Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
579 postów 2156 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Moje komentarze

 • @Leon. 05:55:24
  Leonie, czy to jest sens tyle się napisać zamiast po prostu:"jestem Żydem" ?!

  Zamiast zastanawiać się nad tym " co Polacy chcą od Żydów?" napisz jasno, co Żydzi chcą od Polaków? Ale nie tylko, bo od wszystkich ludów i narodów wśród których żyją, ale których zawsze chcą eksploatować i wyzyskiwać? Trwała obecność tej skłonności wskazuje na dewiację?!
  "Antyfaszyści" i syjoniści w jednym stoją szeregu
 • @ikulalibal 22:01:18
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=_UQUuCpya5Y
  20 rocznica barbarzyństwa NATO w Serbii
 • WPS
  Do jakiej wojny powinna być gotowa Rosja:

  https://polit.ru/article/2004/11/18/slipch/
  20 rocznica barbarzyństwa NATO w Serbii
 • @wk..ny 17:15:54
  Zgoda, że są rzeczy na świecie, o których filozofom się nie śniło, ale jednak nim się człowiek wk...i warto czasem pomyśleć :)))
  Mateusza Piskorskiego-głos zza krat
 • @Wican 12:49:17
  Zalecam analizę antropologiczno-kognitywną odnośnie "liderów' Falangi i RN :)))
  Mateusza Piskorskiego-głos zza krat
 • @Wican 12:49:17
  Człowiekowi rozumnemu łatwo wyciągnąć wnioski zarówno odnośnie Falangi, jaki RN :)))
  Mateusza Piskorskiego-głos zza krat
 • @telewidzacy 10:19:46
  Od jakiego momentu syjoniści przestają być Żydami? Jeszcze trochę, a okaże się, że to nie Żydzi i ich światowe lobby dążyło do utworzenia Izraela, tylko ...KGBista Putin ?! :)))
  Protesty środowisk polonijnych przeciwko (Act S.447)
 • @Wican 13:50:41
  Jeżeli pan szuka elit i spodziewał się je znaleźć w Konfederacji ( którą do tego określa pan mianem " perspektywicznej"), to widać, że wybaczy pan, ale ma pan bardzo małą orientację w rzeczywistości politycznej współczesnej Polski.
  Czego boją się USA i UE?
 • WPS
  Jak może, co bardziej uważni czytelnicy tej strony, jak i strony WPS zauważyli, zmieniliśmy logo jw., gdyż okazało się, ze KPA pod prezesurą pana F. Spuli zszedł na psy ostatecznie.

  Jako uzasadnienie poczynionych zmian załączam poniżej z Kalifornii, od jednego z inicjatorów akcji protestacyjnej :

  Drogi Pawle,

  Bardzo dziękuje za umieszczenie naszego oświadczenia na waszej stronie internetowej, ale jednocześnie proszę o usuniecie logo Kongresu Polonii Amerykańskiej które zamie zamieściłeś obok naszego oświadczenia. Prezes Polonii Amerykańskiej Frank Spula pokazał niestety ponownie, że dobro Polski jest mu mniej niż obojętne. Frank nawołuje Polaków w USA do nie brania udziału w protestach przeciwko ustawie S.447! Załączam jego najnowsze oświadczenie w tej kwestii.
  http://www.pac1944.org/wp-content/uploads/2019/03/Statement_3_19_2019-final.pdf

  Pozdrawiam serdecznie,

  Edward Wojciech Jeśman
  Protesty środowisk polonijnych przeciwko (Act S.447)
 • @Wican 12:08:26
  Cóż za kuriozalne stwierdzenie: " W Polsce nie ma elit i nie ma kto ich wykształcić".

  Zupełnie jakbym słuchał tych z USraela lub tych biurw z KE UE, albo nominatów z Okrągłego Stołu, choć ci zapewne uważają się za ELITY nie do zastąpienia :))))
  Czego boją się USA i UE?
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:49:35
  Moim celem jest uświadamiać Polaków o skali realnego zagrożenia ich bytu, aby mobilizowania ich do organizowania się do walki o swoje prawa i swoją Ojczyznę.

  Człowiek nieświadomy ( z brak intelektualnych predyspozycji, z braku czasu, z lenistwa, ze złej woli ...różne są powody) jest biernym przedmiotem i obiektem manipulacji.

  Zacytuję za naszą wielką rodaczką, Marią Skłodowską-Curie: " Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć."

  Pan, jak widzę, woli żyć w " nieświadomości" i kłamstwie. To zaś odbiera panu jakikolwiek oręż do poznania, nie mówiąc już o walce.

