Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

1 000 000 wejść na wiernipolsce.wordpress.com

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podstawą wszelkich działań jest wiedza i organizacja, a tego nie zdobędziemy w marszu

 Musimy zdać sobie sprawę, że bez stworzenia medialnej przeciwwagi dla mediów żydo-systemu nie odzyskamy dla Polski suwerenności, ani władzy dla Narodu i nie zbudujemy politycznej narodowej świadomości. Marsze Niepodległości są ważne – integrują, łączą emocjonalnie, pokazują i nam i żydo-władzy, że sprzeciw Polaków przeciw okupacyjnemu żydo-systemowi nieustannie wzrasta. Jednak gorące serca i umysły, szczere intencje maszerujących, przy braku politycznej świadomości nie mogą dać pożądanych i oczekiwanych rezultatów. Agentura żydo-systemu czuwająca nad naszym pochodem do Niepodległości jeszcze raz zaprowadzi nas w to samo miejsce, w którym, za jej sprawą, znaleźliśmy się 4 czerwca 1989r.

Podstawą wszelkich działań jest wiedza i organizacja, a tego nie zdobędziemy w marszu.

To, co pozytywnie odróżnia narodową politykę, narodowego polityka, nacjonalistę, od wszelkiej maści trybunów powołujących się na patriotyzm, a w Polsce także na patriotyzm występujący z nieodłącznym hasłem „Bóg, Honor, Ojczyzna”, to przede wszystkim umiejętność analitycznego myślenia o polityce, myślenia w kategoriach racjonalizmu i pragmatyzmu w interesie narodu i państwa. Umiejętność ta jest niezbędna, pozwala, bowiem na określenie wszystkich rzeczywistych sił politycznych działających na szkodę lub wbrew interesom narodu i jego państwa. Brak takiej umiejętności u polityka, a w dzisiejszych czasach eliminowanie nacjonalistów z przestrzeni publicznej przez szowinizm syjonistycznej poprawności politycznej, skutkuje korzystnie dla wszelkich wrogów narodu i państwa poprzez społeczną inercję polityczną i niemożność samoorganizacji narodu, często nie rozumiejącego zagrożeń dla własnego bytu i nie potrafiącego określić priorytetowych celów własnej polityki.

   

Dariusz Kosiur

więcej: //wiernipolsce.wordpress.com/2013/11/15/1-000-000-wejsc-na-wiernipolsce-wordpress-com/

 Statystyki

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031