Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
576 postów 2131 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Ukraina – rebelia syjonistów cz.2/3

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Syjoniści ukraińscy oraz ich zachodni mocodawcy nie dotrzymali warunków porozumienia dokonując, po kilkunastu godzinach od jego podpisania, zamachu na urząd prezydenta.

 Syjonistycznemu bandytyzmowi trzeba w końcu skutecznie postawić tamę.

21 lutego 2014r. prezydent W.Janukowycz (legalnie wybrany w 2010r. – demokratyczny wybór uznała UE)  podpisał z przedstawicielami syjonistycznej rebelii, w żydo-mediach nazywanej demokratyczną ukraińską opozycją, oraz z przedstawicielami UE w osobach ministrów SZ NRF, Francji i Niemiec porozumienie dotyczące warunków zakończenia rebelii. Syjoniści ukraińscy oraz ich zachodni mocodawcy nie dotrzymali warunków porozumienia dokonując, po kilkunastu godzinach od jego podpisania, zamachu na urząd prezydenta. Jak dowiedzieliśmy się z konferencji prasowej nie udało się jednak rebeliantom zamordować W.Janukowycza, który w świetle prawa pozostaje nadal legalnym prezydentem Ukrainy.

Wiele wskazuje na to, że obecne działania W.Janukowycza, a także wiernych mu dowódców wojsk, przy politycznym wsparciu Rosji stojącej na gruncie legalizmu politycznego, co syjonistyczny Zachód prezentuje zawsze jako standardy zachodniej demokracji, zmierzają do powrotu do momentu po podpisaniu porozumienia z rebeliantami, czyli do sytuacji z dnia 21 lutego 2014r.

Nie będzie przesadnym optymizmem wniosek, że obecne działania W.Janukowycza mają szansę powodzenia. Należy życzyć prezydentowi W.Janukowyczowi pomyślnej realizacji jego zamierzeń.Popieramy także ukraińską politykę Rosji. Syjonistycznemu bandytyzmowi trzeba w końcu skutecznie postawić tamę.


więcej:

//wiernipolsce.wordpress.com/2014/02/28/ukraina-rebelia-syjonistow-cz-23/

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031