Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Antysemicka fala w Europie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego wszyscy nienawidzą Żydów? Czy to znaczy, że wszyscy są źli i głupi, a jedyni dobrzy i szlachetni i dlatego pokrzywdzeni, to Żydzi?

Antysemicka fala w Europie

 

autorzy: Maciej Czarnecki, Michał Kokot

ilustracje wybrał: D.Kosiur

za: //wyborcza.pl/1,75477,16474067,Fala_antysemityzmu_zalewa_Europe___To_najgorsze_czasy.html#ixzz3AMa02io7

anty-semityzm1

W całej Europie nasilają się ataki na synagogi, a antysemickie hasła są normą na demonstracjach i zalewają internet. Powodem jest nie tylko trwający konflikt w Strefie Gazy. Europejczycy od kilku lat stają się coraz bardziej wrodzy Żydom.

- To najgorsze czasy od ery nazistów – mówi dziennikowi „Guardian” Dieter Graumann, przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech. Dwa tygodnie temu trójka młodych Arabów obrzuciła koktajlami Mołotowa synagogę w Wuppertalu. Do podobnego ataku miało dość w Essen, tam jednak policja zdołała zawczasu aresztować czternaście osób, które go planowały.

Napaści słowne i fizyczne W Niemczech od kilku tygodni trwają demonstracje przeciwko interwencji Izraela w Strefie Gazy, a ich uczestnicy wznoszą hasła w rodzaju: „Zasrani Żydzi, dorwiemy was”, „Żyd, Żyd, tchórzliwa świnia” czy „Nazistowscy mordercy to Izrael”. Fala antysemityzmu tak tam wezbrała, że o opamiętanie zaapelował nawet prezydent Joachim Gauck. Poprosił swoich rodaków, by „sprzeciwili się wszelkim aktom nietolerancji”. W podobnym tonie wypowiadała się kanclerz Angela Merkel.

 

antysemityzm-by-latuff

Niemcy nie są wyjątkiem. W Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka ponad 260 tys. Żydów, organizacja Community Security Trust doliczyła się w samym lipcu 130 „antysemickich incydentów”. W Gateshead czterech nastolatków pobiło rabina, w Belfaście ktoś rzucał kamieniami w okna synagogi. Po propalestyńskiej demonstracji w Manchesterze grupa mężczyzn w samochodach krążyła ulicami zamieszkanymi przez Żydów, skandując „Heil Hitler”. Pod koniec lipca na drzwiach synagogi w Kingston pod Londynem ktoś zawiesił kartkę z napisem „Mordercy dzieci”.

W Holandii organizacja Cidi, która monitoruje antysemickie ataki, tylko w ciągu jednego tygodnia w lipcu odebrała ponad 70 telefonów ze skargami od Żydów. Zwykle jest kilka. Tydzień temu dziennik „De Telegraaf” opublikował całą stronę z apelami znanych publicystów, polityków, artystów i działaczy, by położyć kres antyżydowskim atakom. W Belgii jedna z kafejek wywiesiła komunikat: „Psy mogą wejść, zakaz dla Żydów„. W Danii we wtorek kopenhascy samorządowcy spotkali się z żydowskimi i muzułmańskimi działaczami, by przeciwdziałać antysemickim atakom.

W Rzymie pod koniec lipca na murach żydowskich sklepów pojawiły się swastyki i plakaty przedstawiające Palestyńczyka rzucającego kamieniem w izraelski czołg. Na początku sierpnia Włochy postanowiły wydalić Adb al-Barra al-Rawdhiego, imama z miasteczka San Dona di Piave, który wzywał w kazaniu do eksterminacji Żydów.

Najgorzej sytuacja wygląda jednak we Francji, gdzie żyje najliczniejsza europejska diaspora (400 tys. Żydów). Tam na przedmieściach Paryża propalestyńcy demonstranci podpalili kilka tygodni temu sklep i zdemolowali restaurację prowadzoną przez Żydów. Antysemickie nastroje są tak silne, że od początku roku na emigrację z tego kraju zdecydowało się blisko 3 tys. Żydów – ponad dwukrotnie więcej niż rok wcześniej.

