Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Odessa – Donieck – Warszawa – wspólna sprawa! 27.09.14

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ruch protestu przeciwko cynicznej i niebezpiecznej dla ładu europejskiego polityce USA i jej ukraińskich marionetek, powinien być jednym z najważniejszych działań narodowych Polaków.

Już niemal od roku -wychowane w duchu banderowskiego szowinistycznego nacjonalizmu i opłacane przez USA oraz światową lichwę –ekspedycyjne oddziały zachodniej Ukrainy usiłują zmienić całą Ukrainę w powszechny chaos, podporządkowany bandyckim oligarchom.

Pod cynicznymi flagami „europejskiej demokracji”  miałby dokonać się przewrót nie tylko antyukraiński, antyrosyjski, antysłowiański, ale tak naprawdę w konsekwencjach antywolnościowy. Gdyż Europa, której wschodnie skrzydło podporządkowane zostałoby globalnej lichwie, wpadłaby w otchłań miękkiego totalitaryzmu lub została uwikłana w kolejną krwawą wojnę powszechną.

Dlatego ruch protestu przeciwko cynicznej i niebezpiecznej dla ładu europejskiego polityce USA i jej ukraińskich marionetek, które wywołały antykonstytucyjny przewrót w Kijowie – powinien być jednym z najważniejszych działań narodowych Polaków. Winniśmy to robić zarówno dla bezpieczeństwa własnego kraju, jak i dla przeciwdziałania używaniu polskiego wojska i polskich zasobów dla realizacji szkodliwej dla Polski polityki USA oraz światowej lichwy – podporządkowanej agresywnemu, globalnemu syjonizmowi.

PZ

 

 

więcej://suwerenna.wordpress.com/2014/09/29/odessa-donieck-warszawa-wspolna-sprawa-27-09-14/

