Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
525 postów 1702 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Moje komentarze

 • WPS
  Proszę nie rozpowszechniać żydowsiej propagandy. Do zaplacenia i to wielokrotnie wię
  kszych sum wkrótce, my Polacy i Słowianie wkrotce wezwiemy Żydów. A tego z Polaków, który dopuszcza lub uczestniczyć zamierza lub uczestniczy już w bezprawnej procedurze "odszkodowań" czeka sprawiedliwość rdzennych Polaków i Słowian.
  Żądania Holocaust Industry zostaną spełnione-widziane z USA
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 14:39:02
  Żydzi marzą o tym, aby osiedlić się na skrzyżowaniu szlaków handlowych między wschodem a zachodem, północą a południem. Bo to nacja nierobów, pasibrzuchów, pośredników i lichwiarzy. Sami zawsze przyznawali, że "przeżyją" nawet ich mordowanie, ale nie wyeliminowanie ich z handlu i pośrednictwa. Aj waj, co to za prawdziwa, największa tragedia.
  List do Prezydenta i Premiera RP
 • WPS
  Wcześniej żydo-anglosascy komisarze z PiS rozwalili konferencję naukową Uniwersytetu Szczecinskiego z okazji 200 rocznicy ur. Karola Marksa, ci śmieszniejsze, ideologicznego ojca żydo-anglosaskich komisarzy :)))
  List do Prezydenta i Premiera RP
 • @hamurabi 11:47:45
  Jak to, na co liczy Kukiz'15? To przecież wydmuszka tzw. " służb". A liczy Kukiz'15 na "sojusz" z PiS, a w istocie na odpadki z pańskiego stołu. A zadaniem Polaków jest wywrocić ten stół i podstoliki.
  List do Prezydenta i Premiera RP
 • @AgnieszkaS 07:09:05
  W tym wypadku całkowicie się z Panią nie zgadzam, choć wiem co ma Pani na myśli mówiąc o okresie PRL jako spełnieniu odwiecznych dążeń chłopa polskiego, a spełnionych przez reformę rolną. Poczucie narodowości i obywatelskości chłopi zdobyli jednak znacznie wcześniej. Proszę chociażby poczytać Wspomnienia W.Witosa, czy prace profesorów Franciszka Bujaka i WŁ. Grabskiego.
  Nowe twarze, stare metody.
 • @fretka 19:44:31
  Adaś Słomka, ten żydowski prowokator, to nawet nie klown, ale zwykła gnida. Prosanacyjny wypierdek udający polskiego patriotę.
  Nowe twarze, stare metody.
 • @lorenco 21:08:33
  Szanowny udaje durnia, czy usilnie stara się nim być? Chodzi o stan chłopski...czyli cofnięcie się o 150 lat w tym, co udało się zrobić Narodowej Demokracji, czyli z chłopa zrobić świadomego i pełnoprawnego Polaka!

  Bezmyślny protest, to pomysł dla zmanipulowanych baranów. Polacy natomiast muszą skutecznie zlikwidować magdalenkową zarazę.
  Nowe twarze, stare metody.
 • @lorenco 17:33:49
  Tu nie chodzi o jak najbardziej słuszny protest rolników wobec rujnujacej polityce rolnej PiS, ale o to kto chce stanąć na czele tych protestów i do czego instrumentalnie je wykorzystać. Środowiska rolnicze dają sobie wmówić stanową wizję problemów, a dodatkowo stosuja nieskuteczne formy walki z systemem.
  Nowe twarze, stare metody.
 • @Zdzich 00:22:37
  Zdzichu, nie ło rety, tylko ucz się od mądrzejszych! A "wyuconego" głąba Grzegorza B. nie porównuj do W.Putina, bo to zakrawa już nie na wsteczniactwo katechetyczne, ale na pełny kretynizm.
  Komu jest potrzebny świat bez Polski?
 • @AlexSailor 13:18:42
  Zaręczam panu, że " sprawą Piskorskiego" zajmują się nie żadne PRLowskie kadry sędziowskie, ale te wyrosłe na gruncie żydowskiej, "demokratycznej" III RP, spod znaku Magdalenki, TKM i "dobrej zmiany" do pomiatania Polakami. Jedno jest wręcz nieprawdopodobne: cierpliwość i upodlająca spolegliwość polskich owieczek prowadzonych na rytualną rzeź!? Ale " spod znaku Maryi...my Polska, my naród, lud twój"
  Przedłużanie aresztu M.Piskorskiego łamie prawo ONZ
 • WPS
  Sprawa M.Piskorskiego, to ciekawy test na polskość.

