Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
530 postów 1733 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Moje komentarze

 • @ZBYSZEK49 15:05:42
  Czekam z niecierpliwością na proces kierownictwa PiS na początek za przestępstw art. 129 kk. ale także sporo innych.
  Prosimy i nadsyłanie materialow dowodowych na stronę
  wiernipo
  lsce1.wordpress.com
  A wkrótce na uruchamianą stronę partii Polska Patriotyczna, w skladzieczarzadu ktorej sa m.in. członkiwie WPS.
  Mateusz Piskorski więzień polityczny reżimu IIIŻydo-RP/Polin
 • @kula Lis 67 18:45:19
  Hola, hola panie KulaLis, to że wśród PO i PSL jest cala masa żydostwa to wiemy tak dobrze jak to, że nie mniej a nawet wiecej jest tego elementu w sławionym przez pana PiS.
  Więc pisz pan rzetelnie, albo wcale.
  Czy rolnik polski skazany jest na zagładę?
 • @AlexSailor 10:54:10
  Panie Alex prezentuje pan poglad rypowego mieszczucha oglupionego mediami i propagandą PO-PiS. Protest rolników jest poki to taki jak chca go zaprojektowac wladze tj." idziemy i wrzeszczymy" tak maszerują marsze narodowe i Solidarnościowe i Rydzkowe. Są jednak inne metody walki z okupantem najlepiej l9gistyczne i finansowe, gdyż to najbardziej przemawia do narofu przebranego.
  Czy rolnik polski skazany jest na zagładę?
 • @stanislav 22:28:16
  Dwie syjonistyczne kukły premier Morawiecki i minister rolnictwa Arendarski przygotowują warunki do przejmowania polskiej ziemi od zadłużonych, zrujnowanych polskich rolników. Jeśli jeszcze ktoś nie wie, że Żydzi wypowiedzieli wojnę Polakom, to pora aby to sobie uświadomili. I niech żaden tzw. przywodca chłopski nie waży się gadać, że on polityką się nie zajmuje.
  Czy rolnik polski skazany jest na zagładę?
 • @kula Lis 67 17:35:10
  A czemu pan się użala i roni krokodyle łzy? Przecież PiSdzielcy , pana faworyci polityczni, jedynie kontynuują politykę dożynania polskiego rolnictwa i polskiej gospodarki zaprojektowaną przez syjonistów.
  Czy rolnik polski skazany jest na zagładę?
 • WPS9
  Na tle tutejszej w większości paplaniny powyższy tekst jest interesujący. Moim zdaniem dążąc do opisania i zracjonalizowania procesów historycznych wpadł w pułapkę fałszywego obiektywizmu przemian. Wkrotce szerzej napiszę i uzasadnię.
  Cyrkulacja elit i nadchodząca wielka zmiana
 • @Talbot 16:53:10
  https://www.google.com/amp/s/pl.sputniknews.com/amp/swiat/201703175055048-sputnik-rosja-krym-obywatelstwo-tatarzy/
  Białoruś w Unii?
 • @Talbot 16:53:10
  Do klasy człowieka i formatu politycznego Rusłana Balbeka (obecnie deputowanego rosyjskiej Dumy Panstwowej) poznanego osobiście w czasie wizyty na Krymie w styczniu 2016 r. tobie ujadający na żydowskim łańcuchu kundlu daleeeeeko.
  Białoruś w Unii?
 • @Talbot 16:53:10
  https://youtu.be/2uNK4lOEU4I
  Białoruś w Unii?
 • @Talbot 16:53:10
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/02/15/krymska-przeprawa/
  Białoruś w Unii?
 • @Talbot 16:53:10
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/29/polscy-dziennikarze-nie-powinni-odwiedzac-krymu-wps-o-stanowisku-zg-sdp/
  Białoruś w Unii?
 • WPS
  Warto zauważyć, że pan DariuszKosiur był w momencie czynności wykonywanych przez polską Policję Państwową - osobą niekaraną, nie ukrywajacą się, szanowanym publicystą narodowym, byłym kandydatem w wyborach na urząd prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w roku 2010, czlonkiem zarządu stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, którego rejestrację wstrzymała bezprawna, antykonstytucyjna opinia prezydenta m.st. Warszawy. W chwili obecnej pan Dariusz Kosiur jest wiceprzewodniczącym legalnie działajacej partii Polska Pariotyczna.
  Faszystowskie działania Prokuratury w obronie syjonizmu
 • @Jan Paweł 22:46:29
  Też w wielu sprawach nie zgadzamy się z Panem, ale szanujemy pańskie poglądy i kulturę zarówno polityczną, jak i osobistą.
  Dziękuję za Pana postawę w imieniu Darka Kosiura i swoim.
  Audycja specjalna WPS PRODUCTION
 • @Jan Paweł 22:46:29
  Jedna tylko uwaga, moje nazwisko brzmi Ziemiński.
  Audycja specjalna WPS PRODUCTION
 • WPS
  https://youtu.be/thFX3NdXT6I
  Audycja specjalna WPS PRODUCTION
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1486&v=bwAgepeEw3k