KOMENTARZE

 • BARDZO DOBRZE!!! inicjatywa godna Wielkiej Polski
  a gdzie TERAZ te kolorowe, pseudo-pokojowe demonstracje pod patronatem wszech-aszkeNAZIolstwa?!? czyżby aborcjonistki spośród naszych "ojro-demokratów" wspierały bombardowanie Donbasu tak samo jak ludobójstwo w Gazie??? i co robi "katolicki" PiS, walczący rozpaczliwie z gender, do którego w sumie sam dopuścił likwidując rząd w 2007???
 • @
  Jestem za tym, aby cały gender i okolice wysłać do Donbasu.
  Wszystko jedno po której stronie.
 • @Yarrok 09:24:20
  Nieszczęśniku,który pretendujesz do posiadania wiedzy głębokiej. To,że różne dziwne ludki chcą uchodzić za ruch antywojenny,to jedna sprawa,ale logiczne myślenie oparte na historycznym doświadczeniu,to zupełnie odmienna kwestia. Nie wpadaj w martyrologię powstańczą,bo to największa słabość polskiej polityki. Musieliśmy za to, i za żydowsko-watykańsko-anglosaskie wychowywanie do zajadłej antyrosyjskości, ciężko płacić w przeszłości i nakłaniani jesteśmy w dalszym ciągu do tej straceńczej praktyki. Ty, jak wynika to z retoryki powyższego wpisu, niczego się nie nauczyłeś i w swym zaślepieniu lub zawodowej gorliwości propagujesz złudzenia, stereotypy i klęską.
 • @Yarrok 09:24:20
  czerwone ściery z sierpami i młotami nie występowały tam i - tak a'propos - nie zostały wymyślone przez Ruski Lud, ale... dla odmiany POmarańczowa wszech-ojro-sowiecka bolszewia też nie została wymyślona przez Polaków - zwłaszcza Katolików, ale... i - reasumując - tak samo PiS nie został wymyślony przez Polaków ale... z prawicowym pozdrowieniem Szczęść boże Wielkiej Polsce!!! a pruskim pachołkom oraz aszkeNAZIolkom na pohybel ;)))
 • ------------- to ja Was pogodzę ::))
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2014/09/nadzwyczajne-oswiadczenie-na-temat.html
 • @night rat 14:32:59
  dlaczego wg niektórych bycie Polakiem, to przewrotne udawanie iż Putin najechał Kijów i zburzył Majdan albo kibicowanie Kołomojskiemu i jego najemnikom, gdy walą z haubic w Donbas nie zważając na ojro-sowiecki Casus Kosowa?!? i dlaczego zjednoczone żywioły prusko-aszkeNAZIolskie pt. "zabij moskala" nie potępiają telewiwy za pełną kolaborację... z Moskwą właśnie???
 • @Yarrok 15:08:09
  a jakim "narodem" byli żeńcy Jakuba Szeli najęci przez cysorza Ferdka - ojca Franca-Jozefa, który potem (na złość Polakom i oczywiście Carowi) wystrugał z własnej bezpieki Ukrainę??? a koliszczyńscy rzeźnicy Humania to bóle porodowe jakiego narodu... chopsko-ludowego??? a może narodu mędrców i sokołów ;)))
 • @Yarrok 15:01:19
  Nie ma siły ludzkiej, zdolnej przeszkodzić temu, ażeby oderwana od Rosji i przekształcona na niezawisłe państwo Ukraina stała się zbiegowiskiem aferzystów całego świata, którym dziś bardzo ciasno jest we własnych krajach, kapitalistów i poszukiwaczy kapitału, organizatorów przemysłu, techników i kupców, spekulantów i intrygantów, rzezimieszków i organizatorów wszelkiego gatunku prostytucji: Niemcom, Francuzom, Belgom, Włochom, Anglikom i Amerykanom pośpieszyliby z pomocą miejscowi lub pobliscy Rosjanie, Polacy, Ormianie, Grecy, wreszcie najliczniejsi i najważniejsi ze wszystkich Żydzi. Zebrałaby się tu cała swoista Liga Narodów…
  Te wszystkie żywioły przy udziale sprytniejszych, bardziej biegłych w interesach Ukraińców, wytworzyłyby przewodnią warstwę, elitę kraju. Byłaby to wszakże szczególna elita, bo chyba żaden kraj nie mógłby poszczycić się tak bogatą kolekcją międzynarodowych kanalii.
  Ukraina stałaby się wrzodem na ciele Europy; ludzie zaś marzący o wytworzeniu kulturalnego, zdrowego i silnego narodu ukraińskiego, dojrzewającego we własnym państwie, przekonaliby się, że zamiast własnego państwa, mają międzynarodowe przedsiębiorstwo, a zamiast zdrowego rozwoju, szybki postęp rozkładu i zgnilizny.
  Ten, kto przypuszcza, że przy położeniu geograficznym Ukrainy i jej obszarze, przy stanie, w jakim znajduje się żywioł ukraiński, przy jego zasobach duchowych i materialnych, wreszcie przy tej roli, jaką posiada kwestia ukraińska w dzisiejszym położeniu gospodarczym i politycznym świata, mogłoby być inaczej – nie ma za grosz wyobraźni.
  Kwestia ukraińska ma rozmaitych orędowników, za¬równo na samej Ukrainie, jak poza jej granicami. Między ostatnimi zwłaszcza jest wielu takich, którzy dobrze wiedzą, do czego idą. Są wszakże i tacy, którzy rozwiązanie tej kwestii przez oderwanie Ukrainy od Rosji przedstawiają sobie bardzo sielankowo. Ci naiwni najlepiej by zrobili, trzymając ręce od niej z daleka.- R.Dmowski,Kwestia ukraińska,1930
 • @stanislav 19:41:11
  Wielki Polak i przenikliwy analityk, ale w przeciwieństwie do Zjuka zawierał pakty jedynie z Politykami i Magnatami - z tymi którzy występują z otwartą przyłbicą... jawnie przeciwstawiał się ukrytym graczom tj. maSSonom i SSyjonistom, więc owi na złość jemu i eNDekom stawiali WYŁĄCZNIE na JP - jego próżnego i zawziętego oponenta, aby sobie pobrylował na świeczniku z razem ze swoją garstką równie "utalentowanych" pułkowników cysorskich :(((
 • @Yarrok 15:01:19
  I tylko jedno, bo nie chce mi się tracić czasu na rozgawor z takim typkiem zakompleksiałym jak szanowny pan. Czemu kpisz z Tatarów w sytuacji, gdy nie kto inny, jak oni podbili pół świata, włącznie z Chinami, Indiami i wszystkim po drodze? Ale Tatarzy nigdy nie lekceważyli przeciwników,a mędrców lub filozofów prawie nigdy nie zabijali,woleli od nich się uczyć.
  A ty kołku mazowiecki podniecasz się swoja rzekomą wyższością cywilizacyjną
 • @stanislav 19:59:59
  Yarrok to najwyraźniej zwykły prymitywny rasiol, zapewne syjopatyk - zapomniał o Wielkim Powstaniu Tambowskim i setce innych anty-SSAtanistycznych buntów Rosjan przeciwko terrorystom finansowanym z WallStreet ;)))

  - vide: http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_tambowskie
 • @Yarrok 20:47:26
  Ciebie, nienawistny kołku mazowiecki, powinno się jak "ruskiego"niedźwiedzia umieścić w klatce i obwozić po jarmarkach, jako przykład defektu genetycznego oraz odpad cywilizacji "katolickiej", do której chciałbyś się przypisać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728