Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
807 postów 4231 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Moje komentarze

 • WPS
  Pan Tadeusz Binek, którego niestety osobiście nie udało mi się poznać, to jeden z najbardziej świadomych Polaków współczesności. Jego publicystyka jest kopalnią wiedzy. Cześć Jego pamięci!
  O PRL-u, Bierucie i Tadeuszu Binku - 03.08.2021.
 • @stanislav 02:53:54
  Czekam z " niecierpliwością" na zakończenie tego " mrożącego krew " serialu...a wtedy napiszę EPILOOG !
  Jak umierał "blok wschodni" cz II
 • WPS
  Z kontynuowanego drugiego odcinka "sensacyjnych bajek" najlepszy jest ten fragment:

  " W ciągu dekady 1989-2000 armia praktycznie przestała istnieć czego najlepszym dowodem jest fakt że kiedy na potrzeby drugiej wojny czeczeńskiej trzeba było około 2 000 sprawnych i odpowiednia wyszkolonych żołnierzy nie było z kogo wybierać" :))))
  Jak umierał "blok wschodni" cz II
 • @Rzeczpospolita 21:57:31
  I dla trenerów, a dla [" wkurwionych"] popaprańców zamiast chleba suchary :))))
  Gratulacje dla sztafety mix 4x400,
 • WPS
  Szanowny Autorze w tym fragmencie, cyt. : " Data zrywu. Data walki ostatecznej. Data klęski czy początku moralnego zwycięstwa w obliczu zdrady "sojuszników"?" , wszystko fałszywe...dziwne, że po 77 latach ciągle ten fałsz stara się tak wielu wtłaczać do polskich głów ?!
  Powstanie Warszawskie, Pierwszy Sierpnia.
 • WPS
  Brawo !!!!
  Gratulacje dla sztafety mix 4x400,
 • @stanislav 23:49:21
  https://www.youtube.com/watch?v=3aAQKUSIypU
  Z perspektywy: globalny terror covidowy
 • WPS
  Interesująca dyskusja o szczepieniach w Rosji i " eksperymentach medycznych" pod hasłem szczepień przeciwko Covid-19

  https://www.youtube.com/watch?v=x0DEn1kEigc
  Z perspektywy: globalny terror covidowy
 • @puuuq 20:16:30
  Rozmowy @puuug i @ikulalibal, to dialogi dwóch komisarzy kłamstw, które są jedynie nieco inaczej spolaryzowane. Obaj to nieszczęsne umysłowe ofiary transformacji i pieriestrojki :)))
  Błędy PRl–u
 • @wk..ny 12:44:15
  Synku...tak sobie pozwalam zwracać się do ciebie, bo.jestes w wieku mojego syna. Znam zatem z autopsji wszystkie cechy waszego pokolenia i dlatego nie chrzań mi tu kocopolów o twojej waleczności i takich tam hasełkach. Nie próbój mnie też przyćmić opowieściami o twojej "chuligańskiej " naturze", bo wychowałem sie wśroď chuliganów, z których większość nie żyje, a ja jakoś żyję.
  Nie masz z kim się posprzeczać i przed kim popisać, to zwróć się do własnej żony.
  Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4
 • @stanislav 14:06:11
  Mój powyższy wpis kieruję oczywiście do pana Kałwy- autora wątku.
  Bankructwo polskiej polityki zagranicznej
 • WPS
  Najzabawniejsze jest powoływanie się przez " Mistrxa" na przykład Elżbiety II i na Biblię, jako na źródła prawa naturalnego :)))) Czego to " polski emigrant" nie wyduma na obczyźnie!
  Proklamacja Narodu Polskiego
 • @AgnieszkaS 03:35:20
  Stwierdzenie faktów narodowosciowych nie jest tak trudne jak pani Agnieszka sądzi. Klucz narodowosciowy nie jest żadnym " wytrychem.szowinistycznym" a jedynie procedurą ostrożnościową wynikającą z doświadczeń historycznych i cywilizacyjnych. Jest to oczywiscie warunek konieczny, ale nie wystarczajacy do sprawowania najwyzszych funkcji w państwie. Nie rozumiem czemu panua to dziwi i włącza " amerykański mechanizm ostrożnosciowy" - zresztą cechujący się szczególną hipokryzją.
  Proklamacja Narodu Polskiego
 • WPS
  Zastanawia mnie umysłowość osób panu podobnych? Proszę mnie uświadomić w jakim celu Rosja lub Niemcy mieliby " zaatakować" Polskę skoro żydowskie korporacje tych krajów już od dawna " podbijają" a nawet podbiły ten nieszczęsny imtelektualnie kraj - gospodarczo i w tzw. narracji historycznej. Wpisy takie jak pana, czlowieka niby inteligentnego świadczą o zupelnym zagubieniu intelektualno- politycznym. Ciaglę wierzę, że to jest uleczalne, tylko trzeba zmienić " lekarza":))))
  Bankructwo polskiej polityki zagranicznej
 • @wk..ny 15:50:41
  Pan reprezentuje ten niestety dominujący typ " politykującego Polaka", który specjalizuje się w zwracaniu uwagi tym Polakom, którym chce się być aktywnym i coś rzeczywistego robić zamiast wyłącznie gadać. Ci " politykujący Polacy" , pana typu, sami natomiast niewiele lub nic nie robią poza " radykalnym wykrzykiwaniem" - najlepiej anonimowo w internecie.
  Ulubiony argument tych " młodych, dynamicznych, wykrzykujących Polaków" pana typu jest używanie epitetów w rodzaju " zgredy", " tetrycy" itp. oraz twierdzenie o rzekomej "niezdolności koalicyjnej". Ta ostania sprowadza się do koniecznie przyłączenia się do " jedynej, słusznej partii lub inicjatywy" , na której czele stoi " wszystkowiedzący, dynamiczny...nie znoszący krytyki a nawet dyskusji z nim...Polak". Często jest to Polak-katolik o skrzywieniu rusofobicznym.

