Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

NIE żydo-władz Ukrainy dla pomocy humanitarnej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto jest bandytą na Ukrainie?

Żydo-media w Polsce określają ukraińskich separatystów jednym słowem: bandyci.

J.Goebbels, minister propagandy IIIRzeszy, który nienawidził Żydów, choć sam był Żydem – jak on to w sobie godził? – mawiał: „kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”. Czy żydo-media stosują się do zalecenia J.Goebbelsa, czy kłamstwo to po prostu naturalna cecha żydowskości żydo-mediów i ministra IIIRzeszy, można przy jakiejś okazji próbować rozstrzygnąć. Teraz jednak wyjaśnijmy sobie, kto faktycznie zasługuje na miano bandyty w tzw. konflikcie ukraińskim? Pomocne mogą być tu następujące pytania:

- czy separatyści pierwsi użyli broni przeciw wojskom rządowym Ukrainy? – NIE

- czy separatyści strzelają do kobiet i do dzieci, czy bombardują szkoły, szpitale, ludzkie osiedla? – NIE

- czy separatyści powinni, czy muszą, przystać na integrację Ukrainy z Zachodem, której domagają się żydowskie władze Ukrainy? – NIE

Zatem kto jest bandytą w tym konflikcie?

 

0003EMD6OLWTDF1T-C116-F4

Występujący niedawno w żydo-TVP ekspert od spraw wschodnich zanadto się zagalopował i zdradził nieświadomie, że powstające ochotnicze oddziały do walki z bandytami są dobrze przygotowane do takich działań, zdążyły się bowiem ostrzelać na Majdanie.
A więc ci pokojowi manifestanci, pragnący unijnej integracji użyli broni już w czasie protestów na Majdanie!!!
Kto wyposażył ich broń? Kto przeszkolił? Kto finansował i kierował wielomiesięczną rebelią? Kto zmusił prezydenta W.Janukowycza do ucieczki nastając na jego życie? Kto winien jest spektakularnych mordów na ludności np. w Odessie?

Dla ludzi uczciwych i myślących jest oczywiste, że miano bandyty należy się Międzynarodowemu Żydowi eufemistycznie określanemu mianem Zachodu, faktycznemu inicjatorowi i organizatorowi zbrodniczej rebelii na Ukrainie, podżegającemu do wojny z Rosją.
Miano bandyty należy się każdemu przedstawicielowi zbrodniczej żydowskiej władzy Ukrainy.
Bandytami są także tzw. politycy Zachodu, UE, żydo-władz IIIRP popierający żydowskie zwyrodniałe władze Ukrainy.

6664426-biale-ciezarowki-z-pomoca-643-482

Dlaczego Międzynarodowy Żyd i żydo-władza Ukrainy tak panicznie boją się rosyjskiej pomocy humanitarnej?
Waszyngton – stolica Miedzynarodowego Żyda, informuje:
próba wysłania przez Moskwę pomocy humanitarnej do Donbasu będzie traktowana jako interwencja.
Czyż nie dlatego, że ich celem jest usunięcie ludności rosyjskojęzycznej ze wschodnich terenów Ukrainy? Na czas pomocy żydo-rząd Ukrainy będzie musiał przerwać działania wojenne przeciw ludności i separatystom, będzie musiał przerwać eksterminację ludzi, którzy nie chcą integracji z żydo-systemami Zachodu. Syjoniści obawiają się także tego, że każde użycie broni w trakcie przekazywania pomocy humanitarnej może spowodować reakcję wojskową Rosji.

W końcu rządzący żydowscy bandyci na Ukrainie obawiają się najgorszego, że rebelia skończy się ich przegraną i za swoje zbrodnie będą musieli odpowiedzieć.

Dzisiaj możemy już być pewni, że identyczne obawy są udziałem żydo-władz IIIRP i całego Zachodu.

 

Dariusz Kosiur

 

więcej://suwerenna.wordpress.com/2014/08/12/nie-zydo-wladz-ukrainy-dla-pomocy-humanitarnej-dla-mordowanej-ludnosci-kto-jest-bandyta-na-ukrainie/

KOMENTARZE

  • ..
    Ta fujara Jaceniuk jeszcze na Majdanie zapowiedział, że przegoni Rosjan z Krymu i z Donbasu a kryminalistka ze sztucznym warkoczem obwieściła że mniejszość rosyjską na Ukrainie powinno się wymordować bombą atomową, więc czego się spodziewali po takich prowokacjach? Że będą sobie bezkarnie bezbronnych mordować jak w Odessie? Pozdrawiam (5)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728