Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Wezwanie wolnych obywateli Słowacji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma alternatywy dla odzyskania suwerenności przez zniewolone narody Europy Środkowej

Wzbiera fala buntu narodów ograbionych przez światowy syjonizm w ostatnim ćwierćwieczu w Europie Środkowej. Ta tykająca coraz wyraźniej bomba umieszczona jest pod stołami tzw. "negocjatorów ", którzy systematycznie okradali i okradają narody środkowo-wschodniej Europy, a część z nich wepchnęli do Eurołagru zwanego Unią Europejską( nie udało się tego dokończyć jedynie w Rosji, Białorusi i daj Boże na Ukrainie).

Odzyskanie suwerenności i złamanie brukselskiego dyktatu zarządzanego przez syjonistyczne centra, to jedyna droga ratunku dla narodów ( głównie słowiańskich) niszczonych w drodze miękkiego podboju.

Jest nadzieja na sukces odzyskania suwerenności, gdyż światowy żydo-kapitalizm zadławił się .także we wcześniej podbitych krajach tzw. Zachodu w związku ze swoją zachłąnnością i pasożytnictwem.

Dążące do odzyskania suwerenności narody nie powinny dać się jednak sprowokować do działań na oślep, według scenariuszy syjonistycznych prookatorów - często udających "nacjonalistów" i "oburzonych patriotów ".

 

//www.youtube.com/watch?v=IOVx8wRyFyY

 

więcej: //wiernipolsce.wordpress.com/2013/10/20/wezwanie-wolnych-obywateli-slowacji/

 

KOMENTARZE

 • Wierni Polsce Suwerennej
  http://www.youtube.com/watch?v=TlmuIEMIJd0
 • @stanislav 21:38:39
  http://www.youtube.com/watch?v=IOVx8wRyFyY
 • @stanislav 21:46:09
  W dziejach ludzkości nigdy nie dochodziło do radykalnych zmian bez rozlewu krwi. Lecz w 1980 roku coś się zmieniło i zamiast krwi posypały się postulaty. Pomimo naganiaczy do siłowych rozwiązań, rozsądek zwyciężył. Teraz, jeśli chcemy, aby demokracja była demokracją a zmiany w kraju miały miejsce na drodze pokojowej. Musimy wpisać do konstytucji prawdziwą domenę równowagi dla podmiotu człowieka i ludu tworzącego demokrację, czyli prawdziwą równowagę daje liczba parzysta 4 i nowa domena jest "czwór-władzą". Obecna równowaga na trzech filarach pasuje do przedmiotów stałych lub stojących w miejscu zwierząt. Więc zero tolerancji dla parzystej roli liczby 3 zapisanej w Konstytucji, może naprawić wielowiekowy błąd matematyczny:)
  Pozdrawiam
 • @stanislav 21:46:09
  Jednak musimy Polakom coś konkretnego zaproponować, aby to spróchniałe badziewie przewróciło się we właściwym kierunku: http://nikander.neon24.pl/post/100500,dokumenty-programowe-ugrupowania-twoja-godzina
 • @nikander 22:35:28
  Pełna zgoda. Program i kadry przede wszystkim. Dlatego życzliwie obserwując Pana wysiłki obiecujemy włączyć się i współdziałać, gdyż jedynie w rozroście sieci programowej i praktycznej współpracy Polaków widzimy drogę do odzyskania suwerenności.

  Żadne JOWizny ( czyt. zwodnicze lewizny nawiedzonych "liberałów"), żadne manifestacyjne Marsze i Apele oraz wpychanie Polaków w zaścianek "misjonarstwa ( na Wschód pod hasłem antyrosyjskości, a na Zachód pod hasłem ewangelizacji Europy) nie mogą obłudnie zastępować programowej, pozytywistycznej pracy Polaków.

  Sekciarstwo: smoleńskie, liberalne, katolicko-narodowe, trockistowsko-lewackie, new age-owskie, to jedynie różne twarze lichwiarsko-syjonistycznej manipulacji świadomością Polaków i narzędzia wytracania energii narodowej na zwodniczych ścieżkach bezpłodnej szamotaniny.

