Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
624 posty 2552 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

1 września. Wnuczek dziadka z werhmachtu szefem RE UE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie chcesz rządów PO – głosuj na PiS. Nie chcesz rządów PiS – głosuj na PO.

I ziściło się po latach marzenie D.Tuska, marzenie o ucieczce z Polski.
Powszechne żydo-media IIIRP przez cały piątek i sobotę szalały z zachwytu nad wiekopomnym wydarzeniem. Oto, bowiem geniusz z Gdańska, czy też z Sopotu wybrany został na szefa Rady Europejskiej Unii Europejskiej (Rada Europy to inna instytucja).

donald_tusk_640x0_rozmiar-niestandardowyD.Tusk – charyzmatyczny premier żydo-reżimu IIIRP. Swoją charyzmę budował już w partii KLD za pieniądze żydowskich fundacji z NRF i przy wsparciu zdecydowanej większości żydo-mediów IIIRP.

3724c608-2ed5-11e4-a3df-0025b511229e                                                             D.Tusk – Szef Rady Europejskiej

Czy to dla Polaków cokolwiek znaczy?
Absolutnie nic. D.Tusk nigdy nie reprezentował ani polskich interesów państwowych, ani tym bardziej narodowych. To, co jesteśmy mu winni (i jemu podobnym tzw. politykom IIIRP) jako społeczeństwo najlepiej ilustruje poniższe zdjęcie – niestety, to tylko fotomontaż.

Tusk aresztowanyMoże jednak historia przyspieszy i sprawiedliwości stanie się zadość jeszcze za życia obecnego pokolenia.

Nie wiadomo, w jaki sposób odbywają się wybory na szefa Rady Europejskiej (RE). Powszechne żydo-media przypisują UE szczytne ideały demokratycznych standardów, które według tychże mediów są wyłącznym atrybutem Zachodu. Tymczasem szefa RE wybierają niewiadome gremia, w jakichś kapturowych, a może fartuszkowych, wyborach (?).
UE jest wymysłem żydowskiej finansjery z Wall Street i z londyńskiego City sięgającym okresu z przed I wojny światowej i służy wyłącznie interesom tejże finansjery. Tak, więc niezależnie od ilości pompatycznych bredni jakie pojawiają się w żydo-mediach na temat D.Tuska w roli szefa RE, faktyczna jego rola sprowadzać się będzie do prezentowania stanowiska Międzynarodowego Żyda. Zresztą państwa poważne, takie jak np. Rosja, czy ChRL, nie traktują adekwatnie do własnej powagi geszefciarskiego tworu, jakim jest UE i rozmawiają, o ile mają taką potrzebę, z każdym z państw członków UE z osobna.

Po co, więc ten cyrk z wyborem D.Tuska na szefa RE?
Międzynarodowy Żyd, czy to z powodu obranej taktyki, czy raczej, co chyba bliższe jest prawdzie, z braku politycznej jedności wśród światowego żydostwa, prezentuje w tych samych kwestiach różniące się stanowiska. Mamy, więc radykalna opcję żydostwa anglosaskiego i nieco mniej radykalną, skłonną do dyskusji – wydawałoby się, że rozsądniejszą – opcję żydostwa europejskiego. Ten podział widoczny jest np. wobec żydo-banderowskiej Ukrainy.
Opcja radykalna, czyli USA, Wlk.Brytania, w IIIRP to partia PiS, wykorzystując żydo-rebelię na Ukrainie prą do wojny z Rosją. Oczywiście ta wojna miałby toczyć się wyłącznie między Słowianami i na naszych ziemiach.
Opcja mniej radykalna, europejska, w IIIRP to partia PO, oczywiście także opowiada się za utrzymaniem żydo-banderowskiej Ukrainy, ale nad wojnę przedkłada dialog, bojąc się utraty korzyści z geszeftów i zdając sobie sprawę z surowcowego uzależnienia od Rosji. Stąd wybór na szefa RE D.Tuska, przedstawiciela opcji żydostwa europejskiego, skłonnego do dialogu z Rosją.
Można przypuszczać, że ten wybór ma także inny aspekt. Zarówno pozorowany pojednawczy między NRF i Polską – to „pojednanie” realizuje żydostwo z NRF i z IIIRP -, bez poparcia kanclerz NRF D.Tusk siedziałby nadal w Warszawie oraz aspekt mający ponownie uwieść Polaków propagandą o ważnej i docenionej roli IIIRP w UE.
Cóż, w żydowskiej UE zdają sobie sprawę z rosnącego w polskim społeczeństwie poparcia dla Rosji i W.Putina i z rosnącej niechęci do UE, jej zakłamanej, żydowskiej polityki degeneracyjnej wobec państwa i narodu polskiego – jesteśmy największym państwem słowiańskim w żydowskiej UE.

