Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

“Unijna demokracja” na polskiej wsi, czyli przypadki Bogdana Dziubały

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Reportażem tym rozpoczynamy cykl poświęcony dokumentacji bezprawia i eksploatacji Polaków pod hasłem transformacji ustroju polityczno-prawnego zapoczątkowanego układem okrągłego stołu

W dnia 16 grudnia 1991 roku Polska podpisała tzw.Układ Europejski, czyli układ stowarzyszeniowy ze Wspólnotami Europejskimi. Jednym z najistotniejszych elementów Układu Europejskiego zgodnie z jego art. 68  była tzw. harmonizacja prawa polskiego i unijnego. Oznaczało to daleko idące konsekwencję dla polskiej gospodarki, dla polskiej własności, a także dla indywidualnych losów Polaków, a także dla naszego bytu narodowego.

Poniższy reportaż pokazuje losy polskiego chłopa i przedsiębiorcy rolnego dotkniętego “niewidzialną ręką”  polskiego porządku prawnego zharmonizowanego z jego unijną wykładnią i praktyką.

Reportażem tym rozpoczynamy cykl poświęcony dokumentacji bezprawia i eksploatacji Polaków pod hasłem transformacji ustroju polityczno-prawnego  zapoczątkowanego układem okrągłego stołu, a następnie kontynuowanego w okresie stowarzyszeniowym z Unią Europejską i w końcu po aneksji Polski do struktur instytucjonalnych i ” unijnego porządku prawnego”.

Inicjując ten cykl zapowiadamy jednocześnie proces działań prawno-politycznych w celu odzyskiwania należnych odszkodowań oraz domagania się ukarania winnych przestępstw wobec mienia i dobrego imienia Polaków. 

 

PZ

//www.youtube.com/watch?v=f9wsxcZa2oc

 

więcej://wiernipolsce.wordpress.com/2013/12/01/unijna-demokracja-na-polskiej-wsi-czyli-przypadki-bogdana-dziubaly/

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031