Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Premiera filmu"Bilans transformacji-Spółdzielczość"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Bilans transformacji - Spółdzielczość” jest filmem dokumentalnym, pierwszym z cyklu, rzucającym nowe światło na tzw. „Wolną Polskę”.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy przedstawicieli mediów i wszystkich zainteresowanych na premierę filmu " Bilans transformacji-Spółdzielczość".

Pierwszy publiczny pokaz filmu będzie wydarzeniem otwierającym Konferencję " Pieniądz, Praca i Własność" w dniu 22 października 2014r. ( środa), zorganizowaną w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej, w "Domu pod Orłami", ul. Jasna 1, w Warszawie. Początek Konferencji godz.10:00, rejestracja gości od godz.9:30.

 

„Bilans transformacji - Spółdzielczość” jest filmem dokumentalnym, pierwszym z cyklu, rzucającym nowe światło na tzw. „Wolną Polskę”. Odcinek poświęcony spółdzielczości opowiada o problemach, z którymi na co dzień muszą borykać się uczestnicy tej najbardziej polskiej formy przedsiębiorczości. Działalność spółdzielczą w naszym kraju utrudnia przede wszystkim ustawodawca, formułując kolejne absurdalne przepisy prawne, które nie dotyczą jednak konkurencyjnego kapitału zagranicznego zalewającego rodzimy rynek. Pomimo, iż spółdzielczość na ziemiach polskich obecna jest od przeszło 150 lat i od zawsze stanowiła istotny czynnik organizacji narodu oraz budowy społeczeństwa obywatelskiego, dziś ponownie, niczym za zaborów, przeżywa ciężkie chwile. Albowiem ponownie spółdzielcy zostali sami na placu boju, w konfrontacji z machiną państwa, które postępuje tak, jakby dążyło do zniszczenia tej formy działalności gospodarczej i społecznej.

Scenariusz i reżyseria: Piotr Korczarowski, zdjęcia: Andrzej Skorski, współpraca techniczna: Paweł Ziemiński, produkcja: Studio eMisjaTV ( 2014)   Zespół realizatorów i organizatorzy Konferencji 

 

więcej://suwerenna.wordpress.com/2014/10/21/premiera-filmu-bilans-transformacji-spoldzielczosc/

KOMENTARZE

  • Dobrze że coś się rusza w tym temacie.
    Spółdzielczość jest chyba już ostatnią opoką polskości, naszej polskiej samoorganizacji, samorządności i polskiego oporu. Nie jest przypadkiem że bandy agentów na czele z agenturą pisowską chcą ją zniszczyć. Trzeba tych bandytów co chcą naszą ostatnią opokę (może jeszcze te lasy) wieszać na latarniach bez krępacji. Na zachodzie o ile wiem spółdzielczość ma się dobrze, szczególnie u praktycznych Niemców, bo to dobrze działa. A pamiętajcie, spółdzielczość jest ostatnim w Polsce miejscem gdzie odbywają się DEMOKRATYCZNE wybory.
    Oni nieopatrzenie chyba wprowadzili demokratyczne wybory gdzieś w 91 roku do samorządów miejskich. To wtedy znakomicie działało, ale później je be rozgłosu "transformowali", po cichu zmieniali ordynację wyborczą (przodował PiS). Tak że teraz samorządy miejskie stały się oazą wszelkiego elementu nieraz kryminalnego z nadania głównych partii politycznych. Jakieś cwaniaki, durnie, nieroby, męty, złodzieje, karierowicze, kurwy, ich alfonsi - wielka banda durniów i mętów. Moje miasto Katowice pod nimi umiera. A winnych brak, bo jest dwuwładza (jaki sprytny pomysł) jest wielce szanowny prezydent i równolegle rada miasta. Kto winny? Ten obok. Kiedyś ten system żeby wprowadzić dwuwładzę (tak nie było od początku, to weszło po 2000 roku) popierał gorąco PiS, to wtedy nabrałem podejrzeń że są antypolską agenturą.
  • @vortex 02:22:04
    Oczywiście że PIS to antypolska agentura, tyle tylko że robi na odcinku katolicko-patriotycznym i ci katolicy, patrioci dają się na to nabrac. Już samo stawianie na pomnik Piłsudzkiego powinno im zapalic światło alarmowe, ale nawet to ich nie wzrusza. Natomisat co do spółdzielczości, to rzeczywiście jest już ostatnie jakieś normalne miejsce w którym nie ma jeszcze tych zidiociałych tagetów, pijarów, i innego różnego imbecylnego słownictwa robiącego z ludzi idiotów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031