Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Płk. R.Kukliński – kolejny renegat na pomnik

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj, 21.02.2014, sejm żydo-reżimu III RP uchwalił

 Dzisiaj, 21.02.2014, sejm żydo-reżimu III RP uchwalił:

 

 

W 10. rocznicę śmierci płk. Ryszarda Kuklińskiego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża najwyższe uznanie dla działań pułkownika, którego poświęcenie przysłużyło się obaleniu w Polsce komunizmu i utrzymaniu światowego pokoju zagrożonego ofensywnymi planami militarnymi Związku Radzieckiego. Kierując się dobrem Polski i Polaków, nie zważając na niebezpieczeństwa, Ryszard Kukliński odważnie przeciwstawił się komunistycznemu reżimowi, stając w jednym szeregu z bohaterami walk o polską niepodległość.

0001301BCVD84TUS-C102

więcej:

//wiernipolsce.wordpress.com/2014/02/21/plk-r-kuklinski-kolejny-rnegat-na-pomnik/

 

 

 

KOMENTARZE

 • WPS PRODUCTION
  http://www.youtube.com/watch?v=-XEM8Aip39o
 • Nadaje się do profanacji Wawelu jak katastrofalna paralizbonskiego współojca i warszawskiego nie a nawet ratyfikatora traktatu U
  sławetnego między inn. wstrzymaniem ekshumacji sw Jedewabnem, swynalazkiem "naswzosci" wojny z Irakiem i jej wsparciem popisowo gebelswowskimi kregami poodejrzeń i gruntowym na koalicjantów hakiem oraz jego damą dla kopulacji in vitro łaskawą
  Kukliński po dlugim zeglarskim urlopie od patriotyzmu nam zostal dany z laski CIA na bohatera kontynuacji demontażu PRL i ZSRR inicjowanej przez Izaaka Fleischfarba vel Jozefa Światło gdy te twory frankistowskio marksistowsko stalinowsko bermanowskie spełniły swe historyczne role w sjonistycznej kolonizacji Palestyny a do innych byly malo przydatne
 • Zdrajcy na Wawelu...
  zdrajcy na pomnikach... Taka jest niestety dzisiejsza Polska bez Boga.
 • -------- na majdanie - odprawioną mszę !!
  ----- a zawodziło tam !! zawodziło !! żydoską nutą -JAK u NAS onegdaj !! -WATYKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA ---------DZIAŁA !!!
 • Kolejny renegat na portalu Neonu
  Przykro czytać teksty, w których nienawiść zniewala umysł.
  A z takim właśnie tekstem mamy do czynienia.
  Z drugiej strony to dobrze, ze tekst właśnie tutaj się ukazał, bo mogę się do niego odnieść.
  Na witrynę WPS mam bowiem wstęp wzbroniony. Ot takie standardy WPS.
  Jeśli jednak Kukliński był renegatem, jak uważa autor tekstu, to proponuję autorowi tekstu równie szczerze ujawnić kim był według niego Jaruzelski?
  Bo to właśnie kiedyś Jaruzelski zadał retoryczne pytanie"Jeśli Kukliński był patriotą, to kim my (w sensie ja) byliśmy?"
  Dla mnie pytanie Jaruzelskiego nie było retoryczne.
  Jaruzelski był i pozostał zdrajcą.
  A Kukliński był patriotą i taką pamięć o Nim zachowuję
  Uważałem tak kiedyś i uważam tak nadal.
  I nie kryje się pod pseudonimami.
  Marek Ludwikiewicz - b. przewodniczący Międzynarodowego, Polonijnego Komitetu na rzecz Uniewinnienia i pełnej Rehabilitacji płk Ryszarda J. Kuklińskiego działającego w latach 1993-1998 z siedziba w Orlando, na Florydzie.
 • @lmark 13:44:08
  Witam. Nie warto dyskutować z oszołomami, bo mozna podzielić ich poglądy!!! Zdrajca Jaruzelski sam się tak określił i był to namiestnik Moskwy i KGB!!! W sejmie poseł Girzyński z PIS powiedział komuchowi Iwińskiemu, że to Jaruzelski firmował okrągły mebel a stan wojenny był projetowany od marca 81, gdy pobito Rulewskiego w Bydgoszczy!!! Ten ruski żołnierz w polskim mundurze przez 7 lat, mając pełnię wadzy, nic nie robił, aby zreformować gospodarkę i Polskę! Za przyzwoleniem bolków, michników, geremków, itp. swołoczy, rozkradziono nasz kraj i wybrańcy się uwłaszczyli z Tusk Vision Network została zbudowana za kasę z FOZZ!!!
 • @zibi 14:02:12
  ------ MANIPULACJA jest tak nieprawdopodobna -że nie rozeznasz się człowieku -- jedyny ślad , którym należy podążać to !! KTO W RACHUNKU CIĄGNIONYM jest --BENEFICJENTEM

  -Polska bohaterami stoi -szkopuł w tym !!! że jesteśmy już LANDEM
 • Za "renegat"
  W pełni zasłużyłeś na ksywkę "MAŁPISZON" a Twoje przekonania o rzekomym demaskatorstwie i realizmie są tak złudne jak wizja Atlantydy.
 • @nana
  Nana się pyta:
  "Jeżeli ów Kukliński takich wspaniałych czynów dokonał, to dlaczego Polska nie jest krajem silnym, kwitnącym, bogatym, z paro milionową armią?"

  Odpowiadam Wyspiańskim "Miałeś chamie złoty róg, został ci się jeno sznur".

  Ot i masz Nano odpowiedź.
 • @nana 10:33:14
  Lepszy na wolności kęsek lada jaki niźli w niewoli przysmaki.


  Jak można zdradzić zdrajców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031