Te nastroje podsycają nie tylko politycy skrajnej prawicy, ale również popularne osobistości telewizyjne, jak komik Dieudonnéa M’bali M’bali, który jest znany z antysemickich i rasistowskich wypowiedzi. Ma wielu fanów we Francji i często powtarza teorie spiskowe, np. że Żydzi rządzą światem(podkreślił: D.K.). Zasłynął z prowokacyjnego gestu zwanego odwróconą swastyką, tzw. quenelle. Niektórzy wykonują go przed synagogami, żydowskimi szkołami oraz koszernymi restauracjami.

Nienawiść w sieci

Antysemickie nastroje widać też w internecie. Strona hashtagify.me podaje, że w lipcu wzrosła popularność twitterowych hashtagów #IsraHell (o 24 proc.), o 36,5 proc. #HitlerWasRight („HitlerMiałRację”), #HitlerDidNothingWrong („HitlerNieZrobiłNiczegoZłego”, prawie 27 proc.) czy #killjews („zabijżydów”, o 15 proc.). W hiszpańskojęzycznym internecie w dniu rozpoczęcia ofensywy w Strefie Gazy obraźliwe słowo „Judiada” pojawiło się w ok. 120 tweetach (dla porównania w czerwcu – w 20 dziennie).

Okazuje się też, że autorami nienawistnych haseł i komentarzy umieszczanych w internecie są nierzadko osoby uchodzące za powszechnie szanowane. Tygodnik „Der Spiegel” powołuje się na badania Moniki Schwarz–Friesel z Technicznego Uniwersytetu w Berlinie, która ze swoim zespołem badawczym sprawdziła w ubiegłym roku, skąd pochodzi 14 tys. antysemickich listów wysłanych do ambasady Izraela i Centralnej Rady Żydów w Niemczech. Wbrew pozorom jedynie 3 proc. z nich było anonimowych i pochodziło ze środowisk skrajnej prawicy. Natomiast autorami 60 proc. byli dobrze wykształceni Niemcy: profesorowie, prawnicy, studenci, a nawet księża. Większość z nich nie krępowała się, by podpisać się pod listami imieniem i nazwiskiem (podkreślił: D.K.).

I lewica, i prawica – antysemickie skrajności

W unijnym sondażu przeprowadzonym w 2012 r. wśród Żydów w ośmiu europejskich krajach 66 proc. respondentów stwierdziło, że ich zdaniem antysemityzm w Europie rośnie, a 76 proc. – że w ostatnich pięciu latach nasilił się w ich kraju.

Cytowany przez „Guardiana” Jonathan Arfi, wiceprzewodniczący rady organizacji żydowskich we Francji, twierdzi, że antysemityzm stał się okazją do wyrażenia złości „przez wielu wkurzonych ludzi: radykalnych muzułmanów, wyalienowanej młodzieży z imigranckich rodzin, skrajnej prawicy”.

Były wicepremier Izraela Natan Sharansky przypomina na łamach „Huffington Post UK”, że tradycyjna skrajna prawica zawsze była antysemicka. Obecnie antyżydowskie wypowiedzi regularnie padają z ust polityków węgierskiego Jobbiku, a także zdarzają się choćby politykom francuskiego Frontu Narodowego (choć stroni od nich np. brytyjska UKIP i holenderska Partia Wolności, które są niechętne islamowi).

Jednak Sharansky podkreśla, że wroga Żydom jest również skrajna lewica. – Żydzi historycznie czuli się bardzo dobrze w liberalnych i progresywnych społecznościach Europy, pomagali je rozwijać. Jednak teraz ideologię liberalizmu powiązano z multikulturalizmem, w opozycji do religii i nacjonalizmu. Jedna strona nienawidzi więc Żydów za rasę, druga obwinia o rasizm Izrael – twierdzi Sharansky

10562995_686993144703783_2357989258919790976_n

 *                                    *                                    *
 
1375511568_jaowwt_600
comment_DutHCr3O6MWIt8EkWTlA8JbdaOcmrFBX,w400
 

Żydowskie media uparcie używają terminu antysemityzm, ale przecież Żydzi są najbardziej znienawidzeni przez Arabów, czyli przez ludy semickie (i nie tylko za zbrodnie na Palestyńczykach). Zatem, prawidłowym terminem byłoby określenie: antyjudaizm, antyżydzizm – dotyczące tylko Żydów. Żydzi jednak „przekalkulowują” celowo, ponieważ chcą zakamuflować prawdę o tym, że są najbardziej znienawidzonym ludem na świecie. Dlaczego wszyscy nienawidzą Żydów? Czy to znaczy, że wszyscy są źli i głupi, a jedyni dobrzy i szlachetni i dlatego pokrzywdzeni, to Żydzi?

