Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 2150 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Likwidacja, czy trwanie okupacyjnego żydo-systemu III RP ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydo-system IIIRP swoimi barbarzyńskimi dokonaniami wydał już na siebie wyrok. Za świadome i celowe niszczenie Narodu i Państwa Polskiego ten system musimy zlikwidować,

Likwidacja, czy trwanie okupacyjnego żydo-systemu -?, czyli „być albo nie być” dla Narodu i Państwa Polskiego

Z pewnością nie wszyscy dostrzegamy dramatyzm sytuacji społeczno-politycznej naszego narodu i państwa. I nie dla wszystkich hamletowskie „być albo nie być” w kontekście naszego bytu narodowego i państwowego jest pytaniem, którego kategoryczny sens będzie zrozumiały.
Nie ulega jednak wątpliwości, że coraz większa część społeczeństwa odczuwa pogarszającą się systematycznie sytuację materialną i nie dostrzega żadnych perspektyw jej poprawy.
Nawet powszechne w Polsce żydo-media nie są w stanie ukryć czarnej wizji przyszłości dla Polaków i dla naszego państwa. Przecież same żydowskie medialne gadzinówki informują, że:

- system emerytalny ulegnie załamaniu (to oczywiste, bo żydo-rządy zlikwidowały miejsca pracy, stąd rosnące bezrobocie i demograficzna katastrofa),
żydo-władza IIIRP przygotowała ustawę hipoteczną (kilkuset złotowa emerytura za oddanie żydowskim bankom domu, mieszkania),
zostały zlikwidowane: polska produkcja przemysłowa, handel, banki (brak polskich przedsiębiorstw to brak miejsc pracy i brak wpływów z podatków do budżetu państwa, co jest rekompensowane wzrostem podatków pośrednich, czyli dodatkowym osłabianiem koniunktury gospodarczej),
upadają ochrona zdrowia i oświata (brak pieniędzy w budżecie państwa – patrz wyżej),
zlikwidowano Polakom bezpieczeństwo socjalne,
- państwo, czyli rząd, konstytucyjnie pozbawiono mecenatu gospodarczego (art. 220 Konstytucji RP – rząd nie finansuje, nie decyduje, nie ma wpływu na rozwój gospodarczy kraju),
system prawa wymaga naprawy (to ponury żart – prawo nie tylko służy utrzymaniu żydo-systemu, ale zostało zjudaizowane, czyli spotykamy dowolne interpretacje tego samego prawa, przepisu w różnych sądach i instytucjach),
- rośnie zadłużenie kraju oraz indywidualne (kraj bez własnej produkcji musi się zadłużać, 70% obywateli z dochodami na granicy minimum socjalnego również),
zmniejszają się dochody rolników (rolnictwo jest niszczone zgodnie z ustaleniami traktatu akcesyjnego do UE – cel to redukcja gospodarstw rolnych z 1,95 mln do 200 tys., a przecież to gnębieni rolnicy dostarczają nam żywność – utrzymują nas przy życiu),
eutanazja, aborcja, homoseksualizm, gender i tolerancja dla tych wynaturzeń (degeneracja kultury i cywilizacji),
od 2016r. zgodnie z traktatem akcesyjnym do UE zacznie obowiązywać prawo o swobodnym obrocie ziemią (żydowskie banki, czyli tzw. zagraniczni inwestorzy wykupią ją za bezcen, a żadna władza samorządowa nie będzie uprawniona do zablokowania tego procederu),
żydo-władza IIIRP i żydo-władze NRF zaplanowały polsko-niemieckie pojednanie.

 

634569_net14729056_7z16399278Q,Centrum-Dokumentacji-Terroru---Otwarcie-wystawy-o-
Za niemieckie zbrodnie na Polakach w II wojnie światowej Polacy maja powiedzieć: wybaczamy, a Niemcy załatwią tę kwestię słowem: przepraszamy. Na szczęście to pojednanie ma wymiar i charakter wyłącznie żydo-medialny.
Z podobnym aktem pojednania mieliśmy już do czynienia w przeszłości, w listopadzie 1965r., gdy prymas S.Wyszyński wyrwał się ze swoim „przebaczamy i prosimy o przebaczenie”. Pojednanie -? Jakie, z kim -? Słusznie krytykował prymasa W.Gomułka za mieszanie się do polityki, za wybitnie antypolską, antynarodową postawę. Nie wolno zapominać, że do procesu pojednania należy także poddanie się karze oraz naprawa wyrządzonych krzywd – a tego nie było i nie ma ze strony Niemiec. Mamy za to sytuację, że obecna granica na Odrze i Nysie, za sprawą żydo-władz IIIRP, od 1995r. nie posiada traktatowego umocowania – do 1995r. gwarantem tej granicy była Rosja (przed 1990r. ZSRR). Ale granica między Polską a NRF jest zapisana w niemieckiej konstytucji i jest to granica z 1937r. Tak wygląda prawda o polsko-niemieckim pojednaniu w żydowskim wydaniu.

