Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Władze Łodzi chcą z Tadeusza Kościuszki zrobić banderowca !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polityczny bełkot ponad podziałami – jednoczący Tuska, Kaczyńskiego, Palikota, Kowala, Saryusza-Wolskiego….wyznaczył standardy także pomniejszym poprawnym politycznie funkcjonariuszom polityki i nauki.

 Bezrozum, polityczna głupota i karne podporządkowanie się terroryzmowi politycznej poprawności jaką usiłują narzucić Polakom anglosasko-syjonistyczne media, jak się okazuje nie jest udziałem wyłącznie tzw. grabieżczej „klasie politycznej” III RP zrodzonej z magdalenkowego przekrętu.

Polityczny bełkot ponad podziałami – jednoczący Tuska, Kaczyńskiego, Palikota, Kowala, Saryusza-Wolskiego…., który udzielił się także części lewicy ( pewien umiar wykazał w sejmie Miller, a jedyny rozsądny głos jaki słyszałem, to wypowiedź Stanisława Cioska ) – wyznaczył standardy ( ulubione euro bełkotliwe słowo) także pomniejszym poprawnym politycznie funkcjonariuszom polityki i nauki.

W mojej rodzinnej Łodzi po wstępnej grze miłosnej z banderowszczyzną i majdaniarskimi anarchistami pod Biblioteką Główna UŁ, z udziałem rektora Uniwersytetu Łódzkiego, prof. Włodzimierza Nykiela

( tego samego, którego studentka, entuzjastka „pomarańczowej rewolucji”, którą chciano wzorem Majdanu zafundować na Białorusi, jesienią 2012 r. w trakcie otwartej konferencji koła naukowego, na którą zostałem w gronie kilku osób oficjalnie zaproszony, wezwała policję na teren Uniwersytetu Łódzkiego, aby nie dopuścić do wolnej wymiany poglądów nt. demokracji i suwerenności Białorusi,  oczywiście nie w myśl poglądów Sorosa i Brzezińskiego)

władze miasta ( ale kto konkretnie, i z czyjego pozwolenia, i dlaczego za pieniądze mieszkańców Łodzi? ) zapowiedziały na jutro, tj. piątek 21 lutego 2014r. wiec solidarności z Ukrainą.

Jest to chwilowe i jakże tragikomiczne zwycięstwo ludobójczej, antypolskiej idei Doncowa, Bandery i Szuchewycza.

Kiedy nastąpi opamiętanie w tej pomroczności majdaniarskiej, kiedy skończy się ten kompromitujący marsz obłędu nawiedzonych hipokrytów politycznych oraz zwykłych wykształconych głupców?!

PZ

 

 

 

Łódź solidarna z Ukrainą. W piątek wiec na placu Wolności

 

W piątek na placu Wolności w Łodzi odbędzie się wiec poparcia dla protestujących na ukraińskim Majdanie, którzy domagają się m.in. odejścia prezydenta Wiktora Janukowycza. Akcję “Łódź solidarna z Ukrainą” organizują władze miasta. Początek wiecu o godz. 19.

“Pokażmy solidarność z naszymi przyjaciółmi na Ukrainie. Tego dnia Tadeusz Kościuszko też będzie Ukraińcem. Na łódzkim Majdanie Wolności damy znak naszym sąsiadom, że w tych trudnych chwilach jesteśmy z Nimi” – czytamy w zapowiedzi organizatorów.

Na razie udział w wydarzeniu zadeklarowało ponad 500 osób. Więcej informacji znajdziesz na Facebooku:Łódź solidarna z Ukrainą

Będzie to już drugi wiec poparcia dla Majdanu organizowany w tym tygodniu w Łodzi. W środę z protestującymi w Kijowie łączyli się studenci i pracownicy Uniwersytetu Łódzkiego. Zobacz: Wiec solidarności z Majdanem w Łodzi [ZDJĘCIA]

 

 

Za: //www.dzienniklodzki.pl/artykul/3340043,lodz-solidarna-z-ukraina-w-piatek-wiec-na-placu-wolnosci,id,t.html#czytaj_dalej

 

Wiec solidarności z Majdanem w Łodzi

Studenci i pracownicy Uniwersytetu Łódzkiego wzięli udział w łódzkim wiecu solidarności z protestującymi na kijowskim Majdanie. Wiec “Solidarni z Majdanem” odbył się w środę (19 lutego) wieczorem, pod Biblioteką UŁ.

Wiec zorganizowany został przez Uniwersytet Łódzki. Jak podkreśla Tomasz Boruszczak, rzecznik uczelni, pomysł narodził się spontanicznie, pod wpływem medialnych doniesień z Kijowa, gdzie ukraińskie siły bezpieczeństwa ścierają się z protestującymi obywatelami. RELACJA NA ŻYWO Z MAJDANU. ZOBACZ CO DZIEJE SIĘ NA UKRAINIENa wiecu były ukraińskie i polskie flagi, niektórzy uczestnicy przynieśli ze sobą przekreślone wizerunki prezydenta Ukrainy – Wiktora Janukowycza. W tłumie dostrzec można było hasła: “Nie jesteśmy terrorystami” i “Wolność to nasz wybór”. Wśród obecnych pod Biblioteką UŁ nie zabrakło też Ukraińców. Wielu z nich studiuje i pracuje na łódzkiej uczelni. Jednym z reprezentantów władz uczelni był też prof. Włodzimierz Nykiel,rektor Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Za://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3338887,wiec-solidarnosci-z-majdanem-w-lodzi-zdjecia,id,t.html

 
 
 
więcej:

//wiernipolsce.wordpress.com/wp-admin/post.php?post=10964&action=edit&message=6&postpost=v2
 

 

KOMENTARZE

 • Plują na mogiły
  200 tys. zakatowanych przez bandziorów Polaków na Kresach.