Nie sposób pominąć innego scenariusza wyboru D.Tuska na szefa RE, który jednocześnie obejmuje aspekty wymienione powyżej. Scenariusz ten polegałby na ułatwieniu objęcia władzy w IIIRP przez syjonistyczną opcję radykalną, czyli przez PiS. Międzynarodowy Żyd używając swoich wpływów usadził na stołku szefa RE D.Tuska i tym samym osłabił PO, której polityczna zwartość wisi na wykreowanym przez żydo-media geniuszu z Gdańska, czy też z Sopotu. Osłabienie PO, to wzmocnienie PiS, to jednocześnie zradykalizowanie antyrosyjskiej propagandy, którą Międzynarodowy Żyd chce grzmocić Polaków. Według pomysłu Międzynarodowego Żyda Słowianie z Polski mają bronić żydowskich interesów na Ukrainie i zabijać Słowian z Rosji, a pewnie z Ukrainy także i odwrotnie.

Nie chcesz rządów PO – głosuj na PiS.
Nie chcesz rządów PiS – głosuj na PO.

Czas najwyższy zrozumieć, że obydwie alternatywy są dla państwa i narodu polskiego jednakowo szkodliwe.
Pora na likwidację żydo-reżimu IIIRP.

 

Dariusz Kosiur

PS
Zachęcam PT Czytelników do próby lektury tekstu „Rząd Tuska, najlepszym rządem od 1976 r.”http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/08/19/rzad-tuska-najlepszym-rzadem-od-1976-r/

 

 

więcej:http://suwerenna.wordpress.com/2014/09/01/1-wrzesnia-wnuczek-dziadka-z-werhmachtu-szefem-rady-europejskiej/

 

KOMENTARZE

 • @Dariusz Kosiur
  // Zresztą państwa poważne, takie jak np. Rosja,..., nie traktują adekwatnie do własnej powagi geszefciarskiego tworu, jakim jest UE i rozmawiają, o ile mają taką potrzebę, z każdym z państw członków UE z osobna.//

  To nie jest prawda.

  Rosja Należy do tego samego geszef...tworu, należy do Rady Europy, która ma te same symbole jak UE, tę samą flagę , hymn "Oda do ...", te same prawa człowiecze, napisane przez judaistę Josepha Welera [żyd], Rosja może być sądzona przez Europejski Trybunał Praw Człowieka, Rosja należy do OBWE, WTO i innych tego typu żydowskich organizacji.


  Joseph Weler patrz Wikipedia
  //brał też udział w pracach nad tekstem Deklaracji Praw i Wolności Człowieka//.

  ps Należy Bojkotować Wybory
 • Polak, narodowiec powinien znać historię Polski
  Wyciąganie bredni Kurskiego jako tytuł niestety pokazuje, że z historią to u Pana bardzo słabo. Kurski powiedział również A naród głupi wszystko kupi. I jak widać miał rację, kupił. Po pierwsze nie dziadek, a brat dziadka. Do wermachtu na terenach gdzie zamieszkiwali Tuskowie brani byli ludzie z poboru, gdyby Pana dziadek mieszkał na Śląsku, czy w okolicach Gdańska też mógł dostać powołanie do Wermachtu i dziś nazwał by się Pan wnukiem dziadka w Wermachtu? Tym dziadkiem z Wermachtu obraża Pan pamięć wielu ludzi ze Śląska, czy Pomorza, którzy nawet będąc patriotami mogą mieć "dziadków z Wermachtu".
  Nazywa się pan demaskatorem antypolskiej obłudy, ale sam ją Pan wprowadza stawiając "dziadka z wermachtu" jako argument przeciw Tuskowi. Kaszubi to potomkowie ludów bałtyjskich, Słowian z Mazowsza i osadników z terenów Słowian Zachodnich zagarniętych przez Cesarstwo Niemieckie.
  Zanim kolejny raz napisze Pan o "dziadku z wermachtu" niech Pan obejrzy ten film.
  http://www.youtube.com/watch?v=z11lUrTY1r4
  Ci ludzie też też mieli braci, kuzynów w Wermachcie.

  Idąc po takim myśleniu, warto wspomnieć, że Kaczyńskich też należy nazwać wnukami pradziadków z carskiej armii. Byli oficerami więc nie z poboru. Powstańców Listopadowych, podchorążych też pan nazwie zdrajcami, bo przecież sami zgłosili się do armii carskiej chcąc w niej służyć, prawda?
  Piszę te słowa nie dlatego, że jakoś szczególnie zależy mi na Tusku a dlatego, że swego czasu trochę rozmawiałem z żołnierzami Gryfa, z Kaszubami i wiem jak różne półgłówki, co przybyły na Kaszuby traktowali rodziny polskich patriotów. Poczyta Pan o Olendrach, którzy osuszyli dla nas Żuławy, pobudowane przez nich urządzenia są w kiepskim stanie technicznym, bo ściągnięta na te tereny ludność ze wschodu nie ma pojęcia jak ani nie czuje potrzeby konserwowania tych urządzeń. A Olendrów potraktowano jako Niemców i pogoniono z ziem które sami morzu wydarli i dali Polsce.