Zbrodnie żydo-władz IIIRP można wyliczać bez końca, co zresztą wielokrotnie na stronie WPS czyniliśmy. Wszystkie wymienione powyżej przestępstwa – tak, bo są to przestępstwa i zbrodnie przeciw Narodowi i Państwu Polskiemu -, popełnili syjonistyczni bandyci, czyli kolejne żydo-rządy IIIRP, pozostające na usługach żydowskiej międzynarodówki z USA, z Wlk.Brytani i z Izraela.

Dzisiaj syjonistyczni bandyci IIIRP (i całego Zachodu) prześcigają się w nawoływaniach do sankcji wobec Rosji, bo ta nie chce dopuścić do zainstalowania atomowych baz zbrodniczego NATO w pobliżu swoich granic, na Ukrainie. Syjonistyczni bandyci czynią, więc ogromne wysiłki wzniecania w Polakach nienawiści do Rosji i do Rosjan. Eskalują wojenne zagrożenie. Jest oczywiste, że cała ta żydowska międzynarodówka marząc o podboju świata, kolejny raz dąży do wywołania kolejnej światowej wojny w Europie, dla której sceną znów maja stać się ziemie Słowian.
Skąd niepohamowana nienawiść syjonistycznego żydostwa do Rosji? Rosja jako jedyna z niewielu państw świata zdolna jest przeciwstawić się żydowskiemu, syjonistycznemu barbarzyństwu Zachodu. I takie wysiłki podejmuje, podejmuje trud obrony ludzkiej cywilizacji, której zagraża zdegenerowany przez żydowską międzynarodówkę Zachód.

Polacy i Rosjanie mają wspólne rachunki krzywd, ale do ich wyjaśnienia nie potrzebujemy żydowskich pośredników, a już na pewno nie potrzebujemy żydowskich podżegaczy wojennych i sekundantów.

Żydo-system IIIRP swoimi barbarzyńskimi dokonaniami wydał już na siebie wyrok. Za świadome i celowe niszczenie Narodu i Państwa Polskiego ten system musimy zlikwidować, a wszystkich jego funkcjonariuszy bezwzględnie wyeliminować z życia politycznego.
Nie możemy dopuścić, żeby w nowej odrodzonej Europie, Europie narodowych państw, polskie interesy reprezentował antypolski, syjonistyczny element żydowski, żeby Polska i Polacy stanowili kolonię dla barbarzyńskiej żydowskiej międzynarodówki z USA i z Wlk.Brytanii.

Nie będzie polskiej Polski, nie będzie polskich władz i polskiej polityki bez oddolnej narodowej samoorganizacji. Ale tę wiedzę posiadają także władze żydo-systemu IIIRP, które nie dopuszczają do istnienie polskich niezależnych mediów, organizacji społeczno-politycznych, eliminują z „demokratycznych” wyborów przeciwników żydo-systemu IIIRP, pauperyzują społeczeństwo, bo wiedzą, że bez pieniędzy nie da się robić polityki. Wszechobecna agentura rozbija oddolne inicjatywy organizacyjne Polaków. Żydowska międzynarodówka zaśmieca nasze życie społeczno-polityczne organizacjami obsadzanymi przez młodych Żydów kreowanych na lokalnych liderów. Tzw. organizacje pozarządowe, będące w istocie obcą, syjonistyczną agenturą, kontrolują i sterują życiem publicznym i politycznym w Polsce. Trwa eliminacja Polskiego Narodu z życia politycznego.
Dlatego musimy być świadomi szczególnej konieczności podjęcia wysiłku samoorganizacyjnego. Nie powinny nas dzielić różnice światopoglądowe, wierzący – nie wierzący – to kwestie bez znaczenia. Nie dzielmy się na zwolenników lub przeciwników jakiegoś modelu gospodarki – i to także nie jest istotne w sytuacji zagrożenia bytu Narodu i Państwa.
Polską politykę muszą realizować wyłącznie Polacy – Słowianie.

 

Dariusz Kosiur

 

 

więcej://suwerenna.wordpress.com/2014/08/02/likwidacja-czy-trwanie-okupacyjnego-zydo-systemu-iii-rp/

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031