle materialnego, co wspólnych działań do powołania tej instytucji prowadzących.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:05:39
  Twój fałsz polega na tym, że usiłujesz stworzyć cywilizację rewolucyjnie anty-katolicką, pod szyldem "słowiańska".

  Możesz liczyć na poparcie tylko swoich apostołów "ninanonimowa", "Zawisza Niebieski", itp. WROGÓW prawdziwej cywilizacji słowiańskiej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930