  Co do reszty tekstu a szczególnie słów
  "Nie chcesz rządów PO – głosuj na PiS.
  Nie chcesz rządów PiS – głosuj na PO.
  Czas najwyższy zrozumieć, że obydwie alternatywy są dla państwa i narodu polskiego jednakowo szkodliwe." zgadzam się z Panem.
 • @Zawisza Niebieski 10:52:05
  Dziadek, czy brat dziadka , co za róznica. Naród kupuje od tego antypolaka dużo większe kłamstwa i oszustwa, więc trzeba się koniecznie go pozbyć, obojętnie jakimi metodami. Żadna nie będzie nie fer, wobec tych które jego kamaryla sama stosuje Przecież nie za zasługi dla Polski został sowicie przez niemców nagradzany. Pal licho jego niemieckie pochodzenie, gdyby w interesie Polski pracował, a nie przeciwko niej.
 • @zadziwiony 11:05:10
  Powiedz mi lepiej jak pozbyć się dwóch kanalii, czyli dwóch stron tego samego kija, którym okładamy plecy Polaków. A kij jak słusznie zauważył autor wyraża się w słowach "Nie chcesz rządów PO – głosuj na PiS.
  Nie chcesz rządów PiS – głosuj na PO." Zaś mówienie o "dziadku z Wermachtu" obraża wielu porządnych Polaków, jest pokłosiem naszych fobii narodowych. Robiłem dokumentację pozostałości po Menoinitach - Olendrach, nikt ich w terenach gdzie mieszkali inaczej nie określi jak Niemce. A to ani nie Niemcy, bo Holendrzy i wiele dobrego dla Polski zrobili. Dziś ich cmentarze porastają gęste krzaki, bez sekatora nie wejdziesz, groby porozwalane, domostwa o bardzo przemyślanej konstrukcji rozpadają się, budowle hydrologiczne w opłakanym stanie, bo kto tam o dobra "niemców" będzie dbał. Bo właśnie w narodzie taka mentalność "dziadków z wermachtu".
 • @Arjanek 07:39:35
  Nieuważnie Pan czytał tekst. Już w drugim zdaniu, w nawiasach podałem informację, że Rada Europy (do tej instytucji należy Rosja) nie jest tą samą instytucją, co Rada Europejska UE (do tej instytucji Rosja nie należy).
  Natomiast flaga Rady Europejskiej UE i Rady Europy jest identyczna.
 • @Zawisza Niebieski 10:52:05
  I ma Pan rację i jej nie ma.

  Tytuł powyższego artykułu jest nawiązaniem do sformułowania (oraz jego zapożyczeniem) używanego w mediach w związku z wypowiedzią J.Kurskiego n/t "dziadka Tuska w wehrmachcie".

  Ma Pan rację, że to brat dziadka Tuska służył w niemieckich formacjach w II w.św.

  Natomiast prawda jest następująca: brat dziadka Tuska nie służył w wehrmachcie tylko formacjach SS. Różnica jest dość zasadnicza, ponieważ do wehrmachtu byli wcielani pod przymusem Polacy, pobór do SS dotyczył wyłącznie Niemców lub obywateli niemieckich pochodzenia żydowskiego, którzy wcześniej zmienili przeszli z judaizmu na wyznanie ewangelicko-augsburskie uzyskując pełnię praw obywatelskich.
  Podobnie było ze statusem folksdojcza, który był zastrzeżony wyłącznie dla Polaków mogących się wykazać niemieckim pochodzeniem oraz dla Żydów.

  Dariusz Kosiur
 • Wynagrodzenia i emerytury dla przestępców żydo-reżimu IIIRP
  D.Tusk jako szef RE będzie zarabiał ok. 120 tys. zł/m-c. Przyszła emerytura Tuska wynikająca z funkcji posła, premiera, szefa RE, będzie wynosiła ok. 80 tys.zł/m-c !!!!!!
  D.Tusk – osobnik, którego polityczna rola w IIIRP sprowadzała się do niszczenia narodu, państwa i polskiej gospodarki, co można wykazać z dziecinną łatwością, został przez międzynarodowe żydostwo wynagrodzony gażą stanowiska szefa RE. Nie wolno zapominać, że tzw. zachodnia demokracja to system sprawowania władzy, który eliminuje jakąkolwiek odpowiedzialność politycznych władz. Jedyna kara, to utrata zajmowanego stanowiska i objęcie innego, o mniejszym znaczeniu politycznym, ale nie koniecznie mniej intratnego !!!!!!