  Bez względu na to czy się podziela, czy też nie poglądy Piskorskiego, jeśli jest się Polakiem i nie chce się pozwalać na pomiatanie Plakiem przez żydobandrowskich i żydoanglosaskich gnomów, to należy być po jego stronie, gdyż to definiuje polskie ambicje, polska suwerenność i charakter państwa.

  Wystarczy zobaczyć kto milczy w sprawie Piskorskiego, a wiadomo wtedy od razu kto jest na pasku żydobanksterii, CIA i Mosadu.

  Np. na tym portalu takie szczekające gnojki jak husky, talbot czy "lewicujący" 1abezmetki karnie milczą i nie widzą problemu. Podobnie jak ci " narodowcy" od " raz sierpem , raz młotem..."

  O nieszczęsnej żydoPiSowskiej sekcie już nie wspomnę.  " rzeczpospolitapolska
  17 Maj 2018 o 09:06 Edycja
  Cała sprawa z M.Piskorskim ma przede wszystkim wystraszyć wszystkich tych, którzy bez koncesji żydowskiego reżimu odważą się prowadzić niezależną polityczną działalność organizacyjną i publicznie prezentować własne polityczne poglądy sprzeczne z propagandą żydowskiego reżimu.

  Żydowski reżim doskonale zdaje sobie sprawę, że jest nielegalny i przestępczy i jak każdy reżim będzie musiał kiedyś upaść. Dlatego sprawą M.Piskorskiego żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin poprzez podległe mu sądownictwo, z całą charakterystyczną dlań dezynwolturą, chce nam pokazać, co może i do czego jest zdolny, i co robi całkowicie bezkarnie – przynajmniej na razie.

  Istnieje również druga strona tego samego zjawiska, o wiele bardziej dla nas, Polaków przygnębiająca. Bezczelność i buta żydowskiego reżimu wobec Polaka, Mateusza Piskorskiego, jaskrawo uwidacznia nam naszą bezsilność i brak zorganizowania. Nasza polityczna bierność wobec żydowskiego reżimu rozzuchwala go coraz bardziej i z nas, Polaków, coraz bardziej czyni obywateli drugiej kategorii we własnym państwie. Okupant nie tylko testuje w ten sposób naszą bezsilność i cierpliwość, ale pokazuje jednocześnie, że się nas nie boi – że nie obawia się odpowiedzialności za wszystkie zbrodnie i przestępstwa popełnione na polskim narodzie i przeciw państwu polskiemu, zarówno za te w latach 1944-56, jak i te popełniane od 1980r. do dnia dzisiejszego.

  Manipulowani i usypiani przez propagandę powszechnych żydowskich mediów i przez żydo-katolicki Kościół staliśmy się intelektualnymi kalekami pozbawionymi narodowej świadomości. Nie daje nam to jednak prawa do poczuwania się bycia rozgrzeszonym za zaniechanie walki w obronie narodu – w obronie każdego Polaka, a więc i M.Piskorskiego – i w obronie państwa polskiego – Państwa Polaków.