A może należy szukać przyczyn antyjudaizmu w samych Żydach?

Współcześni „radykalni, ortodoksyjni muzułmanie” – okrutni mordercy chrześcijan w Iraku, mordercy Syryjczyków bez względu na wyznanie -, to z pewnością tacy sami „muzułmanie”, czyli opłacani z tego samego źródła, jak ci, którzy budują w Polsce meczety.
Międzynarodowemu Żydowi z Wall Street i z londyńskiego City nie udaje się wywołać wojny w Europie (ukraińska rebelia, mordowanie ludności rosyjskojęzycznej przez żydowski rząd Ukrainy nie potrafi wciągnąć Rosji w wojnę), więc podpala Bliski Wschód – przy rzezi chrześcijan bledną zbrodnie Żydów na Palestyńczykach. Przy okazji dozbrajani przez Międzynarodowego Żyda Kurdowie przejmują dla niego obszary roponośne. Zatem, kto jest rasistą, zdegenerowanym nacjonalistą ze swoim religijnym wybraństwem antyjudaiści, czy Żydzi?

  zydzi

 
 
Dariusz Kosiur
 
więcej://suwerenna.wordpress.com/2014/08/14/z-prasy-zydowskiej/#comment-528
 

KOMENTARZE

 • Jest gorzej niż sie spodziewaliśmy, fala "antysemityzmu" dotarła też do "juesej";
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zamowila-kanapke-w-srodku-byla-wypalona-swastyka/gvcz9
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=lHODq6i-h60
 • aj waj
  "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.

  Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.

  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska
  głowa nałożona na polski tułów.

  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."


  "Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to
  choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej
  głowie.

  Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to
  ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał
  żyd Artur Sandauer.

  tak też przeżyli "wybitni- Berle Lewartow,Reymond Thierry Liebling i bardzo wielu innych.
  Pani Kossak Szczucka ,Jan Dobraczyński uratowali tysiące istnień,a chazarska "wadza" zastąpiła ich Ireną Sendler,która mogła uratować chyba tylko swojego męża.
 • @autor
  //Zasłynął z prowokacyjnego gestu zwanego odwróconą swastyką, tzw. quenelle. Niektórzy wykonują go przed synagogami, żydowskimi szkołami oraz koszernymi restauracjami.//

  Gest nie ma nic wspólnego ze swastyką.

