Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Wojska polskie wkroczyły na Ukrainę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Międzynarodowy Czerwony Krzyż nie sprawdzał, czy w chlebie ukryte są granty i amunicja, a mimo to pomoc jest legalna.

Żydo-reżim IIIRP wysyła pomoc dla żołnierzy żydo-reżimu Ukrainy mordujących ukraińskich cywilów

 

Z Polski wyjechały do Lwowa pierwsze tiry z pomocą humanitarną Ministerstwa Obrony Narodowej dla niezwyciężonych ukraińskich żołnierzy mordujących swoich współbraci w imię zachodnich standardów.

 

 
053e6a879eef779a23b3a0385dd2041d
Na 17 tirów załadowano 169 ton chleba, jest to 241 429 bochenków chleba trwałego żytniego pytlowego.
MON przekaże w sumie Ukraińcom 320 ton żywności o przedłużonej ważności, koce, materace i pościel. Pomoc polskiego MON to efekt porozumienia zawartego pomiędzy Polską i Ukrainą 14 sierpnia br. Wszystkie dary pochodzą z zapasów wojskowych.
 
Fun­da­cja Otwar­ty Dia­log zbie­ra środ­ki m.​in. na opa­trun­ki, hełmy i ka­mi­zel­ki ku­lo­od­por­ne dla ukra­iń­skich żoł­nie­rzy.
 
 
 
 
Międzynarodowy Czerwony Krzyż nie sprawdzał, czy w chlebie ukryte są granty i amunicja, a mimo to pomoc jest legalna.
Węgry dostarczają Ukrainie czołgów, a premier Węgier, V.Orban, opowiada się za dobrymi stosunkami z Rosją – to dopiero błyskotliwy narodowy polityk. 
 
Dariusz Kosiur
 
więcej: //suwerenna.wordpress.com/2014/09/01/zydo-rezim-iiirp-wysyla-pomoc-dla-zolnierzy-zydo-rezimu-ukrainy-mordujacych-ukrainskich-cywilow/

KOMENTARZE

 • @night rat 18:57:50
  Wolno i trzeba pomagać. Trzeba jednak wiedzieć, że pomoc w zbrodni jest także zbrodnią. Pan chyba nie bardzo rozróżnia strony konfliktu, czyli zbrodniarzy od ofiar.
 • @night rat 22:16:15
  Szczurze,

  przypomnij sobie niedawną zbrodnię banderowsko-syjonistycznych zwyrodnialców w Odessie 2 maja 2014r., nad którymi tak się użalasz


  http://www.youtube.com/watch?v=aGq2d1cgQ8c
 • @Rzeczpospolita 19:49:39
  On odróżnia, tylko staje po stronie bandytów, zbrodniarzy i złodziei tak jak bandycki, zbrodniczy i złodziejski rząd nad Polakami.
 • wojna polsko-żydowska
  http://www.youtube.com/watch?v=3ywfWCkP63w
 • WPS
  Polscy żołnierze jadą na Ukrainę. Rosja odpowiada manewrami i grozi bronią jądrową

  Polscy żołnierze jadą na Ukrainę. Rosja odpowiada manewrami i grozi bronią jądrową .

  Polska wysyła żołnierzy z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej na Ukrainę. Na poligonie w Jaworowie, niedaleko Lwowa, odbędą się manewry Rapid Trident 14, w których weźmiemy udział. W odpowiedzi Rosja przeprowadzi potężne ćwiczenia z udziałem jednostek odpowiedzialnych za broń jądrową dalekiego zasięgu.

  W ćwiczeniu wojsk NATO uczestniczyć będzie 35 polskich żołnierzy, wraz z żołnierzami m.in. USA, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Hiszpanii, Estonii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Litwy, Norwegii – informuje MON.

  W pierwszym tygodniu szkolić się będą w zakresie patrolowania, procedur ewakuacji medycznej, wykrywania i przeciwdziałania improwizowanym ładunkom wybuchowym oraz konwojowania. W drugim tygodniu ćwiczeń Polacy zostaną włączeni do certyfikowanego batalionu ukraińskiego.

  Manewry potrwają od 13 do 26 września.

  Jednocześnie Moskwa zapowiedziała ogromne ćwiczenia wojskowe w południowo-centralnej Rosji. Wezmą w nich udział strategiczne siły rakietowe odpowiedzialne za broń jądrową dalekiego zasięgu. W manewrach uczestniczyć będzie około 4000 tys. żołnierzy oraz lotnictwo.

