Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Dziennikarstwo narodowe wobec prób manipulacji.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiarygodny reportaż musi dociekać prawdy,

Uczestniczyliśmy w obu wydarzeniach, które stały się kanwą przedstawianego reportażu. Oba wydarzenia dotyczą zarówno polskiej teraźniejszości, jak i historii. Oba wydarzenia osadzone są zarazem w kontekście międzynarodowym. Wiarygodny reportaż musi dociekać prawdy, a także -jeśli występują – ujawniać zamierzone próby manipulacji rzeczywistością przez wielu bohaterów i komentatorów wydarzeń.

Dociekać źródeł, wyjaśniać kontekst historyczny i polityczny, a wnioski pozwalać samodzielnie wyciągać tym, do których reportaż dociera; uwzględniać przy tym polską rację stanu – takie zadania stawia sobie dziennikarstwo narodowe.

PZ

 

więcej://suwerenna.wordpress.com/2014/10/01/dziennikarstwo-narodowe-wobec-prob-manipulowania-rzeczywistosci/

 

KOMENTARZE

  • Dziennikarstwo narodowe - bat na żydo-reżimową propagandę
    Cóż, nie tylko Łódzki Uniwersytet został opanowany przez syjonistyczną zgniliznę. Pocieszający jest jednak fakt (było to widać na filmie), że żydowska hucpa jest totalnie bezradna w obliczu najprostszych argumentów i faktów.
    Wniosek płynie stąd zasadniczy: ogromnego znaczenia nabiera działalność niezależnych mediów, a jeszcze lepiej mediów narodowych i budowanie politycznej świadomości Polaków ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży, jako grupy najbardziej zagrożonej destrukcją propagandy oświaty i mediów żydo-reżimu IIIRP.

    Jeśli chodzi o pierwszą część filmu dotyczącą okresu II w.św., pomników dramatycznych wydarzeń, potwierdza ona, że polskie społeczeństwo w całym przekroju pokoleniowym nie zna własnej historii.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031