  Tylko nowoczesna, narodowo-ludowa, płaszczyzna Suwerennej Polski. Oparta na wypracowanym programie narodowej odbudowy państwa polskiego za pomocą środowiskowej i lokalnej samoorganizacji Polaków różniących się w niuansach społecznej wrażliwości, ale podzielających niezbywalny kanon prorozwojowych, historycznie potwierdzonych aksjomatów: solidaryzm narodowy - suwerenność finansowa - maksymalna samowystarczalność gospodarcza-stabilizacja demograficzna- suwerenność polityczna wewnętrzna - międzynarodowa suwerenność w oparciu o poszanowanie zasad równoprawności i wzajemności - aktywność Polski i zdolność do globalnej współpracy.
 • @stanislav 11:46:33
  Wielu agentów, tak pisze - też w sutannach, lub z Matką Boską w klapie, czy krzyżem, bezkarnie manipuluje świadomością o zasadach równoprawności i wzajemności, która nie ma nic wspólnego z prawdą, lecz faktycznie wpuszcza Polaków w maliny. Każdy człowiek jest inny jak jego charakter, linie papilarne, siatkówka oka, czy kod DNA, czy zmysły itp.
 • @goodness 12:13:36
  Nie bardzo zrozumiałem pana(i) intencje? Albo rozum u mnie za mały, albo kwantyfikator u pana(i) za duży? :)
 • @stanislav 11:46:33
  ---- już mogę się uśmiechnąć -LATA CAŁE walczyłam będąc opluwaną wyzywaną etc.-- o taką świadomość jaką zaprezentował Autor w tym konkretnym poście -- wzruszyłam się wręcz , że jest w tym moim biednym kraju KTOŚ ! kto rozumie dokładnie POLSKĄ RACJĘ STANU - tak samo jak ja ją rozumiem / mam nadzieję,że Autor politycznie może dużo zdziałać /
 • @stanislav 13:59:39
  Ciekawe, kandydaci do budowy nowych elit, nie rozumieją, że w starym fundamencie jest dziura, w postaci błędu w punkcie 10 konstytucji, po którym następne przepisy najwyższej ustawy są nim dotknięte? Bez usunięcia błędu żadne nawoływanie nie ma sensu, lub w celu dywersji ….. Bo, wołanie o poszanowanie zasad równoprawności i wzajemności - aktywność Polski i zdolność do globalnej współpracy, musi mieć twardy fundament obliczalny. Też Pana nie zrozumiałem, ponieważ omija Pan porządek matematyczny jaki jest fundament na 1 miejscu. Twierdzę, że w konstytucji 3 ≠ 4 i należy wpisać dla prawdziwej równowagi liczbę parzystą.
 • @goodness 16:37:05
  Lepiej opierać się na tym fundamencie z art.4, ale koniecznie z dopiskiem, że chodzi o naród polski, a nie bliżej nieokreślonych "wszystkich obywateli Rzeczypospolitej", i wtedy 2+2=4
 • @stanislav 17:49:12
  Art. 4.
  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

  Dziękuję na cofnięcie do art. 4 w obu punktach, faktycznie nie napisano że to chodzi o Polski Naród. Bliżej nieokreśleni mogą być tylko goście Polaków.
  Jak widać dalej -
  Art 10 w pkt, 1. Pisze o równowadze, która jest domeną demokracji, lecz liczba 3 jako generalna liczba nieparzysta skutecznie blokuje powstanie polskiej demokracji przez 222 lata. 3 + 1 = 4 Wreszcie zaczynamy synchronizację:)
 • -------- wolni ludzie i Narody
  http://www.youtube.com/watch?v=YgoCOxgI85M
 • @ninanonimowa 21:16:33
  Jeśli nie jesteśmy zdolni przywrócić możliwość powstania prawdziwej równowagi w państwie, to nawoływanie naukowca Dr. Ratha można włożyć między bajki:)
 • @goodness 22:00:24
  --- szczerze ? wdzięczna byłabym za WYKŁAD na temat --pisany przez matematyka jęz. zrozumiałym dla -takich jak ja -

  --każdy widzi swoją domenę -JASNĄ / CZYSTĄ / OCZYWISTĄ -małym problemem jest ! TA ! właśnie oczywistość ............ / dla innych /
 • @ninanonimowa 22:24:58
  Nie jestem matematykiem, ale podstawowe liczby 1+1+1+1 nawet dzieci w przedszkolu się nie pomylą, iż wszystkie jedynki są sobie równe w sumie dają liczbę parzystą, którą można podzielić bezpiecznie bez żadnej reszty ułamkowej.

  Zakazany kierunek rozwoju dla niewolników, tylko ten jeden czy to nie oczywistość?

  Za czasów PRL – trój-ster miał zablokowanym kierunkiem w prawo dawał możliwość Polakom skręcania tylko w lewą stronę, teraz mamy zablokowany lewy ster i jesteśmy zmuszeni się kręcić w prawo.
  Najwyższy czas zdjąć prymitywną przedmiotową blokadę i jak prawdziwy podmiot zacząć precyzyjnie lewitować w stronę najwyższego rozwoju gospodarczego. (należy wprowadzić 4-tą reprezentację Polaków do Sejmu)

  Punkt 4. konstytucji ,dał władzę narodowi i teraz niewiadomo, który naród sprzedał cement potrzebny do budowy fundamentu, bo cała konstrukcja się przechyla i paliwo się kończy:)
 • @goodness 11:53:27
  ---- wystarczy :)))
 • @ninanonimowa 17:43:04
  Z nonszalancją bez czwartego połączenia nic nie będzie. Przykładowo trójfazowy silnik naturalnie się spali:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031