  Po prostu, duchowo i mentalnie nam nie po drodze. Czy może są tego głębsze przyczyny( ?), w to nie wnikam.
  Czego boją się USA i UE?
 • @stanislav 23:34:55
  Z nowszych wieści:

  Rodzina Benjamina de Rothschilda, potomka 250-letniej dynastii bankowej, oświadczyła, że ​​zamierza objąć prywatny bank Edmond de Rothschild notowany na giełdzie.

  Edmond de Rothschild stałby się jedynym szwajcarskim bankiem prywatnym, który byłby w 100% własnością rodziny i w uproszczonej strukturze miałby siedzibę w Genewie, historycznym centrum krajowego sektora bankowego, jeśli plan ogłoszony w środę zostanie zatwierdzony.

  Rodzina kupiłaby publicznie posiadane akcje za 17 945 franków szwajcarskich, co stanowi 7% premię do ceny zamknięcia we wtorek. Akcje notowane na giełdzie w Zurychu od 1987 r. Wzrosły w środę rano o prawie 7%.

  Ten ruch jest prowadzony przez Ariane de Rothschild, która przejęła prowadzenie banku cztery lata temu, aby zostać jedyną kobietą szefową firmy Rothschild. Jest żoną Benjamina de Rothschilda, który przejął grupę od swego tytułowego ojca w 1997 roku.

  Benjamin de Rothschild powiedział: „Biorąc to na siebie, pokazujemy nasze zaangażowanie w naszą grupę bankową i nasze ambicje rozwoju, zarówno organiczne, jak i poprzez przejęcia. Gratuluję mojej żonie i naszym zespołom tego, co udało się osiągnąć w ostatnich latach. ”

  Edmond de Rothschild różni się od innej firmy rodzinnej, Rothschild & Co, notowany na giełdzie w Paryżu bank inwestycyjny koncentruje się na fuzjach i przejęciach.


  Oferuje usługi bankowości prywatnej i zarządzania aktywami bogatym klientom. Zarządza 170 mld franków szwajcarskich (129 mld funtów) w aktywach i ma roczne przychody w wysokości 1,1 mld franków szwajcarskich, choć zyski operacyjne spadły o 6,5% rok do roku do 120 mln franków szwajcarskich w 2018 roku.

  Ariane de Rothschild zostanie przewodniczącą rady dyrektorów Edmond de Rothschild (Suisse) SA, w ramach której skonsolidowane zostaną różne operacje bankowe Edmond de Rothschild. Benjamin de Rothschild będzie przewodniczącym ostatecznej firmy macierzystej.

  Vincent Taupin zostanie dyrektorem naczelnym banku, po tym, jak od stycznia 2017 r. Kieruje działem zarządzania aktywami.

  za:https://www.theguardian.com/business/2019/mar/13/edmond-de-rothschild-swiss-bank-taken-private-family-ariane-de-rothschild
  Czego boją się USA i UE?
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:08:35
  A tutaj niech pana oświeci:

  dla wprowadzenia : https://pl.wikipedia.org/wiki/Rothschildowie

  A dla pełniejszej wiedzy

  https://en.wikipedia.org/wiki/N_M_Rothschild_%26_Sons

  https://www.ft.com/content/fb8b0bc2-a717-11e5-9700-2b669a5aeb83

  trudniejszych lektur nie podaję :)))))
  Czego boją się USA i UE?
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:08:35
  Nie ma pan wiedzy.

  Tak tylko na początek niech pan sobie przeczyta:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/HSBC

  https://www.hsbc.com/who-we-are/our-history/history-in-detail

  https://www.bloomberg.com/research/stocks/private/snapshot.asp?privcapId=26081567