  http://blog.adl.org/wp-content/uploads/2013/12/quenelle2.png

  http://en.wikipedia.org/wiki/Quenelle_%28gesture%29#Antisemitic_interpretation
 • @Arjanek 18:50:20
  gest w/g mnie znaczy : takiego ,jak Batorego komin chazarze.
 • No... możemy się dowiedziec z ostatnich tutejszych wiadomości, że...
  ten wyśmiewany Fidel Castro ośmielił się skrytykowac Izrael. Ze znanych ludzi np Roger Waters, zapowiedział że nie wystąpi w Izraelu a proponowali mu nawet 1mln $ za koncert. Także Carlos Santana zbojkotował Izrael Wystąpili tam natomiast np Elton John i Rolling Stones... Czyżby potrzebowali kasy?
 • @Jan Paweł 07:43:40
  Kto to jest ten Elton John?
 • @Arjanek 08:53:27
  Mąż/żona swojej żony/męża, czy też na odwrót. Zacząłem już się w tym wszystkim gubic...
 • @mania przepraszania 14:36:34
  a na pieczątkach pseudo-sądów bolandii są "gwiazdy dawida"
  http://monitorpolski.files.wordpress.com/2011/03/polska-pieczec-z-gwiazdami-dawida.jpg
  i - o dziwo - na onecie o tym ani-mru-mru ;)))
 • @mania przepraszania 16:40:31
  chciałeś powiedzieć ,że ppp ppederasta ?
 • Prawdziwy BOHATER naszych czasów, ukłony do ziemi;
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Holender-zwrocil-medal-Sprawiedliwy-wsrod-Narodow-Swiata,wid,16819996,wiadomosc.html?ticaid=11346c&_ticrsn=5
 • @kfakfa 19:08:36
  Nie wiem już jak "to" nazwać, chyba jestem jakiś niedzisiejszy...
 • @sosenkowski 17:09:14
  No to, to ich akurat "nobilituje" w dzisiejszych czasach...
 • Można zachamować antysemityzm
  Ludzie mówią,że wszystkiemu winni są Żydzi,UE czy USA a prawda jest taka,że sami jesteśmy sobie winni bo nie potrafimy zjednoczyć się i stworzyć prawa,które dyskwalifikowało by polityka i urzędnika za korupcję i złe decyzje poprzez odpowiedzialność zawodową,cywilną,karną i majątkową.Żaden mosiek by się nie uchował i by się tam nie pchał a nas nikt nie nazywał by antysemitami.Proste nie?Ale do tego trzeba jeszcze mieć niezależny wymiar sprawiedliwości.
 • @sosenkowski 17:09:14
  Australijczyk o'Connell o Żydach; Wasza wiara to rasizm, nienawiść, morderstwa, czystki etniczne - dostał trzy lata. Na inne wyznania można pluć - widzicie teraz różnicę, czy to nadal za mało?
 • @mania przepraszania 20:31:16
  Dyrektor Muzeum Auschwitz przyznał że „komora gazowa” została sfabrykowana!!!!!
  W bezprecedensowym filmowym wywiadzie z dr. Franciszek Piper – starszy kurator i dyrektor archiwów Państwowego Muzeum w Auschwitz, przyznał przed kamerą, że „krematorium 1″, rzekoma „mordercza komora gazowa” pokazywana setkom tysięcy turystów każdego roku w obozie w Auschwitz została wybudowana w rzeczywistości po wojnie przez Związek Radziecki na bezpośredni rozkaz Stalina. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/08909-700x335-300x143.jpg To co faktycznie dr. Piper powiedział przed kamerą dotyczyło raportu Leuchter’a, który okazał się być prawdziwy: nie było żadnych morderczych zagazowań w budynku oznaczonym jako „komora gazowa” w Auschwitz. http://www.savetubevideo.com/?v=NjlNUL1CNbc Tym oświadczeniem wydanym przez dyrektora Państwowego Muzeum w Auschwitz, jeden z największych „faktów” historycznych został zniszczony. Ta „komora gazowa” jest ważnym historycznym „Faktem”, na którym oparte jest wiele zagranicznych i krajowych polityk państw zachodnich od czasu II wojny światowej. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/auschwitz_the_story_keeps_c-300x196.jpg To była podstawa do przelania przez Stany Zjednoczone ponad 100 mld dolarów dla Izraela od jego powstania w 1948 roku, wypłacenia 16.500 dolarów w ramach pomocy zagranicznej na każdego mężczyznę, kobietę i dziecko w państwie żydowskim oraz miliardów zapłaconych przez Niemców w ramach „odszkodowań”- nie wspominając o budowie krajowej telefonii Izraela, systemów elektrycznych i kolejowych … wszystko to dary od narodu niemieckiego. „Fakt” o którym mówimy, jest podstawą do wypłacania 10 mld dolarów „pożyczki” (czytaj „darowizny”) dla emigrantów z Izraela przebywających na terytoriach okupowanych … podczas gdy Amerykanie śpią na ulicach, a firmy zatrudniające tysiące pracowników bankrutują. (Uwaga – Począwszy od 2004 r., ani jedna „pożyczka” od USA dla państwa Izrael nie została spłacona.)

  Niemcy płacą „odszkodowania”, a Stany Zjednoczone robią znaczący wkład aby odpokutować za „gazowanie w Auschwitz”. Jeśli te „mordercze komory gazowe” były powojenną kreacją Sowietów, w których nikogo nie zagazowano, niezależnie od rasy, wyznania, koloru skóry czy kraju pochodzenia, wtedy te ‚zadośćuczynienia’ były niepotrzebne, i opierały się na oszustwie.

