Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

17 kwietnia, gorąca linia z prezydentem Władymirem Putinem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy możliwe jest stworzenie na terenie Rosji ogólnosłowiańskiego ośrodka medialnego, który mógłby przeciwstawić się globalnej wojnie informacyjnej?

 W czwartek, 17 kwietnia, o godz.12:00 czasu moskiewskiego ( godz.10:00 czasu polskiego)istniała możliwość zadania via internet lub telefon  bezpośredniego pytania prezydentowi Federacji Rosyjskiej, Władymirowi Putinowi w trakcie corocznej gorącej linii. 


Treść pytania jakie zadałem via internet Prezydentowi Rosji, Władymirowi Putinowi

Obecnie oprócz wojny militarnej prowadzona jest przez globalistów także wojna ekonomiczna i informacyjna z krajami słowiańskimi i opowiadającymi się za respektowaniem zasad suwerenności i pokojowego współistnienia w oparciu o poszanowanie prawa międzynarodowego.

Czy możliwe jest stworzenie na terenie Rosji ogólnosłowiańskiego ośrodka medialnego ( m.in. z udziałem przyjaznych Rosji dziennikarzy i działaczy politycznych z Polski, stojących na gruncie suwerenności i i poszanowania interesu narodowego), który mógłby
przeciwstawić się globalnej wojnie informacyjnej prowadzonej przez anglosaskie i syjonistyczne media światowe?

Paweł Ziemiński
Polska
Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej


więcej: //wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/16/17-kwietnia-goraca-linia-z-prezydentem-fr-wladymirem-putinem/

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Bardzo ciekawa koncepcja i...
  oby Prezydent Putin coś takiego powołał do życia.
 • Tak ciekawa. Już od dawna Russia Today na Youtube
  wielokrotnie przekracza CNN w popularności.
 • ---------- póki co ::)))
  https://www.youtube.com/watch?v=eve9R4wYLIU
 • WPS
  http://player.rutv.ru/iframe/video/id/788910/sid/test/start_zoom/true/showZoomBtn/true/isPlay/true/

  http://player.rutv.ru/iframe/video/id/788911/sid/test/start_zoom/true/showZoomBtn/true/isPlay/true/

  http://player.rutv.ru/iframe/video/id/788912/sid/test/start_zoom/true/showZoomBtn/true/isPlay/true/

  http://player.rutv.ru/iframe/video/id/788914/sid/test/start_zoom/true/showZoomBtn/true/isPlay/true/
 • @stanislav 20:19:59
  Bardzo dobra i ciekawa inicjatywa.

  Być może warto byłoby podjąć także (forum) dyskusję cywilizacyjną na bazie słowiańskiej odrębności.

  Obecnie mamy ciągłe zarzuty, że Rosja dąży do odbudowy imperium, a to oczywista oczywistość.
  Imperium jest wyrazem odrębności cywilizacyjnej. Czy sama Rosja - jest w stanie realizować własną ideę cywilizacyjną?
  Mam wątpliwości. idee Dugina - to za mało i nie są funkcjonalnie pełne.
  Natomiast wypracowanie stanowiska słowiańskiego - z polską odrębnością, a może raczej odrębnością (rodzajem federacji ideowej) względem zachodnich krajów słowiańskich - ma większe perspektywy powodzenia.
 • Rosjanie w przeciwieństwie do innych nacji , objętych planami nowego światowego porządku nie czekają jak im śmierć
  zapuka do okien, lecz po pamiętnych wydarzeniach utraty gruntu pod nogami pod rządami Gorbaczowa i wiecznie pijanego Jelcyna wyciągnęli wnioski z własnych współczesnych negatywnych doświadczeń i nawiązując do wcześniejszych pozytywnych zwycięskich wojennych doświadczeń w krótkim czasie pod wodzą prezydenta Putina osiągnęli rozwój i postęp. Ubogacili się też w wymyśloną na Zachodzie wiedzę w postaci prowadzenia metodami niezbrojnymi współczesnej wojny- wojny informacyjnej, którą przejęli dla siebie i przystosowali wykorzystując tę broń, odwracając ją w kierunku przeciwnika, osiągając na tym polu niewyobrażalne powodzenie. Duża w tym zasługa ludzi -byłych wojskowych, którzy zgromadzeni wokół inicjatywy tzw. Koncepcji Społecznego Bezpieczeństwa tę tajną wiedzę zgłębili i rozpropagowali, uświadamiając ludziom ewentualne skutki ich bezmyślności prowadzącej do ich na niespotykaną dotąd skalę zaplanowanej przez Zachód dla Rosji klęski w ramach wcześniej już przeze mnie w postach na tym portalu omawianych planach / Dullesa/ projektach /harwardzkim i houstońskim/ zmierzających do fizycznej likwidacji Rosji i Rosjan, a w zasadzie wszystkich Słowian.