  I kwestia ostatnia. Sprawa M.Piskorskiego, byłego posła – sprawa łamania praw obywatela – nie istnieje w tzw. polskim parlamencie. Pokazuje to dobitnie, że tzw. polski parlament, sejm i senat, rekrutuje się co najwyżej z polskiej hołoty. Tylko jeden poseł, Janusz Sanocki, zdobył się na gest udzielenia poręczenia M.Piskorskiemu. Chcę wierzyć, że nie była to z jego strony polityczna autoreklama przed kolejnymi wyborami." , za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/17/przedluzanie-aresztu-m-piskorskiego-w-sprzecznosci-z-powszechna-deklaracja-praw-czlowieka-onz/
  Przedłużanie aresztu M.Piskorskiego łamie prawo ONZ
 • WPS
  Tuż po opublikowaniu przez ONZ wezwania do uwolnienia Mateusza Piskorskiego, polski sąd nie tylko go nie zwolnił, ale wlepił mu tym razem od razu pół roku aresztu.
  Polskie władze nie przejmują się żadnymi zaleceniami płynącymi z jakichkolwiek międzynarodowych gremiów. Nikt nie będzie im mówił co mają robić. Ostatnio Frans Timmermans, w imieniu Komisji Europejskiej stwierdził, że nie nastąpił żaden zwrot w postępowaniu polskich władz, mający przywrócić w Polsce zasady praworządności. Na to też się polski rząd wypiął. Nie będzie jakiś Niemiec pluł nam w twarz! Tym bardziej „dobrej zmianie" nie będzie podskakiwał jakiś ONZ.
  Tuż po rugającym polskie władze piśmie od Grupy Roboczej ds. Arbitralnego Pozbawienia Wolności przy ONZ, w odpowiedzi polskie władze postanowiły dalej kontynuować swe bezprawne działania. Na pismo od ONZ władze nie odpowiedziały pismem, ale postanowiły odpowiedzieć czynem. W dniu 16 maja sąd negatywnie rozpatrzył skargę na przedłużenie tymczasowego aresztowania Piskorskiego do dnia 7 maja, gdy to już przez tydzień przebywał on w areszcie bez postanowienia sądu i tego samego dnia zdecydował, że dołoży mu jeszcze pół roku. Za karę, że się skarży do obcych
  Jak to już nieraz bywało na posiedzenie nie doprowadzono zainteresowanego. Nie przybyła do sądu też znana nam wszystkim prokurator Anna Karlińska, która od dwóch lat więzi Piskorskiego. Postanowiła odpocząć i poszła na urlop. W jej zastępstwie zjawił się inny prokurator, Marek Deczkowski, który o sprawie dowiedział się dwa dni wcześniej. Jeśli przeczytałby przez te dwa dni 60 tomów zgromadzonych akt, zapewne znalazłby się w Księdze Giunessa, wykazując się rekordową umiejętnością szybkiego czytania. Nie znajdzie się w niej, bo akt w ogóle nie czytał i z rozmowy przed salą sadową wynikało, że nie bardzo wie co tu robi i o co w tej sprawie chodzi. Jestem tu służbowo — zaznaczył.
  Nie przeszkodziło mu to jednak popierać wniosek Karlińskiej, a sądowi zasądzić pół roku dalszego aresztowania Piskorskiego.

  To jeszcze nie koniec. Grupa Robocza ds. Arbitralnego Pozbawienia Wolności zadała polskiemu rządowi pytania, na które odpowiedź polskich władz z całą pewnością znów upubliczni:
  "Czy pan Piskorski został zwolniony, jeżeli tak, to kiedy?"
  "Czy zostały poczynione zmiany legislacyjne lub zmiany w praktyce, w celu zharmonizowania praw i praktyk w Polsce z jej zobowiązaniami międzynarodowymi zgodnie z niniejszą opinią?"

  "Czy zostały podjęte inne działania mające na celu zastosowanie się do niniejszej opinii?"

  "Rząd proszony jest o poinformowanie Grupy Roboczej o wszelkich trudnościach jakie napotka w trakcie wdrażania zaleceń poczynionych w niniejszej opinii oraz czy niezbędna jest dalsza pomoc techniczna, na przykład wizyta Grupy Roboczej.
  Grupa Robocza prosi źródło oraz rząd o udzielenie powyższych informacji w ciągu sześciu miesięcy od dnia przekazania niniejszej opinii. Jednakże, Grupa Robocza zastrzega sobie prawo do podjęcia dalszych własnych działań, jeżeli zostaną podane do jej wiadomości nowe zastrzeżenia. Takie działania pozwoliłyby Grupie Roboczej na poinformowanie Rady Praw Człowieka o postępie wprowadzenia jej zaleceń, oraz o niepodjęciu działań.
  Rząd powinien rozpowszechnić wszelkimi dostępnymi środkami daną opinię pomiędzy wszystkimi interesariuszami.

  Grupa Robocza przypomina, że Rada Praw Człowieka zachęca wszystkie Państwa do współpracy z Grupą Roboczą oraz prosi o wzięcie pod uwagę jej opinii i jeżeli to konieczne, podjęcie odpowiednich środków do naprawienia sytuacji osób arbitralnie pozbawionych wolności oraz do poinformowania Grupy Roboczej o podjętych środkach."