  Kasety wideo, na których dr Piper robi swoje objawienie powstały w połowie 1992 roku przez młodego badacza żydowskiego, Davida Cole. Po nich następuje 12 lat intensywnych badań przez kilkudziesięciu historyków, dziennikarzy i naukowców, którzy próbowali dostać się do tego, co naprawdę wydarzyło się w Auschwitz.

  „Prawda za bramami Auschwitz” 1/6 w części 3 znajduje się wywiad z Dr. Franciszek Piper http://www.savetubevideo.com/?v=In2qQ5BUgpM Podobnie jak większość Amerykanów, Cole od młodości został poinstruowany, że masowe mordercze zagazowywanie odbywało się w Oświęcimiu. Liczba straconych – oświadczył również niepodważalnie sięga 4,1 mln.

  Wtedy ukazał się Raport Leuchter’a w 1988 r. który spowodował ponowna ocenę liczby zgonów w Auschwitz (zmniejszając ją do 1.1 miliona). Jako początkujący historyk i żyd – Cole został zaintrygowany.

  Przed 1992 r., każdy kto publicznie wątpił w oficjalną liczbę 4.1 milionów „zagazowanych” w Auschwitz został nazywany antysemitą lub neonazistą. Po cichu, oficjalna liczba została obniżona do 1,1 mln. Nie wspomniano nic o brakujących 3 mln.

  Wywiad Cole’a udowadnia, że ludzie, którzy prowadzili Państwowe Muzeum w Auschwitz praktykowali fabrykowanie „dowodów” morderczego gazowania. Należy pamiętać, że milionom turystów rocznie , mówiono, że „krematorium 1″ jest w stanie pierwotnym, podczas gdy urzędnicy wiedzieli, że „pierwotny stan” to kłamstwo.

  Politycznych, religijnych i historycznych konsekwencji tego kłamstwa o morderczych komorach gazowych w Auschwitz nie można zmierzyć. W połączeniu z Raportem Leuchtera, wywiad z dr. Piper Cole na taśmie wideo dowodzi, że to co zachodnie rządy nauczały o komorach gazowych w Auschwitz to kłamstwo.

  Nikt, bez względu na rasę, wyznanie, kolor skóry czy kraj pochodzenia nie został zagazowany w Auschwitz. „Mordercze komory gazowe” w Oświęcimiu, były uzasadnieniem do szczególnego traktowania państwa Izrael.

  Uwaga – to jest fragmentem znacznie dłuższego artykułu P. Samuel Foner.

  źródło:

  http://www.rense.com/general53/aauz.htm

  Ofiara Auschwitz mówi prawdę o Auschwitz http://www.savetubevideo.com/?v=TqFzvUUdsXo Poniżej więcej materiałów dotyczących jednego z największych kłamstw powojennej historii – istnienia komór gazowych w Auschwitz oraz sfabrykowania innych dowodów dotyczących Holokaustu.

  Artykuł wraz z krótkim materiałem filmowym, zawiera wypowiedzi amerykańskich ekspertów od komór gazowych z USA. Zebrane materiały oraz przeprowadzone przez naukowców badania jednoznacznie wskazują, że przedstawione jako „komory gazowe” obiekty nie były technicznie przygotowane do spełnienia funkcji komory gazowej, była to jedna z największych mistyfikacji w historii powojennej. Więcej w artykule:

  Czy w Auschwitz istniały ludobójcze komory gazowe?

  Jak podają dokumenty z żydowskich archiwów większość żydów wyemigrowała z okupowanych terenów w głąb Rosji. Więcej a artykule:

  Sowieci ewakuują żydów – archiwum żydowskiej agencji prasowej JTA ujawnia, gdzie się “podziała” większość brakujących wybrańców

  Ostatnio udostępnione dokumenty Czerwonego Krzyża, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w “obozach koncentracyjnych” wynosi „tylko” 271.301. Liczba ta obejmuje wszystkich zmarłych także z przyczyn naturalnych, chorób, epidemii tyfus. Więcej w artykule:

  Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że “holokaust” był oszustwem

  Historyczne wideo z 1948 r. z posiedzenia sądu w Krakowie nad zbrodniarzami z Oświęcimia. Warto zwrócić uwagę na padającą liczbę ofiar w kompleksie obozowym Auschwitz wynoszącą 300 tysięcy ofiar. Więcej w artykule:

  Oświęcim – 300 tysięcy ofiar?