  http://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/04/najwieksze-zagrozenie-dla-czlowieka-czlowiek/#comment-77766

  http://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/04/najwieksze-zagrozenie-dla-czlowieka-czlowiek/#comment-77791

  No cóż my Polacy pierwszą bitwę z syjonistyczną bestią już przegraliśmy -Rok 1989 przejęcie władzy w Polsce przez "steropianowców". Teraz jako naród zamiast odrobić straty i się przegrupować i przeorganizować, tkwimy w chocholim tańcu pod muzykę serwowaną nam przez naszych oprawców będących marionetkami międzynarodowej mafii i ich usłużnymi agenturalnymi rezydentami na nasz kraj /unijny barak. Jeśli się nie obudzimy to będzie po nas. Niektórzy mówią, iż my przecież nic nie możemy. Nieprawda tak mówią nasi wrogowie, by nas zniechęcić i zdemoralizować oraz osłabić nasze morale.

  Nie mamy co liczyć na naszą generalicję /może poza nielicznymi wyjątkami : śp. generał Sławomir Petelicki , generał Piotr Makarewicz/ w swej megalomanii żyjącą w matrixie skupioną w klubie generała w pełni samo zadowoloną ze swojej sytuacji, bez troski o Polskę i Polaków. Wojsko nasze po 1989 r. wykorzystywane za granicą do realizacji bandyckich , imperialistycznych celów też w perspektywie rozwoju wydarzeń w kraju nawet gdyby się psychicznie przemogło i zaczęło służyć Polsce i Polakom też nie zdąży na czas, by w razie czego się dyslokować i przyjść nam z pomocą. Powtórzy się wariant znany nam z historii w postaci armii Andersa, która wszystkich wyzwalała poza Polską i Polakami.

  Polscy kibice muszą też się otrząsnąć z letargu i uświadomić sobie, iż są wykorzystywani przez tzw. Ruch Narodowy, który tak naprawdę patrząc od strony jego kierownictwa nie jest polski. Przypomnę słowa , które na temat kibiców powiedział śp. generał Sławomir Petelicki, pod którymi ja również się podpisuje :

  https://www.youtube.com/watch?v=mL9R8HwTROY

  Chwała generałowi Petelickiemu. Generał powiedział piękne zdanie o kibicach ; Kibice to ludzie honoru. W pełni się z tą wypowiedzią zgadzam i ją popieram. Sława Kibice.

  Polscy kibice!!! nie dajcie się sprostytuować i wykorzystać cwaniaczkom spod sztandaru Ruchu Narodowego, którzy z Polską i Polakami nie wiele mają wspólnego.

  Rodacy !!! niektórzy mówią : nie nasz cyrk i nie nasze małpy. Tak mówią nasi wrogowie i kłamią, by nas psychologicznie rozbroić i zrobić z nas swoich niewolników. Nie pozwólmy im na to . Polska to nasza ojczyzna , a małpami w Polsce są oni.
 • @detektywmjarzynski 15:16:01
  Polemiczne względem mojego stanowisko Andrzeja Szuberta / Opolczyk.pl wobec śp. generała Sławomira Petelickiego i polskich kibiców :

  http://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/15/bandyci-jewrosrajdaniarze-uzurpatorzy-lapska-precz-od-slowianska-i-republiki-donieckiej/#comment-78439

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728