  dane za: http://finanse.wp.pl/kat,1033699,title,Kamerdyner-i-bajonskie-zarobki-Oto-co-czeka-Donald-Tusk-w-Brukseli,wid,16850081,wiadomosc.html?ticaid=1135fc
 • @Rzeczpospolita 12:09:26
  Skąd ma Pan informację o przynależności do oddziałów SS? Z ciekawości zerknąłem do Wikipedii.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Tusk
  Czym może się pochwalić w tym względzie podający się za patriotę Kaczyński? Pradziadkami, oficerami carskimi, z których jeden walczył w wojnach Krymskich, drugi zginął w zawierusze Rewolucji? Dziadkami, co słabo mówili po Polsku, posługiwali się rosyjskim?
  Ojciec Rajmund był powstańcem Warszawskim, odznaczonym za zasługi wojenne, a później zaufanym inżynierem władzy? To on ich chronił, to dzięki niemu mogli bawić się w konspirację. Prawdopodobnie jemu, chyba, że "sfałszowanej lojalce" zawdzięczali to, że nie zostali internowani przy wprowadzeniu stanu wojennego. Tak, każdy chciał żyć, każdy chciał utrzymać rodzinę. Ja go rozumiem. Choć jego synowie raczej nie. Gdy pobudowano Muzeum Powstania Warszawskiego to nie o nim wspominiano, a z matki zrobiono główną postać. Tyle, że Jadwiga w czasie powstania była w Świętokrzyskim, taki z niej powstaniec. Właśnie to zakłamanie zraża mnie do Kaczyńskich,

  W kolejnym wpisie poniżej "Wynagrodzenia i emerytury dla przestępców żydo-reżimu IIIRP", skąd u Pana łączenie Tuska z żydo-reżimem. Niech Pan zerknie, kto ufundował 40 milionów na Muzeum Historii Żydów Polskich z podatków Warszawiaków? Kto za to dostał przywilej wmurowania kamienia węgielnego? Niech Pan zerknie do Wikipedii, jest zdjęcie. Jeśli Pan chce demaskować antypolską obłudę, warto się lepiej przyłożyć. Nie tylko opowiadać plotki tworzone przez wrogów Polski. Dla mnie cały PO-PiS powinien być już na śmietniku historii ale jeśli PO jest złe, to porównaniu z PiS mówi prawdę. Jesteśmy liberałami, nie patriotami. PiS zaś kłamie w żywe oczy, udając patriotów niszczy Polskę.
 • @Rzeczpospolita 12:23:39
  Zapytam Pana, czy ktokolwiek inny z dowolnego kraju na tym stanowisku zarabiał by mniej?
 • @Zawisza Niebieski 00:01:25
  Informacje o służbie brata dziadka Tuska w oddziałach SS pochodzą z archiwów NRF.
  To nie wszystko. Siostra dziadka Tuska zginęła na statku Wilhelm Gustloff w styczniu 1945r. uciekając razem z nazistami. Naziści zabrali Kaszubkę, Polkę - ?

  Rodzina Kaczyńskich także ma żydowskie korzenie. Zresztą cała ta żoliborska syjonistyczna V kolumna (Blumsztajn, Modzelewski, Seweryn, Kaczyńscy itd., itp. uczęszczali do tej samej szkoły średniej). Kaczyńscy mieszkali w tym samym bloku, co J.Kuroń.
  "(...) skąd u Pana łączenie Tuska z żydo-reżimem?" - żydo-bolszewia utraciła władzę w PRL w 1956r., w 1980r. potomkowie żydo-bolszewi odzyskali władzę. Polecam "Byłem marszałkiem sejmu kontraktowego" - prof. M.Kozakiewcz - książka zawiera bogatą dokumentację n/t uczestników obrad okrągłego stołu i posłów i ich pochodzenia.

  http://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/08/30/nie-glosuj-na-po-glosuj-na-pis/
 • @Zawisza Niebieski 00:02:31
  "Zapytam Pana, czy ktokolwiek inny z dowolnego kraju na tym stanowisku zarabiał by mniej?"

  Tu chodzi o coś innego. Np. roczny dochód lekarza z 30 letnią praktyką wynosi ok. 6o tys. zł, pielęgniarki ok. 40 tys. zł - obydwie profesje obciążone są poważna odpowiedzialnością, także karną.

  Żydo-reżimowy polityk osiąga dochód miesięczny przekraczający roczne dochody wyżej wymienionych i nie ponosi żadnej odpowiedzialności (np. J.K.Bilecki jako dyrektor banku zarabiał 1,4 mln/m-c).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930