Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Ukraiński bandyta – sojusznik rządzących Polską.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Klasa polityczna rządząca aktualnie Polską z nadzieją wita „ukraińskich braci”, potomków banderowszczyzny, w gronie wolnych narodów europejskich.

 

Szowinistyczny, ukraiński bandyta – sojusznik rządzących Polską.

Klasa polityczna rządząca aktualnie Polską – czyli politycznie i materialnie skorumpowana pookrągłostołowa banda hipokrytów- z nadzieją wita „ukraińskich braci”, potomków banderowszczyzny , stanowiących aktualnie  popychadło syjonistycznych ludobójców – w gronie wolnych narodów europejskich.

Pookrągłostołowi hipokryci wyhodowali w swych ograniczonych głowach pogląd o rzekomej historycznej,mentalnej i cywilizacyjnej bliskości Polaków ze środowiskami Prawego Sektora oraz lokajstwem żydowskiej diaspory Ukrainy, czyli przestępczym oligarchiatem  żydowskim, stanowiącym macki decydenckich kręgów syjonizmu światowego.

 Dla  elity światowego syjonizmu, Słowiańszczyzna – jako biegunowo różna koncepcja cywilizacyjo-kulturowa, funkcjonuje jedynie jako łup wojenny, a narody słowiańskie jako jeden z głównych przeciwników w globalnych planach ekspansji. Wynaturzone, syjonistyczne wybraństwo  pozostaje w skrajnej sprzeczności ze słowiańskim mirem. Dlatego wypowiedziano mu wojnę, która ma rozstrzgnąć o ładzie nie tylko środkowo-europejskim, ale i światowym. 

Sprawujące od 25 lat  władzę w Polsce polityczne półgłówki oraz płatne partyjne mafie pookrągłostołowe – PO,PiS, dominująca część SLD i PSL,wszystkie tzw. nowe i stare lewice i prawice  z ich kabaretowymi przywódcami – dla swych partykularnych celów prą pode dyktando USA, Brytanii i Izraela do uwikłania Polski i Polaków w alians z ludobójcami banderowsko-żydowskimi, których rekomendują jako „demokratyczne, proeuropejskie siły odrodzonej Ukrainy”.

W 100 lecie wybuchu I Wojny Światowej, której przebieg i efekty polskie narodowo-demokratyczne i ludowe elity potrafiły spożytkować na restytucję Rzeczypospolitej po 123 latach państwowego niebytu – pookrągłostołowe mafie partyjne usiłują zniweczyć owoce przeszłych pokoleń Polaków, miliony ofiar I i II Wojny Światowej.

Cel dla jakiego to czynią jest marny i nikczemny, jak marne, nikczemne i przestępcze są te schyłkowe gremia rodzimych kompradorów.  

Bandzior z bandziorem, kryminalista z kryminalistą, łotr z łotrem, sprzedawczyk ze sprzedawczykiem zawsze znajdą wspólny język. Dlatego tak  łatwo dogadać się „elitom Magdalenki” z „elitami Majdanu”.

 

PZ

 

Kijowski dziennikarz Bohdan Butkiewicz zaproponował zamordować 1,5 miliona mieszkańców Donbassu

 https://www.youtube.com/watch?v=iZ0YC4Nx0s4

Tłumaczenie na polski:

„[...] Pani zapytała jak tak może być… Tak może być dlatego, że Donbass nie jest po prostu depresyjnym regionem. Jest tam taki wielki kompleks problemów, a najgłówniejszym problemem jest straszna ilość absolutnie niepotrzebnych ludzi. [...] Świadomie o tym mówię. W obwodzie Donieckim mieszka około 4 milionów mieszkańców. Przynajmniej 1,5 miliona ludzi są zbędni. [...] Nie trzeba nam rozumieć Donbassu. Trzeba nam rozumieć ukraiński interes narodowy. A Donbass trzeba po prostu wykorzystać jako zasoby. [...] Co do Donbassu… Nie mam żadnego przepisu co tu można zrobić szybko. Ale najważniejsze co trzeba zrobić w tym momencie, jakby to okrutnie nie brzmiało, istnieje pewny gatunek ludzi, których trzeba po prostu zabić.”

 

więcej: https://suwerenna.wordpress.com/2014/08/02/szowinistyczny-ukrainski-bandyta-sojusznik-rzadzacych-polska/


 

 

KOMENTARZE

 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=iZ0YC4Nx0s4
 • Ciekawe jak to wygląda z punktu widzenia prawa? Prawa polskiego i międzynarodowego.
  Czy aby tym obywatelem nie powinny zająć się odpowiednie trybunały międzynarodowe. A może i sądy krajowe, choćby polskie. Czy nie powinien mieć zakazu wjazdu do Polski? Przecież on żywcem kopiuje pomysły i ideologię Hitlera. Moim zdaniem powinien być ścigany międzynarodowym listem gończym. Jak też liczni jego kumple, bo nie jest tajemnicą że na Ukrainie to jest w modzie i robi się coraz modniejsze.
 • Czyżby propagował "nowe standardy europejskie"?
  DEPOPULACJA?
 • A co na to UE?
  Nie słychać jakoś głosów protestu i oburzenia?
 • @Autor
  Nic dodać nic ująć!

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 19:25:19
  Odwzajemniam
 • WPS
  http://opolczykpl.wordpress.com/2014/08/02/kijowska-presttytutka-plci-meskiej-bohdan-kurwa-bandyta-butkiewicz-nawoluje-do-wymordowania-15-mieszkancow-donbassu/
 • WPS
  Prawy Sektor wsparł Izrael w „walce z terroryzmem” w Palestynie
  W Dniepropietrowsku odbyła się manifestacja wsparcia dla Izraela. Wzięli w niej udział m.in. członkowie żydowskiej społeczności oraz aktywiści Prawego Sektora.
  „Poczułem pewną wspólnotę losów Ukrainy i Izraela. My, tak jak i Izrael, uczymy się jedności, uczymy się kochac i bronić swojego kraju w warunkach wojny z najbardziej podłym i tchórzliwym przeciwnikiem – terroryzmem” – powiedział na konferencji prasowej Jewgienij Giendin, inicjator akcji.
  Na demonstrację przyszły setki ludzi, w tym także zastępca Dmytro Jarosza w Prawym Sektorze, Andrij Denisenko. W rękach trzymał on flagę Izraela.
  „Zastępca Jarosza Andrij Denisenko i inny prawosektorowcy przyszli w Dniepropietrowskie wesprzeć Izrael” – napisał na Facebooku zastępca gubernatora obwodu dniepropietrowskiego Borys Filatow.
  Demonstracja zakończyła się odśpiewaniem hymnu Izraela.
  segodnya.ua/Kresy.pl

  za:http://suwerenna.wordpress.com/2014/08/04/zmijowe-plemie-wraca-na-ukraine/, komentarz, Janko

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728