  Tymczasem TVP Info podała, że członkowie NATO dostaną zgodę Sojuszu na sprzedaż broni Ukrainie. Decyzja ma zapaść podczas szczytu, który rozpoczyna się w czwartek w Walii.
 • @amadeusz2006 05:36:17
  Nie wiem, czy przed wstawieniem filmu wysłuchał Pan dokładnie wypowiedzi p. Dembowskiego z USA - ja jej wysłuchałem.

  W wypowiedzi p. Dembowskiego z pozoru wszystko jest OK., są akcenty patriotyczne, społeczne - pięknie. Jest także jedno krótkie zdanie, ale jakże istotne, które przekreśla wszystkie akcenty patriotyczne i społeczne jego wypowiedzi. Chodzi o propagowanie tzw. wolnych wyborów w systemie JOW (jednomandatowe okręgi wyborcze). Wprowadzenie systemu JOW (istnieje on np. w USA) to zabetonowanie sceny politycznej dla sponsorowanych partii żydo-systemu i faktyczna eliminacja niezależnych kandydatów, którzy z braku finansowego wsparcia i niemożności wystąpienia w powszechnych żydo-mediach nigdy w systemie JOW nie zaistnieją w polityce.
  Pan Dembowski musi o tym doskonale wiedzieć, bo mieszka w USA, w których na czterystu kilkudziesięciu parlamentarzystów tylko 2 (słownie: dwóch) jest niezależnych - na tym polegają wolne wybory w systemie JOW.

  http://www.youtube.com/watch?v=54J7mFvtdzs
 • @topstopjuve 16:12:54
  Niestety.
  Pisałem o tym wielokrotnie i wielu innych.
  W interesie "zaprzyjaźnionego mocarstwa" jest wojna, bo z niej są pieniądze.
  Nie dal resetu długów, nie III Światowa, ale zwykła, przynosząca zysk.
  Dla "zaprzyjaźnionego mocarstwa" wojna w Polsce czy na tak zwanej Ukrainie nie różni się niczym od wojny w Sudanie, Iraku czy Syrii.
  A nawet więcej korzyści przyniesie, bo to i broń się sprzeda wszystkim dookoła, rywala nr 3 (może 2) się osłabi, miejsce na rynkach po europejskich firmach się zajmie, no i rywal nr 1 dostanie po tyłku.

  W polskim interesie (reguła ogólna) jest trzymać się daleko od wojny, i (reguła kolejna) trzymać wojnę możliwie daleko od własnych granic.

  Wysłanie pomocy za 20 milionów złotych nie jest wielkim ciosem dla polskiego skarbu państwa, ale jest wielkim ciosem w nasze interesy.
  Jawne wspieranie wrogiej nam bandy Kijowie rządzącej rezunami jest niedopuszczalne, co powinien zweryfikować sąd wojskowy na podstawie przepisów o zdradzie państwa (w Wolnej Polsce oczywiście).

  Tyle banałów.

  Wysłanie pomocy dla bandytów okupujących praktycznie województwo Tarnopolskie, Stanisławowskie, częściowo Wołyńskie i Lwowskie jest nie do pogodzenia z interesem Polski i Polaków.

  Zatem pytanie, czy Polacy wyciągną z tego wnioski, czy też dalej w ramach niewielkiego wpływu na władze, nie zrobią nic i nie zareagują.
  Oby to nie było pytanie retoryczne.
 • @night rat 18:57:50
  Czy w polskim interesie jest wspieranie z pieniędzy wydartych Polakom wspierać naszych jawnych wrogów manifestujących wspólnotę mentalności, interesu z katami naszych rodaków w województwach południowo-wschodnich?
  Czy mamy pomagać tym, którzy w oficjalnym programie mają oderwanie od nas Przemyśla i zagarnięcie naszych ziem od Lublina po Sącz???
 • @stanislav 10:26:16
  Inaczej mówiąc, Rosjanie chcą pokazać, że nie żartują i są potęgą zdolną zniszczyć usa razem z zachodem bez żadnego ale.
  Może to ostudzi Zachód, a szczególnie przekonanych o swej bezkarności i bezpieczeństwem za oceanem amerykanów.
 • @Rzeczpospolita 10:35:30
  No i dlaczego ten pan nie wspiera demokracji i związków zawodowych w samych usa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728