  Sfabrykowane zdjęcia Holocaustu. Więcej w artykule:

  Mity holocaustu

  Wywiad z Joe Cortina, który przeprowadził wieloletnie śledztwo dotyczące obozu w Dachau. Więcej w artykule:

  Co naprawdę nie wydarzyło się w Dachau?

  W 2013 roku Sąd USA wydał wyrok nakazujący Semenowi Domnitser zapłacić 57,3 miliona dolarów odszkodowania za tworzenie fałszywych wniosków o wypłatę z funduszu holocau$tu. Dyrektor organizacji żydowskiej został skazany na 8 lat więzienia. Więcej w artykule:

  Od roszczeń do oszustwa, żydowska metoda

  66 pytań i odpowiedzi dotyczących Holokaustu. Więcej w artykule:

  66 pytań o Holokaust

  Obszerny tekst ze zdjęciami demaskujący Holokaust i przez lata niepodważalną magiczną liczbę 6 milinów. Więcej w artykule:

  Mit „6 milionów”

  II Wojna Światowa i masowa emigracja Żydów do Izraela oraz rola jaką odegrał w tym procesie rodzina żydowskich bankierów Rotszyld. Więcej w artykule:

  Założenie Izraela było przyczyną wybuchu II Wojny Światowej

  Herman Rosenblat Żyd który opisywał siebie jako ofiarę holokaustu, na podstawie jego opowieści miała powstać książka i film, dziennikarze stacji ABC TV udowodnili że opisane przez niego historie nie mogły mieć miejsca i zostały zmyślone. Herman przyznał się do zmyślenia historii: http://www.savetubevideo.com/?v=9SQWB36uKkw Film dokumentalny Telewizji Polskiej „mydło z ludzi”, badania wykazały że zachowane próbki „Mydła z Żydów” w większości nie były produkowane z ludzi, a te które były produkowane z ludzkiego tłuszczu pochodziły ze zwłok dostarczanych ze szpitala dla umysłowo chorych. Więcej w filmie: http://www.savetubevideo.com/?v=0RfmIcEvc_Q Michał KK

  Tags : aushwitz, dr Francisze Piper, holokaust, komory gazowe
 • @Kula Lis 62 21:46:35
  A tu wisienka na torcie

  Artykuł o Oświęcimiu, który ukazał się w tydzień po "wyzwoleniu" obozu 2 Lutego '45. Autorem jest Borys Polewoj [żyd], artykuł ukazał się w dzienniku "Prawda", najważniejszym organie prasowym ZSSR. Proszę porównać wiedzę tych "naocznych" świadków, z tym co potem dopracowano i sprzedano jako tzw Holokaust...Bez komentarza.
  Kto wierzy w ten mit sam sobie szkodzi.

  http://www.fpp.co.uk/Auschwitz/docs/Pravda020245.html
 • @Arjanek 08:53:27
  Elton John to homoseksualista obnoszący się z tym po salonach (także królewskich). "żonaty" z dużo młodszym od siebie facetem i z tego co wiem to ta "para" wychowuje adoptowane dziecko(-ci). Pasują więc do tej teraz "europejskości", są pewnie także i przez to lansowani, więc mają też swoje zobowiązania. Kiedyś Elton John był moim ulubionym wykonawcą, ale teraz nawet nie słucham jego utworów. O kupnie płyt czy pójściu na jego koncert nawet nie myślę. Po prostu nie chcę się spowiadac z tego, że dokładam się w ten sposób do promocji zboczeń, co z całą pewnością Elton John czyni. Szkoda bo utalentowany artysta. Był nawet kiedyś żonaty z kobietą, więc chyba to jego zboczenie było wyleczalne, ale jak widac nic z tym nie robił a wręcz przeciwnie. Noblesse oblique, bo dostał nawet tytuł szlachecki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728