Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 2150 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Polskie Radio Suwerenność

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żeby przemówić do Polaków, żeby móc być przez nich usłyszanym w kraju i za granicą, żeby pozyskać Ich do działań na rzecz pozytywnej przyszłości nas wszystkich, związanych na dobre i złe z Polską - musimy zbudować polskie media..

 

 

Jak ważnym sposobem walki - z ruchami narodowymi, z zasadami suwerenności państw i niezbywalnymi prawami samostanowienia narodów o własnej drodze rozwojowej – jest wojna informacyjna, zdawaliśmy sobie sprawę od samego początku, powołując do życia stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej.

To, że oprócz sfery materialnej i praw do własnej przestrzeni społeczno-gospodarczej, właśnie świadomość narodowa jest głównym polem walki anglosasko-żydowskiego globalizmu, zakorzenionego w zdegenerowanej idei wybraństwa i totalitaryzmu, z naturalnymi prawami rozwoju suwerennych, samostanowiących i równoprawnych narodów, to wiedzieliśmy nawet znaczenie wcześniej. Dlatego oczywistym był fakt, że stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej współtworzyły i współtworzą osoby, które nigdy nie godziły się na akcesję Polski do Unii Europejskiej. Tego para federacyjnego tworu, opartego o program zniszczenia państw narodowych, a w rozwiązaniach instytucjonalnych wzorującego się na koncepcjach faszystowsko-totalitarnych oraz zdegenerowanym, zinstrumentalizowanym judeo-chrześcijaństwie. Aż do stadium  jego ośmieszenia i obezwładnienia i zastąpienia go bezideowym konsumpcjonizmem i permisywizmem, pod dyktando finansowo-korporacyjnych molochów zabezpieczonych w swej antyludzkiej bezkarności przez scentralizowany system mediów i ekspedycyjno-pacyfikacyjny system NATO oraz imperialną doktrynę i praktykę wojskową USA.

Wiedząc wszystko to, co w skrócie powyżej zostało wyrażone, stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej na pierwszym miejscu swoich celów politycznych postawiło zbudowanie silnych, opiniotwórczych mediów i sposobów komunikacji społecznej, niezależnych od żydo-anglosaskich mocodawców: programowych i finansowych.

Nie uświadomimy zmanipulowanym, zdezorientowanym, skolonializowanym Polakom prawd najważniejszych, jeśli nie zbudujemy suwerennych, całkowicie polskich mediów.

Nie nazwiemy i nie ocenimy wielkości grabieży  majątku ogólnonarodowego, sposobów i mechanizmów rabunkowej polityki finansowo-gospodarczej, stopnia degeneracji polskich instytucji prawno- ustrojowych, przyczyn i konsekwencji zapaści demograficznej, kolonialnej eksploatacji polskich zasobów naturalnych i rolnych, dewastacji polskiej kultury i tradycji narodowej, zmarginalizowania Polski jako podmiotu międzynarodowego, itd. –jeśli nie będziemy w stanie przemówić do Polaków doniosłym, słyszalnym, nieskrępowanym głosem, co jest warunkiem pozyskania Polaków do dzieła odzyskania Polski, Ojczyzny wszystkich Rodaków.

Żeby przemówić do Polaków, żeby móc być przez nich usłyszanym w kraju i za granicą, żeby pozyskać Ich do działań na rzecz pozytywnej przyszłości nas wszystkich, związanych na dobre i złe z Polską - musimy zbudować polskie media, musimy przełamać monopol i totalitarny charakter antypolskiej propagandy, dezinformacji i negatywnej edukacji społecznej!

Zacznijmy od budowy sieci terenowych korespondentów Polskiego Radia Suwerenność!

PZ

więcej: https://suwerenna.wordpress.com/2014/08/06/terenowi-korespondenci-polskiego-radia-suwerennosc/

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031