  Uważam, że jest piękna okazja na stwierdzenie who is who, bo się dekonspirują.
 • APEL ANNY WALENTYNOWICZ O BOJKOT WYBORÓW
  Nic się nie zmieni dopóki CIEMNY LUD będzie chodził na wybory i kolaborował z tym systemem władzy antypolskiej,antyobywatelskiej i antydemokratycznej .Stefan Michał Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com


  RomanK powiedział/a
  2014-02-18 (wtorek) @ 03:08:38
  ad 40…
  Wielki masowy Ruch Polakow moze sie tylko i wylacznie skupic wokol wielkiej masowej akcji!
  TYLKO i wylacznie -Odmowa Posluszenstwa, podporzadkowywania sie wladzy sprawia , ze TA WLADZA od tej chwili nie ma= ani JAK….ani KIM rzadzic. Oprawcom i Uzurpatorom Narod musi powiedzic Nie..a to objawi sie tylko i wylacznie pod postacia Wielkiego Bojkotu Farsy- jakimi sa od 1990 roku kazde jedne tzw, dla kpiny “wybory”!
  Prosze zauwazyc, ze tzw Sierpniowe Strajki, nie byly niczym innym tylko masowym Bojotem ,ktory przeorganizowano w to co bylo pod reka..mniejsza -czy to bylo spreparowane celowo przez sluzby – czy nie.
  Nauczeni doswiadczeniem wiemy- ze takie cos jest mozliwe!
  Wiemy tez ,ze Uklad Trzymajacy Wladze zgral ostatnie garnitury swoich pacynek!
  Nawolywanie do organizacji wokol wyborow jest aktem nie tyle infantylizu politycznego- czy idiotyzmem, ile daleko idacej wspolpracy z obecna wladza, gdyz opierajac sie na istniejacym Systemie i Ordynacji, kazda jedna akcja zakonczy sie tak -jak zaprojektowal ja system.
  Bojkot Powszechny..prowadzony na roznych plaszczyznach i formach..czy to dewocyjnych- czy laickich jest pewnego rodzaju plaszczyzna- na ktorej moze dojsc do zorganizowania sie narodu w masowy Ruch, laczacy wiele roznorodnych ugrupowan i formacji politycznych i spolecznych.O roznych orientacjach i denominacjach.
  Prosze pamietac ,ze Bojkot to Organizacja…!!!!! Ize Bojkot sam wyloni swoje elity i przywodcow!
  To Zorganizowana Swiadoma i Obywatelska Akcja Protestu przeciwko samowoli wladzy i uzurpatorskim antynarodowym Rzadom Xenokratow Jewropejskich!
  BOjkot ma doprowadzic do:
  Przywrocenia podmiotowosci suwerena Narodowi Polskiemu i przywrocenia mu zdolnosci decydowania o Wlasnym Losie!!!!!.
  Dokona sie tego poprzez:
  1Zadania Nowej Ordynacji wyborczej i wolnych ROWNYCH i bezposrednich wyborow!
  2. Wylonienia w takich wyborach wladz reprezentacyjnych i wiarygodnych a przedewszystkim ….Polskich!
  To wszystko!
  Dwa punkty to caly Program Bojkotu obecnego Bandycko Zlodziejskiego Ukladu Frymaczacego Polska i przyszloscia Polakow!
  Dwa postulaty..i nic wiecej! TO glowny cel Bojkotu! i jego organizacji Narodu Polskiego w struktury terytorialne i ogolnokrajowe! Ktore pozwola na wylonienie nowych kandydatow do wladz przedstawicielskich!
  Nowo wylonione Wladze same z delegacja Narodu Polskiego dokonaja korekty obowiazujacego Ustroju Politycznego Polski…poprawek Konstytucyjnych przywracajacych suwerennosc Polsce, i radykalna reforme Sadownictwa i Prokuratury! w pierwszej kolejnosci, Sady i sedziowie , palestra i prokuratury!
  W Polsce musza zostac te instytucje poddane radykalnej i ostrej lustracji w drodze wybieralnosci Sedziow i Prokuratorow..tak- jak jest w krajach demokratycznych i obywatelskich!
  Przywrocic nalezy w sadownictwie instytucje Wybieralnych Zaufanych Law Przysieglych Obywatelskich.
  Oraz innych postulatow, jakie wyloni nowy zorganizowany wg wlasnej woli Narod Polski.
  Z ktorych sam zglaszam powolanie instytucji Narodowego BVanku Polsiego z pelnym i wylacznym prawem emisji pieniadza ! Prokuratorii Generalnej i Instytucji Skarbu Narodowego,,jako organu dbajacego o majatek narodowy Polski i jako instytucji kasacyjnej praw i obowiazkow dot wlasnosci, przejmowania wlasnosci i kasacji ksiag wieczystych i wprowadzenia z powrotem do obrotu przez zakladanie nowych ksiag dot nieruchomosci w tym najwazniejszego obrotu ziemia oraz osobno prawami gorniczymi.
  Prosta i jasna jak slonce sprawa. Bojkot!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031