  https://www.hangseng.com.cn/1/2/home
  Czego boją się USA i UE?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:04:39
  Gdyby problem Żydów rozpoczynał się i kończył na Izraelu, to nie byłoby o co się martwić. Ale tak nie jest.
  Czego boją się USA i UE?
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:48:00
  Myli się kolega Wojtas, gdyż wpływy żydowskie w Chinach są niemałe. Głównie Szanghaj i Hongkong. O Tajwanie już nie wspomnę. Zresztą gospodarczo nie ma czegoś takiego jak Chiny, a jedynie 33 prowincje ( w dokładnie 22 prowincje, 5 regionów autonomicznych, 4 miasta wydzielone i 2 specjalne regiony administracyjne), z których wiele jest kilkakrotnie obszarem większa od Polski, i których liczba ludności jest większa niż w Polsce, a niektóre są 2 lub 3 razy liczniejsze. Nie mówię już o potencjale gospodarczym. Te prowincje mają własne interesy, własną koncepcję rozwojową, a nawet konkurują między sobą nie tylko gospodarczo, ale i politycznie.
  Czego boją się USA i UE?
 • @35stan 12:37:15
  Skonkretyzuj ten pasus "( ...) można cię określać albo jako oszołoma(...)albo płatnego agenta Rosji", i podaj od razu swoje dane osobowe " polski bohaterze", bo chciałbym na to oficjalne zareagować - donosicielu i zwykła obrzydliwa gnido!
  Obchody 80 rocznicy wybuchu II WŚ bez prezydenta Rosji ?!!!
 • @stanislav 13:39:08
  cyt. za : https://dzieje.pl/aktualnosci/k-szczerski-80-lecie-wybuchu-ii-wojny-swiatowej-w-gronie-panstw-zaangazowanych-na-rzecz
  Obchody 80 rocznicy wybuchu II WŚ bez prezydenta Rosji ?!!!
 • @35stan 12:37:15
  Idąc tropem pana "logiki historycznej" Putin powinien przepraszać za powstanie styczniowe, powstanie listopadowe, za rozbiory Polski itd.

  Natomiast Duda powinien przepraszać za wyprawę kijowska marszałka Piłsudskiego, za zwycięstwo S.Żółkiewskiego w lipcu 1610 r.pod Kłuszynem, za zajęcie i rzeź Moskwy we wrześniu 1610 oraz dwuletnią okupację Moskwy itd

  A jak już przepraszać, to także Czechów za współpracę totalitarnej sanacji z Hitlerem i zajęcie Zaolzia w październiku 1938 r. wykorzystując działania europejskich szubrawców na Konferencji w Monachium itd.

  A obecnie winniśmy przepraszać braci Serbów, Afgańczyków, Irakijczyków, Syryjczyków, słowiańską ludność z Donbasu za to że skurwieni i wysługujący się za pieniądze i bez godności syjonistom i neokonserwatywnym amerykańskim psychopatom uczestniczyliśmy w mordowaniu, niszczeniu i kolonizowaniu na ich rozkaz wymienione narody i niszczyliśmy ich państwowość.

  Czy pan chociaż czyta, to co pan pisze ?! I co żadnego zastanowienia, wstydu i opamiętania ?!
  Obchody 80 rocznicy wybuchu II WŚ bez prezydenta Rosji ?!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:06:23
  Kreatywna wiedza historyczno-polityczna ( a nawet rewizjonizm historyczny) w wykonaniu K.Szczerskiego ( jaki prezydent, tacy doradcy, albo na odwrót ):

  Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej odbędą się w gronie państw, z którymi Polska współcześnie współpracuje na rzecz pokoju opartego na przestrzeganiu prawa międzynarodowego i szacunku dla suwerenności państw - powiedział PAP szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

  Prezydencki minister odniósł się w ten sposób do stanowiska MSZ Rosji, które oświadczyło w środę, że zamiar Polski, by na obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej zaprosić obecnych partnerów z UE, NATO oraz kraje Partnerstwa Wschodniego, podczas gdy dla Rosji "miejsca nie przewidziano", jest "ignorowaniem logiki historycznej".

  "Odwoływanie się do logiki historycznej przez MSZ Rosji akurat w kontekście września 1939 r. uważamy za problematyczne" - skomentował te słowa Szczerski.

  Jak zaznaczył, obchody 80. rocznicy "agresji na Polskę, która była początkiem wojny światowej, odbędą się w gronie państw, z którymi Polska współcześnie blisko współpracuje na rzecz pokoju opartego na przestrzeganiu prawa miedzynarodowego, szacunku dla suwerenności państw i ich terytorialnej integralności".

  "Złamanie tych zasad było znamieniem agresorów z roku 1939 i pozostaje największym zagrożeniem dla pokoju dzisiaj" - dodał prezydencki minister.

  Jak informował wcześniej szef gabinetu prezydenta, Andrzej Duda wystosował zaproszenia na wrześniowe uroczystości związane z rocznicą wybuchu II wojny światowej m.in. do przywódców krajów UE, NATO i Partnerstwa Wschodniego oraz do sekretarza generalnego ONZ. (PAP)

  autorzy: Marceli Sommer, Marzena Kozłowska
  Obchody 80 rocznicy wybuchu II WŚ bez prezydenta Rosji ?!!!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031