  Z niecierpliwością czekam na dalszy bieg wydarzeń

  Przed sala sadową chwile porozmawiałem z nowym oskarżycielem oraz obrońcą Piskorskiego. Zapraszam do obejrzenia filmu.

  Jarosław Augustyniak

  https://www.youtube.com/watch?v=G0_XVpbct6k

  za:https://pl.sputniknews.com/polska/201805167971329-Mateusz-Piskorski-areszt-Grupa-Robocza-ONZ/
  Dr Mateusz Piskorski siedzi już dwa lata w więzieniu
 • WPS
  Wczoraj, tj. 15.05.2018 r., sędzina Sądu Apelacyjnego Marzanna Piekarska-Drążek postanowiła jednym ruchem pokazać "wstawanie z kolan" faszystowskiego rządu i tym samym wydać postanowienie sprzeczne z zaleceniami ONZ. Wydłużyła areszt dla dr Mateusza Piskorskiego o 6 miesięcy.

  Że to farsa - wiedzieliśmy od początku. O 9.30 sąd rozpatrywał zażalenie na areszt którego termin upłynął... 7 maja 2018 roku. Potem, o 12.00 rozpoczęło się posiedzenie ws. przedłużenia aresztu. Postanowienia ogłoszono hurtowo - o 14 odrzucono zażalenie, o 14.30 zdecydowano o zabraniu kolejnych 6 miesięcy życia Mateuszowi Piskorskiemu.
  Dr Mateusz Piskorski siedzi już dwa lata w więzieniu
 • @Husky 21:12:58
  Jaka ładna żydowska rodzinka
  Mądry uczy się na błędach, ale nie Jaki
 • @Husky 16:39:08
  Nie wal głupa, jak to mówi gimbaza. Nie wiedziałeś jak się przypodobać 1abezmetki, to zrobiłeś auto sweet focie i przesałeś kumplowi. Brytole uwielbiają tatuować się jak żydowskie prostytutki, to ty nie chcesz być w tyle i nadąźasz za " postępem".
  Obgryzaj kości z pańskiego stołu imperialnego i nie truj już tylko przyjmij pozycję waruj alaskański kundlu.
  Erdogan Zadaje Kolejny Cios w Plecy...
 • @Husky 16:28:44
  Husky, tobie jakby taki tort zrobili z koszernych odchodów, to byś przełamał wstręt i zajadał pełnymi łychami :)))
  Erdogan Zadaje Kolejny Cios w Plecy...
 • @Husky 16:10:01
  Przejeżdżałem niedawno przez Lelów. Tam chasydzi podrygują zgodnie z ich ideologią judaizmu na wesoło. Zapowiadali wielki piknik latem, jak co roku, zawsze gorliwie wspierany przez lokalne struktury PSL ( polskie stronnictwo ludowe sic!). Patrzyłem czy na afiszach jako zaproszonych gości w tym roku nie znajdę waszych facjatek? Wrzućcie parę swoich fotek, to sprawdzę przy następnej okazji :))) Aj waj gewałt w Polin się szykuje, nie będzie gdzie spieprzać !!!

  Husky'emu na koncertach w Lelowie najlepiej będzie szło koszerne popierdywanie, jak na wyspiarskich dudach, albo takie disco jak ten potworek żydowski, któremu przyznano first position na Eurovision 2018

  https://www.youtube.com/watch?v=CziHrYYSyPc&start_radio=1&list=RDQMWE_-9Kl64fg


  W waszym skomlącym bełkocie jest coś podobnego do tej antymuzyki :)))
  Erdogan Zadaje Kolejny Cios w Plecy...
 • @1abezmetki 00:59:57
  Śmietnik, to jest to miejsce, gdzie ty z kundlem alaskańskim czujecie się najlepiej?

  Żydowski obszczymurku - uważasz, że ja mam taki gust, aby z takimi gnomami jak wy grzebać w fekaliach ?
  Erdogan Zadaje Kolejny Cios w Plecy...
 • @1abezmetki 23:19:32
  Ty pracujesz w żydowskim marketingu tej imprezy ?
  Erdogan Zadaje Kolejny Cios w Plecy...
 • @1abezmetki 22:30:39
  Myślałem, że mam do czynienia z człowiekiem myślącym, a tu husky podobny kundelek :)))
  Erdogan Zadaje Kolejny Cios w Plecy...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031