Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 2150 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Zawiadomienie o zamiarze popełnieniu przestępstwa przez prezydent miasta Łodzi Hannę Zdanowską i europosła Jacka Saryusza-Wolskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wzywa się publicznie instytucje i organy państwa odpowiedzialne za przestrzeganie porządku konstytucyjnego i prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej do podjęcia stosownych czynności.

 W piątek 21 lutego 2014 r, pani Prezydent miasta Łodzi Hanna  Zdanowska oraz przedstawiciele władz miasta oraz wybrany przez część Łodzian pan eurodeputowany Jacek Saryusz-Wolski wzięli udział na Placu Wolności w Łodzi,  w tzw. Wiecu Solidarności z Ukrainą.

Wyrażając zgodę na zorganizowanie i uczestnicząc  w wiecu z udziałem  ukraińskich organizacji  jawnie popierających szowinistyczną ideologię, terroryzm polityczny, szerzących nienawiść narodowościową oraz opowiadających się za rewizją polskich granic w/w funkcjonariusze publiczni naruszyli najprawdopodobniej prawo Rzeczypospolitej Polskiej określone w ustawach:

 

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 2 kwietnia 1997 r.

Art. 13.

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r.

Kodeks karny

Art. 129.

Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

Wzywa się publicznie instytucje i organy państwa odpowiedzialne za przestrzeganie porządku konstytucyjnego i prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej do podjęcia stosownych czynności.

Zarząd Stowarzyszenia

Wierni Polsce Suwerennej

oraz obywatele RP, mieszkańcy Łodzi i osoby popierający publiczne zawiadomienie o zamiarze popełnieniu przestępstwa

 

Załącznik:

https://www.youtube.com/watch?v=NPz41wCJUaA

 

więcej://wiernipolsce.wordpress.com/2014/02/22/zawiadomienie-o-zamiarze-popelnieniu-przestepstwa-przez-prezydent-miasta-lodzi-hanne-zdanowska-i-europosla-jacka-saryusza-wolskiego/

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031