  Nie wiem w jakim pan jest wieku i z czego konkretnie w działaniu propolskim jest pan znany, bo jeśli jedynie z "wkurwiania się", to jest nam nie po drodze. szczególnie, że wypisuje pan jakieś zupełnie dziecinne groźby, jak to pan zastosuje "ostateczne rozwiązania" wobec każdego, kto zaszkodzi pana rodzinie... i nawet udaje pan, że w to wierzy ?!
  Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4
 • @wk..ny 08:12:29
  A ja myślę, że pan usiłuje zniechęcać do WPS, gdyż gdyby był pan poważny i konsekwentny w myśleniu, to nie tworzyłby pan fikcji i nie bajdurzył o możliwości składania zawiadomień do TS przez zwykłego obywatela lub nawet organizację pozaparlamentarną. Ten "przywilej" mają jedynie prezydent bądź grupa posłów ( minimum 115)

  Patrz:

  https://www.infor.pl/prawo/konstytucja/omowienie-konstytucji/90061,Kto-odpowiada-przed-Trybunalem-Stanu.html

  Złożenie zawiadomienia do prokuratury wobec premiera nie ma [póki co] skuteczności prawnej ( w trakcie sprawowania funkcji] ale ma znaczenie polityczne.
  Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4
 • @wk..ny 22:25:38
  Panie @ wk...y więcej myślenia a mniej zadęcia!
  Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4
 • @wk..ny 21:06:21
  Nie ma pan racji, gdyż Trybunał Stanu nie orzeka w sprawach przestępstw z zakresu kodeksu karnego.
  Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4
 • WPS
  Szanowna Autorko, a jaka to rewelacja, gdy ten fakt jest znany od lat kilkudziesięciu, a dokument nie jest tajny i wielokrotnie w ostatnich 20 latach był przytaczany w Sejmie - nawet za czasów rządów SLD.
  ----- Umowa o spłacie żydów .
 • @ikulalibal 19:03:45
  Do czego pan mnie przypiera komisarzu @ikulalibal....do muru?

  Radzę raczej pana pustą głową walić w mur, bo nic już pan nie jest w stanie sensownego wypreparować z wikipedii, albo z audycji żyda W.Sołowiowa :))) dla usprawiedliwienia "zbiorowego Putina".
  Jak zachęcić społeczeństwo do wyszczepienia?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031