  Spotkanie z dziennikarzami

  https://www.youtube.com/watch?v=CF1lNKiQeB0
  Putin " na dywaniku" jak co roku.
 • WPS
  Szczególnie od ok. 10:00

  https://www.youtube.com/watch?v=SJqZgiB9LCs
  Mądrość Włochów zwyciężyła: Wiedzą, że trzeba ratować Kraj!
 • @Safo 10:42:24
  Szanowna ( czy szanowny?) Safo, a także w pewnym stopniu Janie Pawle,
  nie ja jestem autorem powyższego wpisu, ale jak go umieściłem, więc mam pewne prawo do odpowiedzi, z którego skorzystam.

  Bez wątpienia człowiek jest istotą obdarzoną duchowością, transcendencją, czy jedynie zdolnością do jej percepcji. Zatem dla uproszczenia, człowiek jest istota religijną. Ale jaki z tego wniosek? Czyżby szanowni byli w swym zaślepionym ograniczeniu gotowi twierdzić, że albo wiara w Stary Testament lub w tylko w Nowy , albo i w Stary i w Nowy, albo odesłanie " niewiernych" do diabła?

  Cała "historyczna" opowieść o początku świata, o grzechu i o nauce Chrystusa , jego ( czy też Jego) ofierze, odkupieniu i warunkach zbawienia, to jedynie przypowieść mająca przybliżyć nieskończoność i niepokój egzystencyjno-religijny ludziom żyjącym w bojaźni i niezdolnych do zmierzenia się z przeznaczeniem.

  Nie będę natomiast ustosunkowywał się do nieszczęśnie prymitywnych wypowiedzi o "lewactwie", " orgazmach" oraz straszenia piekłem, szatanem itd. Nie każdy ma mentalność i potrzeby wyłącznie salki katechetycznej, które przeżyłem jako mały chłopiec na "lekcjach religii".

  Moje grzechy, i moje zbawienie proszę pozostawić mojemu życiu i ...Bogu, w postaci, którą on ma lub nie ma lub niektórzy niezdolni nie tylko doświadczyć, ale i dopuścić do swojej duchowej istoty.
  „Dzieje głupoty w Polsce” – nieskończona księga
 • @lorenco 13:16:33
  Źydzi amerykańscy mają interes wspierać Ukrainę i Ukraińców sciaganych do naszego kraju przeciwko Polsce, ale jaki mieliby interes wspierać Polskę przeciwko Ukrainie? Panie Lorenco, zalecam samodzielne myślenie, a nie jakieś tam banderowskie banialuki.
  Czy Polska powinna ufać Rosji?
 • @stanislav 13:24:14
  Z pierwszych ruchów W.Putina na razie nie wynika, aby rozpoczęto czyszczenie finansów rosyjskich, a także zarządzających rosyjską gospodarką z gangreny neoliberalno-spekulacyjnej. Jeśli nie nastąpi czystka w ciągu roku, to znaczy, że Żydzi w Rosji mają się dobrze, a Rosja nie jest skuteczna w odzyskiwaniu suwerenności gospodarczej i przejściu na rzeczywiste tory rozwojowe zależne od własnych zasobów i skierowane na osiągnięcie interesów ogólnonarodowych.
  Dobra wiadomość z Rosji

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031